Şimdi Ara

Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 26.08.2020 (GÜNCEL) (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.623
Cevap
499
Favori
756.942
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meeb

artık vermiyolar bu yıl son kez kabul ettim . 30 lira aidat ödemiş oldum .Tüm kartları aidatıza cevirdim maximumuda kasım gibi eko yaptırcam.kampanya puan yönünden sıkıntı olmuyor.Tek fark ilave taksit ve özel hizmetler birde kartın görünüşü :)

maximum aidatsız kart puan vs. kampanyalarında geçerli olmuyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

artık vermiyolar bu yıl son kez kabul ettim . 30 lira aidat ödemiş oldum .Tüm kartları aidatıza cevirdim maximumuda kasım gibi eko yaptırcam.kampanya puan yönünden sıkıntı olmuyor.Tek fark ilave taksit ve özel hizmetler birde kartın görünüşü :)

Maximum aidatsız kartın hiç bir kampanyaya dahil olduğunu görmedim ben henüz. Bankamatik kartı dahil oluyor aidatsız olmuyor genelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

a101 de kullanılıyor onu biliyorum ama arkadaş bim de kullanabilirsiniz deyince şaşırdım ,çünkü kullanılmadığını biliyorum

maximum olurmu bilmem ama eskiden bonusta kullanılmıyordu ..... geçen bir sorayım dedim oluyor dedi yeni başladı dedi kasiyer
  • Bu ne berbat bir bankaymis böyle.

Shell kampanyası için 2 defa shell istasyonundan akaryakıt aldım. Sistemde gorunmeyince aradım, üye işyeri şartı var diyor. Arkadaş ben her alışveriş yaptığım yere üyemisiniz diye sormak zorundamiyim? Şu sinema işi olmasa kapatıp Enparaya geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 14 Ocak 2018; 13:25:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mediamarkt kampanyası kapsamında 100 TL puan gelen varmı arkadaşlar. Tarih 12.01.18 di. Bana yüklenmedi hâlâ

• Ocak'ın 2. yarısında alışveriş sitelerinde (gittigidiyor, hepsiburada, n11 vb) puan kampanyası yapma zahmetinde bulunup bulunmayacakları hakkında bilgisi olan var mı? Yoksa gene mi boş geçecekler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hemsinlee54

Maximum kartla birkaç sıkıntım var yardımcı olabilir misiniz?

1- Temassız özelliği olmayan kredi kartımı nfc özelliği olan telefonama tanıtıp temassız ödeme yapabilir miyim? Denedim, olmadı. Sorun nedir?
    2- Maximum mobilden yemek sepeti bölümüne giriyorum fakat adres ekleyin diyor -ki adresim tanımlı yemek spetinde- bunu nasıl düzeltebilirim?
    3- Bim'de iş banksı pos cihazı var mı?

1. Sorunun cevabı evet ben 6 aydır kullanıyorum millet aval aval bakıyor nasıl yaptın diye genelde inanmıyorlar kılıfın içinde kart var onu okutuyorsun diyorlar gülüp geçiyorum. Ödeme yapabilmen için telefonda maximum mobil yüklü olacak ayarlardan kartı tanıtacaksın. diğer sorularının cevabını bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 14 Ocak 2018; 19:18:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Bu ne berbat bir bankaymis böyle.

Shell kampanyası için 2 defa shell istasyonundan akaryakıt aldım. Sistemde gorunmeyince aradım, üye işyeri şartı var diyor. Arkadaş ben her alışveriş yaptığım yere üyemisiniz diye sormak zorundamiyim? Şu sinema işi olmasa kapatıp Enparaya geçeceğim.

aynisi banada oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssbrc

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Bu ne berbat bir bankaymis böyle.

aynisi banada oldu

Üstüne geçen ay media markt 1000 /100 kampanyası vardı siparişi iptal etmeme rağmen puanı yinede yatırmışlar. Müşteri hizmetlerini aradım önümüzdeki ay silinir kullanmazsanız diyor.Silin diyorum, yok. Şimdi yanlışlıkla falan kullansam başıma dert olurlar biliyorum. Nasıl bir sistemi var anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 14 Ocak 2018; 19:27:47 >

• telefon hocam.

Benim kartımda temassız. Xiaomi ile nfcli ödeme yapabiliyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kartel1

quote:

1- Temassız özelliği olmayan kredi kartımı nfc özelliği olan telefonama tanıtıp temassız ödeme yapabilir miyim? Denedim, olmadı. Sorun nedir?
    2- Maximum mobilden yemek sepeti bölümüne giriyorum fakat adres ekleyin diyor -ki adresim tanımlı yemek spetinde- bunu nasıl düzeltebilirim?

1. Sorunun cevabı evet ben 6 aydır kullanıyorum millet aval aval bakıyor nasıl yaptın diye genelde inanmıyorlar kılıfın içinde kart var onu okutuyorsun diyorlar gülüp geçiyorum. Ödeme yapabilmen için telefonda maximum mobil yüklü olacak ayarlardan kartı tanıtacaksın. diğer sorularının cevabını bilmiyorum.

Maximobil ve telefon ayarları tam olmasına rağmen ödeme yapmıyor. Bunun nedeni kartın temassız ödeme özelliğinin olmaması mı telefon mu? Sorum buydu

Kartın temassız özelliği olup olmaması önemli değil telefonda nfc özelliği varsa bir yerde hata yapıyorsundur tekrar dene

• yılbaşı puanları yatan var mı? 100 puanı alabilen varsa tebrik edeceğim ayrıyeten
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Maximobil ve telefon ayarları tam olmasına rağmen ödeme yapmıyor. Bunun nedeni kartın temassız ödeme özelliğinin olmaması mı telefon mu? Sorum buydu

Kartın temassız özelliği olup olmaması önemli değil telefonda nfc özelliği varsa bir yerde hata yapıyorsundur tekrar dene

Birincisi orjinal batarya olacak nfc anteni orada.En azından benim eski note 3 bataryayı yeniledim.Ne yapsam olmuyor.En sonunda araştırınca orjinal bataryayı taktım ve olay bitti.

Kampanya alışverişi varsa batartayı değiştirip hallediyorum...

Maximummobilde her şey ayarlı ise kaldırıp yeniden kuracaksın

O zaman hallolur.

Bendede aynı sorun 2 gün işlem yaparım 3.gün uğraş dur.

Her şey ayarlı baktım ödemiyor,yeniden kuruyorum oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mabeynihumayun

yılbaşı puanları yatan var mı? 100 puanı alabilen varsa tebrik edeceğim ayrıyeten

Bugün yatması gerek daha yatmadi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: refreshing

telefon hocam.

Benim kartımda temassız. Xiaomi ile nfcli ödeme yapabiliyorum.

Teşekkürler, ilgileneyim bu konuyla. Telefondan telefona nfc ile dosya gönderimi yaptık sıkıntı olmadı. Bir yerde bir şeyleri kaçırıyorum ama ne? NFC açık, kart tanımlı, kart varsayılan, maximobil de kart da temassız ödemeye açık.
    anlayamadım

Mobil ödeme limitine bak birde o tutarı geçersen onay vermez

• NFC bendede onay vermiyor..

57 hatası alıyorum

Sebebini anlamadım. Yapıkredide hiç sorun yok.
  • Ben de geçenlerde temassız kullanamadım kart temassız 2tane 30tl işlem yaptım 3. Yu 30 yapacaktım olmadı 1tl denedim oldu. Tuhaf bir sistem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni yıl 100 MaxiPuan yatmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

Bugün özdilek ve şok ta temassız mobil ödeme 5x25 alışverişi yaptım. Toplam 140 lira harcamışım. 25 maxipuan gayet iyi bence

Farklı gün şartı yok degil mi?

• koray5006 kullanıcısına yanıt
    maximum da yok lakin yapı kredi de var

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.