Şimdi Ara

max payne (yardım) ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • max payne de bir yer var kitli bir odanın kapısının onune geliyorum adam acmıyo kapıyı sonra dısarı caddeye cıkıp diger taraftaki binaya girip adamları oldurdum merdivenlerin sonuna geldim merdivenleri ortası cokmus olan yerden mi yukarı zıplayarakmı cıkıcam bu arada diger odadaki adamla konusup onu o acamadıgım kapıdaki adamların oraya getirdim onlarla konustu kapıyı actılar hepsini oldurdukten sonra asansorle yukarı cıktım tuvaletten cıkan adamıda oldurdum ama burda takılıp kalıyorum burdan sonra ne yapmam gerekiyorda burayı asıyım bilenler yardım ederse sevinirim tesekkurler

bay_e

• www.merlininkazani.com
    burda tam çözümü var
  • selam dostum. Yıkık merdivenle işin yok o aldatmaca sen aşağı in sağda adamların olduğu tel örgülü pecere nin sağında bir oda var araya gir sol odada ki kapıyı aç iş biter. sorun çıkarsa yaz bakarım :) kolay gelsin
  • b ende cok takıldım orda arkadasın dedigi gib i aldatmaca ama b en b ir keresinde zıplarken b irden cıktım orada kapi yok
    merdiven yanında olacak orda kapi v ar
    5 ay önce b itirmiştim insaallah sonuna gelirsin cok güzel bitiyor
    gameguru.box.sk
    de hileleri var b itiremezsen

rty
  • geçtin mi kardeş ?
  • Büyük bir hort olmuş tebrikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janissary- -- 19 Eylül 2011; 2:42:38 >
  • Konu yılın hortunu kırdı
  • Vay be. Tam 11 yıl olmluş. Ne oyundu hala aklımda :D
  • Arkadaş konuyu hortlatarak eski günlerimi hatırlattı
  • Harbiden Geçtin mi kardeş
  • Rekor hala bende.d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.