Şimdi Ara

Maximum Kartlılara Cinemaximum ilk seans 7 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
13
Favori
37.816
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bien

perşembe günü 12 seansına gittik 3d film için 3 kişi 21 tl ödedim çok avantajlı oldu.
    teşekkürler maximumkart.

gözluk fıyata dahılmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

perşembe günü 12 seansına gittik 3d film için 3 kişi 21 tl ödedim çok avantajlı oldu.
    teşekkürler maximumkart.

gözluk fıyata dahılmı

Normal 3d filmlerde gişede 3-4 liraya 3d gözlüğü satılır, o hep sizindir artık, film bitince yanınızda götürün, bi dahakine yine kullanırsınız.
    Yalnız Imax 3d seanslarında salona girerken gözlüğü alırsınız ve salondan çıkarken bırakırsınız. Para ödemesiniz, zaten gözlük oraya özel, diğer 3d lerde çalışmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İmax te geçiyor mu beyler ?

• Kendi gözlüğümüzü götürmüştük.

Imax te geçiyor.
  • Arkadaşlar teb haftasonu tüm seanslara yüzde 50 indirim veriyor (haftaiçi 100 tl harcarsanız)
    Teb bence daha avantajlı bu kampanyaya göre...
  • Yarın Ankamall Cinemaximum'da Furius 7'ye gitmeyi düşünüyorum. Normal salonda 11:30'da, IMAX'te ise 12:00'da var. IMAX salonu farklı olarak mı değerlendirilir? Yani ilk seans kapsamında girebilir miyim bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

Yarın Ankamall Cinemaximum'da Furius 7'ye gitmeyi düşünüyorum. Normal salonda 11:30'da, IMAX'te ise 12:00'da var. IMAX salonu farklı olarak mı değerlendirilir? Yani ilk seans kapsamında girebilir miyim bilgisi olan var mı?

Evet 7 TL'den işleme alırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

teşekkürler maximumkart.

gözluk fıyata dahılmı

3D oynayan salon kapısı önune gözluk bırakma için kutu koyuyorlar. Daldır hocam elini. Begendigini al

• resmi tatillerde de geçerli mi kampanya? bazı kampanyalar o günlerde geçerli olmuyor.
  • ankara ankaMALLLLLL imax de geçerlimi hala her seferinde sistem arızalı yalanını uyduruyorlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selmand -- 21 Nisan 2015; 23:54:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: westblood

resmi tatillerde de geçerli mi kampanya? bazı kampanyalar o günlerde geçerli olmuyor.

Kampanya şartlarında oyle birsey yazmıyor, dahildir herhalde...

• Sabah ezanından sonra tüm sinemalar 7 TL 😜👍

• şimdi jp istinyeparkda saat 11'de var ilk seans 3d, imaxde de ilk seans 12'de. 12'de olan imax de ilk seans mı sayılıyor yoksa aynı film 11'de var diye saymıyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silphatos

şimdi jp istinyeparkda saat 11'de var ilk seans 3d, imaxde de ilk seans 12'de. 12'de olan imax de ilk seans mı sayılıyor yoksa aynı film 11'de var diye saymıyorlar mı?

Salon bazında ilk seans alıyolar daha önce ben de ankarada imax 12 seansına gitmiştim sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekilord

quote:

şimdi jp istinyeparkda saat 11'de var ilk seans 3d, imaxde de ilk seans 12'de. 12'de olan imax de ilk seans mı sayılıyor yoksa aynı film 11'de var diye saymıyorlar mı?

Salon bazında ilk seans alıyolar daha önce ben de ankarada imax 12 seansına gitmiştim sıkıntı yok.

Eyvallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayramda oluyor mu bu, yarın ilk seans mesela? bilen var mı
  • quote:

bayramda oluyor mu bu, yarın ilk seans mesela? bilen var mı

Evet geçerli. Sıkıntı yok

• Ilk seanslarda 7 lira diyor . mesela bi film 4 salonda oynuyor . bi salonda 10:15 de basliyor .diger salonda 12:00 de basliyor . ilk seans dedigi salonlar arasindaki ilk seans mi yani 10:15 mi .yoksa her salonun ilk seansi mi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.