Şimdi Ara

Max. 750 bin Suv tavsiye. Far sistemi önemli!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Km den ve yıpranmadan dolayı dizel Passat satıp Suv almak istiyoruz. Araç uzun yolda da kullanılacak bu sebeple gece yolculuğunda daha güvenli olması için iyi bir far sistemine sahip bir Suv düşünüyoruz. Otomatik uzun kısa var özelliği de olmalı. Dizel benzin fark etmez. 3 silindirli bir motor olmasın. Otomatik vites olacak. Düşük km temiz ikinci el ne alabiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugtim -- 18 Mayıs 2022; 16:37:21 >

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-hatasiz-boyasiz-i20n-1025943282/detay

• Kodiaq al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far gibi aktif güvenlik sistemleri de önemli bence. Çarpışma önleme, şerit takip vs.

Forum klasiği olarak ilk sıraya mazda gelir.

1 - Mazda cx-5

Uzun yolda kullanılacaksa hafif, aerodinamik olması avantajlı olur. tucson, sportage, tiguan, kuga, crv, kodiaq vs elendi.

2 - 3008-grandland

3 - Ateca

4 - Qashqai

5 - c5 aircross

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandx -- 18 Mayıs 2022; 17:17:21 >
  • commandx C kullanıcısına yanıt

Grandland güzelmiş. Motor seçenekleri donanımı gayet iyi duruyor. Fiyat da normal gibi. Kodiaq baktım şimdi far sistemi iyiymiş. Opel'de sanırım afl dediği far sistemi de övgü alıyor duyduğum kadarıyla. diğerlerine de göz atarım.

• Satacaginiz arac kc kmde, kac model, hangi donanim..

• Biliyorum SUV düşünüyornuz ama ortamlarda havam olsun herkesin gözü benim üstümde olsun derseniz bu araca hayranım . Markası Mercedes BMW falan olsaydı eminim fiyatı milyonları bulurdu . Tek sıkıntısı 2 kişilik
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-auto-bulut-dan-plusg-gorus-plusbose-plusnawi-pluslet-plusisitma-plustaba-deri-koltuk-plus-887182163/detay

• tugtim kullanıcısına yanıt

Kodiaq vs büyük araç. Uzun yolda çok yakar. O yüzden daha kompakt araçlar yazdım.

• y.e.c. kullanıcısına yanıt

2018 Passat dizel otomatik 160k km civarı.

Bu arada uzun yol iş amaçlı yapılan uzun yol. Yaş 40. tek kapı vs tavsiyeleri için teşekkürler ama düşündüğümüz bir şey değil.

Dediğim gibi far sistemi iyi modellere özellikle bakıyoruz. Uzun kısa far asistanı olan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.