Şimdi Ara

Maximum Kart Cashback Kampanyası ve Nays Kart Kampanyası(30.01 güncellenmiştir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
27
Favori
27.281
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar, Maximum kart cashback kampanyası bugün tekrar yapılacakmış.

Pazarama'dan yapılınca 5000'e 500 TL ekstre indirimine ilave %2 puan (max.100 TL) fayda var bildiğiniz gibi. Buna ilave E-Ticaret kampanyasına'da katılınca 75 TL Maxipuan da varmış kaçmaz bence gençler.

Özetle 5000 TL alımlara 500 ekstre indirimi + 100 TL puan + 75 TL puan

--------

30.01.2023 Güncel durum

1-14 Şubat tarihlerinde Pazarama’dan Nays kart ile yapılan işlemlere %20 hediye para kampanyası varmış. Max. 250 TL kazanılacak kampanyada hediye para 2-3 gün içinde Nays hesaba geri geliyor. Ben sarıkız alacağım, tek gram.

Buna ilave yine cashback kampanyası gelecek deniyor (5000 e 500) ama sadece taksitli işlemlere galiba.2 kampanya için takip edersiniz arkadaşlar…

--------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AloneAssassin -- 30 Ocak 2023; 10:59:26 >

• Herkese selam 14-24 Nisan için maximum kart 5000 e 500 TL cashback kampanyası başlattı. TAKSİTLİ İŞLEM olacak. Maximum mobilden katılım koşulları var mutlaka kataılmak lazım.

Ben Pazarama app ten sarı kız alacağım. 2 taksite 2 ay erteleme var

Faydalar:

1. 5000 e 500 kampanyasından cashback
    2. %2 maxipuan (Pazarama veriyor max. 100 TL)
    3. Eticaret Kampanyası 75 puan
    4. Pazarama app e özel 100e 100 kod

selamlar Macimum kart 5000₺ ye 500₺ cashback kampanyası bugün başlıyor. Harcama yapmadan kampanyaya katılmayı unutmayalım. Koşul 5000₺ TAKSİTSİZ işlem yapınca 500 ₺ ekstre indirimi oluyor. Pazarama dan sarıkız alabilirsiniz. Sadece Ahlatcı mağazası kampanya dışında. Diğer tüm altıncılar kampanyaya dahil. Koşul işlemin taksitsiz olması

• Nerede yazıyor uygulamada göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeniden katılınabiliyorsa katılırım geçenki kampanya çok iyiydi 

• Geçen ay katılanlar katılabiliyor mu? Kampanya linki var ise paylaşabilir misiniz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sabah bende de gözüküyordu şimdi yok kampanya.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sabah bende gördum geri kaldırmıslar 9 -31 ocak arası diyor du akşam yansıtırlar

• + 2023 ilk pazarama alışverişi için 500gelir
    1175 güzel iş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oozgurel -- 9 Ocak 2023; 12:6:42 >
  • oozgurel kullanıcısına yanıt
    2022 de 500 alanlar tekrar alamıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Öğleden sonra yayına alınacakmış. İlk alışveriş ise %10 da Pazarama Puan (500 TL üst sınır) kazanımı olacak. Geçen ay kampanyaya katılanlar tekrar faydalanabilecek. Alışveriş yapmadan önce mutlaka kampanyaya katılım yapmak gerekecek. Hatta varsa Black kart ile alım yapın, kampanya puanlarına ilave olarak mil kazanımı da sağlarsınız

• 0 TL limitli kredi kartını teslim aldım. Borç ödeme yapmama izin veriyor şu an. Bu şekilde işlem yapan oldu mu önceki kampanyada?

• TheDifference35 kullanıcısına yanıt
    Öyleymiş şimdi gördüm
    Nereden kısacaklsrını şaşırdılar

• Pazaramadan ne alıyorsunuz arkadaşlar öneriniz var mı

• doken kullanıcısına yanıt
    Sarıkız

• Geçen ayın oyun müzik film iadeleri yatan oldu mu

• egridereli kullanıcısına yanıt
    1 yarım 1 24 ayar gr kuyumcudan 250tl pahalı. 675 puan ile 425 tl fayda sağlar tertemiz...

• Kampanya gelmiş uygulamaya. Fakat pazarama %10 kazanan nasıl tekrar kazanacak öyle bir bilgi yok

• Wadjet kullanıcısına yanıt

0 TL limitli karta borç ödeme yapıp alışveriş yapabildim. 2 kart ile sipariş geçtik. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Karta para yükleyerek yapabilirsin hocam.

Kartı teslim aldigini işaretle hocam uygulamadan .

• www.maximum.com.tr
    E-Ticaret Alışverişinize 500 TL İndirim! | Türkiye İş Bankası A.Ş.
    https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/e-ticaret-alisverisinize-500-tl-indirim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.