Şimdi Ara

Maximum ile Opette 4*100e 50 MaxiPuan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
8
Favori
13.393
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=opet-sunpet-istasyonlarinda-50-tlye-varan-maxipuan&IdCampaign=MTY2NA==-ISB

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: 3 farklı şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

• Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
    • SMS göndererek kampanyaya katılmak için OPET yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402'ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757'ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
    • Hemen bu sayfadan katılmak için “Katıl” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz.

Unutmayın, 50 TL MaxiPuan sadece kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üstünden katılım sağlanması durumunda kazanılabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Opet-Sunpet istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 10 Ekim 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 22 Ekim 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Ziraat Maximum Kart sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepeli -- 16 Ağustos 2017; 10:36:42 >

• 1 tane isbankasi karti lazim ziraat maximum ile olmuyor
  • %12,5 çok iyi
  • 15 Ağutos itibari ile en iyi puan bunda anlaşılan, BP kampanya yapmadı sanırım bu sefer
  • geçen ay garanti kampanyasıyla aldım benzin sanki çabuk bitiyor gibi geldimaximumla alsammı kararsızımbonusun farkı yakıttan çıkıyor gibi
  • Bu ay yakıtı maximum ile alacaz anlaşıldı.. diğer kampanyalar tırt
  • Ziraat Maximumla olmaması çok kötü işime yaramayacak
  • kopyakalpler K kullanıcısına yanıt
    ziraat maximuma 30tl veriyor sadece.
  • arkadaşalr işte üniversteli kart oluyor değil mi? normalde işte üniversteliye vermezlerde de kesnleştirmek için soruyorum
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    Detayda böyle yazdığına göre oluyordur.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar.
  • Maximum mobilden katıldık bakalım
  • opet te iş bank yoktu ziraat pos undan çekti oluyor mu tecrübeli arkadaşlar ortak mı ziraat iş bank posları...
  • ziraat maximum kartım var. maximum mobil uygulamasından girdim ve katıl yaptım. şu anda katıldım olarak gözüküyor. olmayacak mı?
  • htepeli kullanıcısına yanıt
    evet hocam sizde haklısınız gerçi, inşALlah olur ya, bu arada hocam bende benzim aldım da posta axess yazıyordu, acaba olmuştur hatta maxipuan bile verdi, maxsimum posu olmasa maxi puan vermezdi değil mi?
  • Uygulamada öncekilerki gibi kaç yakıt aldiığımız gõzükmüyor değil mi?
  • Kaç kez yakıt aldığımız niçin gözükmüyor uygulamada
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    İş bank yazması lazım fişte geçerli olmaz
  • 10 tl puanımı opetten silmişler opetten alacaktım, axess kartımla totalden alacağım gerçi araç çekişten hafif düştü totalden aldığımda ama ?? Umarım bir sorun yaşamam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 17 Ağustos 2017; 21:12:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pdrem

opet te iş bank yoktu ziraat pos undan çekti oluyor mu tecrübeli arkadaşlar ortak mı ziraat iş bank posları...

maximum mobilde takip çıubuğu var sistemde sıkıntı olmadığı sürece doğru çalışıyo ordan baktınızmı, nadir olarakta tele msj geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasgs

İş bank yazması lazım fişte geçerli olmaz

hocam iş bankası yazıyor ama ? sadece iş bankası yazmazı yeterli mi? şimdi aklım karıştı normalde iş bankası üyesi olmayan yerlede maxipuan verilmez ki?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.