Şimdi Ara

Maxtor M3 1TB 2,5'' USB 3.0 Taşınabilir Disk 169,99TL+Kargo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
965
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

WD My Passport

4 TB

2.5"

100 USD

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargo ve garanti durumu nasıl?
  • gümrüğe takılma olmuyor mu?
  • Garanti 1 yıl olabilir
    Kargo dahil fiyat
    Gümrük vergisi peşin odeniyor
    Maxtor M3 1TB 2,5'' USB 3.0 Taşınabilir Disk 169,99TL+Kargo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 29 Eylül 2017; 23:39:55 >
  • Daha önceden çok eski bir firma olduğunu okumuştum ama aile fotoğrafları gibi önemli bilgilerimi koyacağım. Eski harddiskimde saçma sapan bir sebepten çöpe gitti. Bu nasıldır ? indirimlerle buna yakın fiyatlara WD,Segate gibi firmalara mı yönelmek lazım ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 7-8 ay önce BİM'den 2.5 1tb seagate'i 99 liraya almıştım. Bilsem kalan 4 taneyi de alırdım ya, fiyatlara bak.

• bundan belki 10 sene (belki dahada önce;tam tarihi bilemedim) önce aldığım 320gb maxtor 2.5'' hdd var,az evvel eski anılara bakayım dedim halen ilk günkü gibi çalışıyor.yeni modelleri bilemem ama eskileri sağlammış.

• Maxtor’un içinde seagate disk olması lazım. Hatta seagate’in web sitesinde bu model için sayfa olması gerekiyor. Seagate’e güvenemediğim için bu maxtor’u almak istemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hani 100 dolardı? 450 tl ye geliyor. 1 tb 112 tl ye gelir yaklaşık. öyle aman amanlık bir indirim değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 30 Eylül 2017; 2:12:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.