Şimdi Ara

Maximum Kart Cashback Kampanyası ve Nays Kart Kampanyası(30.01 güncellenmiştir) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
27
Favori
27.281
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece iş bankası bankamatik kartım var. En hızlı şekilde ve yıllık aidatı olmayan kart nasıl alınır iş bankasından ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yagmur2780 kullanıcısına yanıt

işleminize uygun kart bilgileri bulunamamıştır diyor

• 55_42 kullanıcısına yanıt

sonuç ne oldu hocam

• umut67_67 kullanıcısına yanıt

Kart teslim edilmediği için izin vermiyor işlem yapmanıza. Kart teslim edildikten sonra uygulamadan teslim aldım seçeneğini işaretleyin sonra işlemleri yapabilirsiniz.

• İlk defa katılacağım,Baş sayfada yazılan sarıkızlardan kalmamış,piyasayı hiç bilmiyorum,acaba hangilerinden en fazla kar sağlarım.Özelden yazarsanız çok sevinirim.teşekkürler

Kredi kartı borç odeme, kart ile öde var sağ tarafta oraya tıklayın. Ödenecek karta kredi kartı numaranızı yazın ve dilediğiniz tutarda yükleme yapabilirsiniz.

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Kart teslimine gerek hocam teslim edilmeden de yapilabilir

• 55_42 kullanıcısına yanıt

Müşteri hizmetlerinin bildiği birsey yok kredi kartına para yükleyip limit arttırmaya gerek kalmadan yapabilirsiniz alışverişi

Hocam iyi güzel yazıyorsunuz ama kart no yu göremiyoruz ki. Müşteri hizmetleri ile görüştüm kart teslimi yapılmadan olmuyormuş. Siz bu şekilde mi yaptınız elinizde kart olmadan

Hocam İş Bankası kredi kartı teslim edilmeden hiç bir şey yapmaya izin vermiyor. Kendim yaşadım bu durumu kartın teslimatını beklemekten başka çözüm yok maalesef. İlk Maximum kredi kartım olmamasına rağmen yaşadım bu durumu.

M.hizmetleri karti açtı içine para attım ve kullandım

işcep mobil uygulamasından ödemiyor mu

• Ödenmiyor

• @yagmur2780 @Wadjet

Sonunda yaptım. Sanal kart oluşturarak Maximum mobilde para gönder sekmesinden sanal kartıma hesabımda yükleme yaptım sonrada alış verişi yaptım

• Maximum mobil uygulamasında söyle 2 kampanya gördüm. Birisi 5000 e 500 tl indirim. Diğeride pazarama online alışverişte %10 Maxipuan. Açıklamasında da söyle yazıyor: Kampanyadan, 2023 yılı içinde yapılacak 150 TL ve üstü ilk alışverişte, alışveriş tutarının %10'u kadar MaxiPuan kazanılabilecek olup, en fazla 500 TL Pazarama MaxiPuan kazanılabilecektir. yani 500+500 +75 +%2 indirimden faydalanabiliyor muyum?

Maximum Kart Cashback Kampanyası ve Nays Kart Kampanyası(30.01 güncellenmiştir)

Maximum Kart Cashback Kampanyası ve Nays Kart Kampanyası(30.01 güncellenmiştir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan1907 -- 10 Ocak 2023; 20:37:34 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Malum olaydan iadesi yatan var mı? geçtiğimiz ay malumu yaparak ben aldım 500 indirim ve diğer tüm puanları, bu ay nişanlımın kartıyla yaptık 5150 olarak bir yarım ekmek bir gram ekmek aldık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Kart numarasını görürsünüz kart bilgilerim de. Müşteri hizmetlerine bakmayın siz. Sanal kartada gerek yoktu hatta ben direk kendi kartım ile katıldım kart teslim edilmeden burdan bir çok arkadaşa da yardımcı oldum geçen kampanyada hepsi katıldı teslim edilmeden kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmur2780 -- 11 Ocak 2023; 2:0:40 >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt

Bende eşimde kartlarımiz teslim edilmeden katıldık kampanyaya geçen ay.

• Yılbaşından önce 5bin e 5yüz kullandım. Şimdi tekrar 5bin gram altın alsam yine 500 maxipuan gelecek mi?

• emrecan1907 kullanıcısına yanıt

Kampanya kurallarını tıkla içeriği iyice oku 2022 yılı içerisinde pazaramadan alışveriş yapmamışsan faydalanırsın yok yapmışsan

500indirim +100 pazarama+ 75 e-ticaretten yüklenir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.