Şimdi Ara

Maximum Kart Cashback Kampanyası ve Nays Kart Kampanyası(30.01 güncellenmiştir) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
27
Favori
27.281
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende oraya takıldım diğer indirim ve puanlar yatmayabilir mi Bende de 0 limitli yeni kart var 500 nakit indirim 500 pazarlama puan 100 yine pazarlama %2 puan ayrıca 75 tl e ticaret puani yatar mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55_42 kullanıcısına yanıt
    işbankasında 0 limitli kart çıkarmak için ne yapmak gerekiyor. aileden birine başvurduğumda yasal limitleriniz gereği veremiyoruz yazısı çıkıyor fakat başvururken 0 TL limitli kart aç seçeneği çıkmıyor.Bunun yolunu bilen var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDifference35 -- 9 Ocak 2023; 22:19:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maximum pazaroma da 5000 TL üzeri cep telefonu alışverişine 500 TL sepette indirim yazıyor, ama sepette indirim olmuyor.

Acaba maximum 500 TL indirim kampanyasını mı kastediyor.

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba bende sıfır limitli kart var limit vermiyorlar nakit yatırarak kullanabilirmiyim yani bu kampanyayı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • frknkll F kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam,

evet ben öyle kullandım. Kartın size teslim edilmiş olması yeterli sonra ödeme yapıp kullanılıyor.

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Tamamdir hocam teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ne alınabilir?

• Arkadaşlar ARALIK ayında ki e ticaret 500 tl indirim den yararlananlar ocak 500 tl inidirim den yararlanabiliyor mu ???

• +

• TheDifference35 kullanıcısına yanıt

Daha önce 3 sefer kapattirdigim isbankasi k.kartim vardı belki o yüzden direk kart veriyor olabilirler

• Arkadaşlar kardeşimin kartı var,geçenki kampanyadan faydalanmamış.Bunda 5000e 1175 puan+indirim oluyor mu altın alımında?

• Eşimin kartı var 2.000 limit vermişler ama daha kart teslim olmadı 3000 daha üstüne yatıramayorum normal midir

• Pazarama alışverişi için sabah 09:29’da 500₺ indirim yansıdı.

• 1 saat önce 5000 üstü alışveriş yaptım anında 100 pazarama puan yattı. Tutar beklemede olduğu için 500 tl hala yansımadı. Güncelleme yapacağım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • umut67_67 kullanıcısına yanıt

Yatırabilirsiniz normalde nerde problem yaşıyorsunuz?

• umut67_67 kullanıcısına yanıt

M.hizmetlerini arayıp karti artırmada alışveriş yaptırmıyor bende de aynı sorun vardi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.