Şimdi Ara

Maximum Kartlılara Cinemaximum ilk seans 7 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
13
Favori
37.818
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok iyi kampanya, teşekkürler haber veren arkadaşa
  • Bu kampanya 2 yıla yakındır zaten var .gunaydın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinema salonunda 12 seansi da olsa , 1 kisi bile oldugunda o film makarasi donuyor, o filme odenen para da sabit, yani birakin 7 lirayi ,3 lira bile yapsalar kar sayilir cunku bu bir hizmet ve zaten sinemaya maliyeti belli olan bir hizmet satisi

Biraz digiturk filana benziyor ,cunku da yapmis yatirimini ,her kazandigi 10 lira bile kar, o 10 lirayi kazanmak icin belli bir maliyete daha katlanmiyor, hele sinema tam oyle

Bu yuzden tabi ki normalde hali hazirda en bos gecen saatleri sececekler, bu cok normal, belki is saati oncesi matineleri kapsayacak sekilde de olabilirdi ama demek ki rantabl gelmemis
  • her pazar sinemaya gideriz artık sabah saat 10 da

yanlız 2 kişilik olursa sorun çıkmaz umarım...
  • 7 liraya sabahin korunde gideceginize 10 lira verin. En azindan yuzunuzu yikamaya vaktiniz olur

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

7 liraya sabahin korunde gideceginize 10 lira verin. En azindan yuzunuzu yikamaya vaktiniz olur

imax 10 tl heralde
  • Çok iyi kampanya
    Hele 3d dahil olması super

• Güzel kampanya :)
    Yorumlara baktımda sabahın körü denilmiş, demek ki birçok kişi öğlen kalkıyor yatağından :)
    Ben gündüz vardiyasında olduğumda hergün 06 da kalkıyorum, sabahın erkeni o sattir :) Öğlen vaktinin sabahın körü olduğunuda şimdi duydum :) Gülümseme sebebim oldu yorum beyan etmeden geçsem ayıp olurdu :) İlk sayfada bir arkadaş seansları eklemiş, en erken zaten 11 civarında film var ve birçok kişiye hitap eder bu kampanya ama ne kadarı duyar kullanır o meçhuL :) Ha ben kullanırmıyım ne bileyim kullanabilirim, gececi olduğum hafta için güzel olur :)
    Gnctrkcll de var işte onunla kafa kafaya geliyor gün saat farkı doğuyor bu durumda birde IMAX farkı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafası Güzel Adam

quote:

Orijinalden alıntı: boombip

7 liraya sabahin korunde gideceginize 10 lira verin. En azindan yuzunuzu yikamaya vaktiniz olur

imax 10 tl heralde

goren de imax i her sehirde var sanacak

2013 den beri var bu kampanya yeni mi haberiniz oldu hemde maximum kartlilara ozel degil , baslik yaniltici

• şu an imax'de film yok ki
  • Bazı arkadaşlar sadece ilk seansta olmasını kötülüyor da zaten o sinemalarda ilk seansların bile indirimli hali 14-15-16 TL Ayrıca gün boyu geçerli olsa zaten sinema 20 liradan akşam seanslarını full dolduruyor niye kazandığı parayı azaltsın ilk seanslar boş oluyor bu yöntemle 5 kişiden 100 lira kazanacağına 20 kişiden 140 lira kazanıyor. Bunun haricinde 5 kişiye reklam izleteceğine 20 kişiye izletiyor oradan da kazanıyor ee haliyle büfeye de uğruyorsun. Hem sinemacı kazanıyor hem sen kazanıyorsun. Bence güzel kampanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Sanki bir mecburiyeti var da bankanin millet laf ediyor .. sen bugune dek 1230 oncesi seanslara bu paraya gidebiliyor muydun ki sanki o hak cepteymis gibi kampanyayi begenmiyorsun

uygun degilse istirak etmezsin ,hayret bir sey yahu ,yok 2-3 lira olsunmus, yok hafta ici tamamen 7 lira olsaymis

kurum eksisi artisini hesaplamis daha once olmayan bir avantaji sunmus, sanki bundan faydalanman icin bir sey istiyor , o da yok .

dun olmayan bir avantaj bugun var ve halen laf atiliyor

Daha önce böyle bir avantaj varmış işte, üst mesajlara bakın.
  • Bu kampanyanın 2 senedir falan olduğu söylenmiş fakat en son 2013 sonunda vardı diye hatırlıyorum ve 8 liraydı, evet o da güzeldi ama son bir senedir hiç öyle ilk seans indirimli diye bir kampanya görmedim. 7 lira gayet uygun, sabah seansları zaten boş olur hafta içi özellikle daha boş oluyor, özellikle tercih ettiğim çok olmuştur, güzel kampanya 2 haftada bir giderim, imax'de geçmesi de ayrı güzellik. Gençturkcell ile dahi imax film 10 liraya geliyor.

Yine de cinemaximumun genel olarak pahalı olduğu gerçeğini değiştirmez.
  • Ben de dün 3d Jupiter Ascending filmini izledim ilk seansını saat 11de.pek de sabahın körü gibi değil bence bu saat.
  • 4 kişi için aynı seansa 7 TL.den bilet alınıbiliyor mu ?
  • aynı soruyu ilk sayfada ben de sordum henüz yanıt alabilmiş değilim.
    aynı gün tek kart ile aynı filme 2 bilet alabilir miyiz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

aynı soruyu ilk sayfada ben de sordum henüz yanıt alabilmiş değilim.
    aynı gün tek kart ile aynı filme 2 bilet alabilir miyiz acaba?

Evet ben aldım bu pazar aynı filme 3 kişi 7 tl den

• kocake K kullanıcısına yanıt
    Biletler gişeden mi yoksa bankamatik tarzı bir yer var oradan mı alınıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Biletler gişeden mi yoksa bankamatik tarzı bir yer var oradan mı alınıyor ?

kiosklar normal ücretten bilet veriyor.
    Gişelerden almanız gerek.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.