Şimdi Ara

Maximum ile Opette 4*100e 50 MaxiPuan (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
8
Favori
13.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sonunda bugün banada yüklemişler. Ama kafaya koydum, günlük alışverişleri paraf ile yapacağım artık. Taksitler bitene kadar açık kalacak, her geçen gün limit düşürüp 1tl de bırakacağım, eğer güzel kampanya olursa işçepten anında yükseliyor limit.

AMa aylık 1500tl ye kadar olan harcamam artık parafa kaydı. Oda yamuk yaparsa cepteteb var sırada.
  • Bende 13.10.2017 gunu kayit actirdim. Henuz bir cevap yok. Eger kampanya boyle olacaksa bir daha kampanyaya katilmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Bende 13.10.2017 gunu kayit actirdim. Henuz bir cevap yok. Eger kampanya boyle olacaksa bir daha kampanyaya katilmam.

Bana cevap vermediler zaten, gece kontrol ettim dönem içi işlemlerde gördüm. Bi bak istersen.

Ayrıca şuanki kampanyasında sayaç var, ondan ilk harcama yapıldı, lpg boş, benzin %75 lerde. Ortalama 150tl ye kadar yakıt alımım olacak. Ama önce hediyeyi koyup onu bitirmek istiyorum.

Ama maximum gözden düştü. Artık şundan alın dediğim kasiyerler paraf veya teb kartını görecekler.
  • işbankası 1 işlemim için sorun çıkarmadan puanlarımı yüklemiştir. Burada benim hatam yok kendi hatalarını düzelttiklerini düşünüyorum. Olumlu dönüşleri için memnun olduğumu belirtmek isterim işbankasından.
  • Kayit actirip puani yuklenen arkadaslara bir sorum olacak.

*Puan yuklendiginde bankadan email, sms veya arandinizmi? Yoksa internet bankaciligindan donemici islemlerden mi gordunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Kayit actirip puani yuklenen arkadaslara bir sorum olacak.

*Puan yuklendiginde bankadan email, sms veya arandinizmi? Yoksa internet bankaciligindan donemici islemlerden mi gordunuz?

bana mail geldi. puan hattınıza yüklenecektir diye
  • Mesaj gelende oldu, mail gelen de oldu. Bana hiçbiri gelmedi. Dönemiçi harcamalardan baktım. Bugünde kullandım zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mail geldi. akşamına dönemiçinden kontrol ettim yatmıştı. Ertesi gün de kullandım :)
  • Benim puanlarda sıkıntıdaydi. Mail gelmis yatirdik diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim puanda yatti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam size saçma gelebilir ama 50 lira olmadan harcamak istemiyorum 2 yıldır biriktiriyorum o puanı :)
  • BölücüDeğilÖlücüyüm B kullanıcısına yanıt
    iş bankasını arıyorum iki puanı ayrı şekilde görebilirler diyor anlatın bende görevliye anlatayım diyorum opet görevlisinin pos destek hattını araması gerekiyormuş görevliye dedim oralı dahi olmuyor :)
  • Ben de bu kampanyaya katıldım. Bir Sunpet istasyonundan akaryakıt alışverişini yaptım. Daha sonra öğrendim ki anlaşmalı istasyonlarda geçerliymiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewre -- 19 Ekim 2017; 8:53:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten 1 tane yetmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.