Şimdi Ara

Maximum ile Opette 4*100e 50 MaxiPuan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
8
Favori
13.396
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Uluğbey01

Haklısınız, bundan sonra markete soracağım zaten.Yoksa böyle böyle 2. 100₺ de kalacağım.

Aslında bende 1 de kalma ihtimalim var, ilk alımımı merkezde iken yapmıştım.

İlçede 2 tane var opet ve sunpet, biri bana uzak kalıyor gitmeye değmez.

Diğeri ise sunpet ki sürekli oradan alıyorum , eğer orada yoksa pos ayvayı yedik. Yattı bizim kampanya.
  • Dizelde Opet nasıl kullanan, kıyaslayan var mı?

Ben hep shell kullanırdım ama kampanya için almayı düşünüyorum Opet'ten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simonmc

Dizelde Opet nasıl kullanan, kıyaslayan var mı?

Shell - total - opet kullandim ben en iyisi bana gore opet

Shell ve totalden alinca kalkislarda titreme yapiyordu

Sadece opette titreme yapmiyor

Menzil siralamasi

Opet - shell - total

Sessizlik

Opet- shell - total

Performans

Shell - total - opet

Bu arada ben 1 adet aldim opetten 100 liralik uzun yol icin geri kalan 3 taneyi babama aldiracagim 2.7 motor ticarisine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mh yi arayıp sorsanız aslında,bilgi veriyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balikcibili

quote:

Orijinalden alıntı: simonmc

Dizelde Opet nasıl kullanan, kıyaslayan var mı?

Shell - total - opet kullandim ben en iyisi bana gore opet

Shell ve totalden alinca kalkislarda titreme yapiyordu

Sadece opette titreme yapmiyor

Menzil siralamasi

Opet - shell - total

Sessizlik

Opet- shell - total

Performans

Shell - total - opet

Bu arada ben 1 adet aldim opetten 100 liralik uzun yol icin geri kalan 3 taneyi babama aldiracagim 2.7 motor ticarisine

shell bilmiyorum ama opet tam bir FP ürünü diyebilirim. Totalde araç gereğinden fazla ses çıkarıyor.

Opet ise yerine göre ve zamanına göre değişiyor, bazen yakıt alınca kaza bastığımda arkamdaki koltuğu hissediyorum bazen kaz etkisiz kalıyor. Artık araçtanmıdır, yoksa gaz sürekli değişiyormu bilmiyorum.

• Teşekkürler bilgi için.
  • Eskiden kampanya takibini uygulamadan yapıyorduk. Kampanya detayının altında çubuk vardı. Bugün bir işlem yaptım uygulamaya baktım ki çubuk yok kaldırmışlar galiba.

Kampanya takibini nasıl yapıyoruz arkadaşlar bilen var mı??

• Ben de 100 aldım ama ne mesaj gerisi ne de uygulamada gözüküyor harcamam

• İş'te Üniversiteli dahil mi değil mi şimdi?

Aidatsız kartlar dahil değildir yazıyor ama dahil olan kartlarda İş'te Üniversiteli yazıyor. Bilgisi olan var mı?

MH'yi aradım, dahil olmadığını söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emmmreee -- 31 Ağustos 2017; 12:21:59 >
  • Bence en iyi gaz PO ve BP de ancak gelki anlaşmalı kredi kartlarından aldığımız için neresi denk gelirse o karttan alıyoruz 😂 Bu arada bendede gözükmüyo yaptığım işlemler msjda gelmiyo

• zıraat maximumu olanlar dikkat etsin önceki total kampanyasında 30 tl puanı yüklemediler, kayıt oluşturdum şikayet var a yazdım fakat banka arama zahmetinde bile bulunmadı,bayram sonu ilk işim bu karttan kurtulmak.
  • Arkadaşlar sadece katılım yapmak yetiyor mu yoksa opet kart falan da almamız lazım mı ?
  • Atesbaz A kullanıcısına yanıt
    Katılım yeterli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartall006 K kullanıcısına yanıt
    Ben 2. Yi aldım..ne mesaj geliyor ne bildirim..iş bankasının her zamanki hali.Bildirim gelse iyi olurdu aslında.İlginc bir banka

• Anlaşmalı listeye baktığımda aydın da efemak petrol vardı 100 tl mazot aldım içeri bi gittim içeride bizim maximum la anlaşmamız yok dedi siz almadan önce mutlaka sorun maximum pos var mı diye şikayet oluşturdum bakalım ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Ben 2. Yi aldım..ne mesaj geliyor ne bildirim..iş bankasının her zamanki hali.Bildirim gelse iyi olurdu aslında.İlginc bir banka

Ödeme fişini atmayın, sıkıntı olursa mail atarsınız.

Bende 2. yi aldım ama depo yine yarıladı, bu gidişler daha çoook 4 leriz.

Aslında bi bakıma iyi oldu, araçtaki benzin çeyrek kalmıştı, alacaktım zaten. şimdi lpg üstünü tamamlıyorum, 2 seferde 55tl lik benzin aldım depo yarıladı, bi 50tl daha atarsam benzin %75 olur ki bana 1 sene daha yeter artık.
  • Görev tamam ama bi ay sonra yüklenecek olması kötü

• Slipleri attım hocam valla :) işcep'te hesap hareketlerinden gösteririm artık lazım olursa.

Yarın uzun yola çıkacam 3 ve 4 ü alıcam.. gelince Axess Total kampanyasına başlarım artık.Dediğiniz gibi mazot/benzin dayanmıyor :( daha çok dörtleriz bu gidişle

• 2 kez sehir disindayken lpg aldim opetten. Fiyat 2.50 civariydi. Bulundugum sehirde opette lpg 3.12 lira. Diger istasyonlarda 2.5 - 2.7 lira civari. Opetten alsam bir depoda (30 lt) 18 lira daha pahaliya almis oluyorum. nerde kaldi bu isin kârı. indirim olana kadar opetten yakit almak yok.

• Adana Kütahya arası yol yaptım yol üzerinde en az 4 istasyonda ne hikmetse maximum pos cihazı çalışmıyor dediler, bundan sonra opete uğramam bile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.