B

Er
23 Kasım 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bakalım bu macı kac kisiyle tamamlayacagız?GALATASARAY'A basarılar.

GERCEKLERI TARIH YAZAR,TARIHIDE GALATASARAY...

bay_e
max payne de bir yer var kitli bir odanın kapısının onune geliyorum adam acmıyo kapıyı sonra dısarı caddeye cıkıp diger taraftaki binaya girip adamları oldurdum merdivenlerin sonuna geldim merdivenleri ortası cokmus olan yerden mi yukarı zıplayarakmı cıkıcam bu arada diger odadaki adamla konusup onu o acamadıgım kapıdaki adamların oraya getirdim onlarla konustu kapıyı actılar hepsini oldurdukten sonra asansorle yukarı cıktım tuvaletten cıkan adamıda oldurdum ama burda takılıp kalıyorum burdan sonra ne yapmam gerekiyorda burayı asıyım bilenler yardım ederse sevinirim tesekkurler

bay_e
OLMAYAN BIR RAKIP UZERINDE NIYE DURUYORSUNUZKI BIZIM RAKIBIMIZ BUGUN OYNUYACAGIMIZ BARCELONADIR ARKADASLAR INSALLAH ASLANLARIM BIR ILKI DAHA GERCEKLESTIRIP BARCELONANIN SAHASINDAN ILK PUANI CIKARTAN ILK TURK TAKIMI OLUCAK BARCELONADAN PUAN ALAMAYANLAR CATLASIN BU ULKEYE ZATEN NE KATKILARI OLUYORKI ELIN TURISTI BILE TURKIYE HAKKINDA BIR TEK GALATASARAY ISMINI BILIYO ISTE CIMBOMUN YAPTIKLARI SEN BASKASIN ASLANIM BUGUN HERKES BARCELONA KARSISINDA CIMBOMU BIR KEZ DAHA GORECEK BASKA DUNYANIN TAKIMI OLDUGUNU CIMBOMLULARA SELAMLAR BUGECENIZ ŞEN OLMASI DILEGIYLE

bay_e
BIR AGP EKRAN KARTI PCI SLOTUNA TAKILABILIRMI?HIC DENEMEDIM AMA BIR SOLUYIM DEDIM HII NEDERSINIZ?(BIRAZ UCTUM GALIBA) :=)

bay_e
dadaşlar maç boyunca gs kalesini kazdılar durdular ve dakikalar sonra altın gol buldular buldukları altın onları nereye kadar tasıyacak ?turkiye kupasında basarılar erzurumspor(nice altın gollere)

bay_e
Hakkında
Forum İmzası:
bay_e
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş:
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 67
İkinci El Bölümü Mesajları: 54
Konularının görüntülenme sayısı: 5.352 (Bu ay: 56)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.