Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7.635
Cevap
500
Favori
758.712
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cool_boy10

quote:

Orijinalden alıntı: mabeynihumayun

Arkadaşlar bir kartımı iptal ettirmek istedim başvuru aldılar 2 gün sonra aradılar 50 tl maxipuan verelim kapatma dediler ben de 50 az kapatın dedim tamam dediler.

İşcep ten bakıyorum kart hala kapanmamış, sorum şu ikna etmek için sadece 1 kez mi arıyorlar yoksa tekrar arayıp teklifi yükseltebilirler mi?? Uzmanlardan görüş bekliyorum

Son durum nedir hocam?

Aynısı bende de oldu kardeşim.İkinci kez aradılar.50 lira maxi puan verdiler.Kabul etmedim.Bugün baktım ve kapandığını gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonucta karsiliksiz verio 50 yi al harca yine kapattiriosan kapattir.

• Bugün özdilek ve şok ta temassız mobil ödeme 5x25 alışverişi yaptım. Toplam 140 lira harcamışım. 25 maxipuan gayet iyi bence

• 13 yıl oldu İş Bankası Maximum kart kullanalı daha bir kere kart aidatı almadılar. Niye almıyorlar hiç bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi tekrar ben aradım, tamam teklifi kabul ediyorum diye, "kontrol ettiğimde 30 tl maxipuan verilebildiğini görüyorum " gibi bişey söyledi, tamam kardeşim iptal ediyorum kalsın puan dedim.

sanırım dalga geçiyorlar.
  • maximum kartın n11 hepsiburada vb kampanyaları olmayacak .nerede bu maximum uyuyormu

• iş bankası nazlı bir banka ,ziraat ise hiçbir isteğini kabul etmez
    ben ziraatten kurtulmak için iş bankasına maaşı taşımıştım ama büyük hata yapmışım
    oysa ki akbank çalışanı eleman o kadar yalvarmıştı (bu işlerden komisyon alıyorlar galiba) istemiyorum deyip ret vermiştim
    gerçi eskiden de akbanka gıcık kapmıştım ,her sene yüklü miktarda kart ücreti çıkartıyor ve itiraz sonucu iade ediyordu ,sizinle uğraşamam deyip tüm hesaplarımı kapatmıştım

şimdi yine ciddi olarak maaş hesabımı akbanka taşımayı düşünüyorum
    aldığım maaş promosyonunu iade edip taşıma yapabiliyorum galiba ?
  • Shell kampanyası için daha evvel 2 kez 100tl geçtim, maximum mobilde görünüyor. Bugün aynı istasyondan yine işbank pos'undan 100tl harcadım, maximum mobilde görünmüyor.

Müşteri hizmetlerini aradım, maximum mobil yanlış gösteriyor olabilir dediler. Napmak lazım, boşa mı gitti bizim puanlar acaba.
  • limit düşürmek istesek puan verirler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VTS*

Shell kampanyası için daha evvel 2 kez 100tl geçtim, maximum mobilde görünüyor. Bugün aynı istasyondan yine işbank pos'undan 100tl harcadım, maximum mobilde görünmüyor.

Müşteri hizmetlerini aradım, maximum mobil yanlış gösteriyor olabilir dediler. Napmak lazım, boşa mı gitti bizim puanlar acaba.

Sayaçta problem oluyor ama boşa gitmez puan yüklenme tarihinde kontrol edin yatmazsa ararsınız müşteri hizmetlerini.
  • Po 50 tl puan yattı hemen aldım yakıtı. İlgili özel başlığı bulamadım bi türlü. Buldum tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 9 Ocak 2018; 23:45:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

genelde kapattıktan sonra arıyorlar.35 lirada bayaa azmış. diğer bankalar 80_100 civarı.

muhtemelen 6 aylıktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

13 yıl oldu İş Bankası Maximum kart kullanalı daha bir kere kart aidatı almadılar. Niye almıyorlar hiç bilmiyorum.

Kartınızı düzenli kullanıyor olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

limit düşürmek istesek puan verirler mi ?

Vermezler, ben 6200 den 1500 e düşürdüm, gayet ilgili ve yönlendirici şekilde limitimi düşürdüler.

Daha büyük düşümlerde olurmu bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

limit düşürmek istesek puan verirler mi ?

Vermezler, ben 6200 den 1500 e düşürdüm, gayet ilgili ve yönlendirici şekilde limitimi düşürdüler.

Daha büyük düşümlerde olurmu bilemem.

15 000 den 1 000 e gayet itinalı yönlendirici şekilde 30 sn de limitimi düşürdüler. Açıklayıcı oldu mu bilemem.

• mabeynihumayun M kullanıcısına yanıt
    bende aidat iadesi için görüştüm iade yok dediler sonra sistem size 30 tl veriyor dediler yok dedim iptal edin dedim 3-5 gün içinde kartınız iptal edilecektir dediler . geçen senede böyle olmuştu.. 1-2 gün geçince merkezden arıyoruz ücret iadeniz yapılmıştır iyi günlerde kullanın demişlerdi
  • elnino19 kullanıcısına yanıt
    artık vermiyolar bu yıl son kez kabul ettim . 30 lira aidat ödemiş oldum .Tüm kartları aidatıza cevirdim maximumuda kasım gibi eko yaptırcam.kampanya puan yönünden sıkıntı olmuyor.Tek fark ilave taksit ve özel hizmetler birde kartın görünüşü :)
  • benim maximum kartım normal mor visa kartı. buna temassız özelliği ekletmek için ne yapmalıyım? ek bir ücret öder miyim farklı bir fiyatı var mı?
  • digital90 kullanıcısına yanıt
    Aynı soruyu bende merak ediyorum. 300 lira limitli kartlarda bile temassız özelliği varken maximum niye koymuyor hala anlamış değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkness2tr -- 10 Ocak 2018; 14:44:46 >
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.