Şimdi Ara

Maximum Kartlılara Cinemaximum ilk seans 7 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
13
Favori
37.816
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bari Bankamatik kartını dahil etseydiniz...
  • Geceden gidip avm de yatılıp beklenebilir ilk seans için, 7 tl için değer !!!

Çöpün önde gideni
  • Dalga geçiyorlar birde.Reklamında cem yılmaz oynıcagına adam gıbı kampanya yapın.İlk Seanslara adam gibi filmleri bile koymuyorlar.Dalga geçiyorlar resmen ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: SIKILHAN7

Geceden gidip avm de yatılıp beklenebilir ilk seans için, 7 tl için değer !!!

Çöpün önde gideni

abi kaçta kalkıyorsunuz anlamadım 11de 10:30da ilk seanslar zaten
  • Öğleden önce kalkıp sinemaya mi gitmek

Sinema akşam izlenir benim görüşüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Öğleden önce kalkıp sinemaya mi gitmek

içeriye güneş ışığımı giriyor öğleden önce girince
  • quote:

Orijinalden alıntı: katilcin

quote:

Bilmem insanlar sabahları işte ya da Okulda olur genelde, ha yapacak işin yoksa, boş bir insansa onu bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 5 Şubat 2015; 13:33:28 >

• hemde yıl sonuna kadarmış süper la. Aidatın parası çıkıyor çok rahat.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: katilcin

quote:

Bilmem insanlar sabahları işte ya da Okulda olur genelde, ha yapacak işin yoksa, boş bir insansa onu bilemem

herkesin sabah okulu olmuyor ikinci öğretim diye birşey var

• Aidatlı işte üniversiteli kartı yok diye biliyorum,benim kartta aidat vardı bu sene kaldırıldı.

• Saçma sapan mesajlar atılmış. Özellikle "İş'te Üniversiteli" konusunda kaçırdığınız detaylar var.

Kampanyaya İş'te Üniversiteli dahil ama kestikleri 20 TL aidatı arayıp müşteri hizmetlerinden talep ettiyseniz aidatsız iş'te üniversiteli grubuna kaydırılırsınız.

Bu ne demek? Siz bankaya bu kampanyalar için yıllık 20 tl ödüyorsunuz, eğer bunu ödememişseniz banka bu kampanyaya sizi dahil etmemekte son derece haklı.

Ayrıca ilk imza içinde geçersiz bu kampanya, o da debit-card.

Kolay gelsin.
  • Sume kullanıcısına yanıt
    Cop falan degil guzel kampanya sen gitmiyorsun diye cop olmak zorunda degil, cogu kisi icin super bir firsat.

• quote:

Orijinalden alıntı: fieryboys

Cop falan degil guzel kampanya sen gitmiyorsun diye cop olmak zorunda degil, cogu kisi icin super bir firsat.

Arkadas gitmiyorum diye degil. Zaten bircok yerde o seanslara ekstra kampanyalar yapilir.

Bombos salonlari 7 liraya doldurmaya calisiyorlar bu mu sicak firsat guldurmeyin.

• Gün, Imax, 3D sınırlaması yok. İlk seans sınırlaması da bırakın oluversin. Muhteşem kampanya ilk defa Cinemaximum anlam kazanıyor. Dandirik Bahçelievler sinema salonları bile 8 tl oldu. Imax 3D 7 TL Muhteşem ötesi.
  • Akasya da izleme qyf

• Sume kullanıcısına yanıt
    caddebostan afm'ye git o saatte ne kadar fiyat soyluyorlar. ya da natiulus'a git ne diyorlar. palladium sabah git kesin 7 tl der hele 3d max 'e guldurme arkadasım..
  • Boş seansları doldurmak için yapsalar da her 2 taraf da kazandığına göre çok başarılı bir kampanya. Benim torrent kullanmam bile bu kampanyanın iyi bir kampanya olduğunu inkar etmeme yetmez. Hedef kitlenin içinde yer almamanız da Sizin suçunuz değil :)
  • Müze karttan sonra bunu da eklemeleri iyi olmuş
  • Birçok kişinin işine yarayacaktır, kartı olanlar için avantajlı bir uygulama.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.