Şimdi Ara

Max. 45.000 Tl ye dizel otomatik araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şuanda 2006 dizel gp manuel kullanıcısıyım. Ne yazık ki eşim aracı kullanamadığı için satıp yerine dizel otomatik vites sedan bir araç düşünüyorum
    ve kullananlardan tavsiye bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Not: alacağım araçta 100.000 km altında olması tercih sebebidir

• 99.999 km'de olsa olur mu?

100 BİN km altı dizel ve otomatik vites.

Renault EDC ve VW DSG en konforlu otomatik vitesler. Yakıtı manuelle aynı.

Gerisi sizin beğeni ve zevkinize kalmış.
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Hocam 100.000 altı deyince 99.999 u yapıştırmışsınız :) özellikle kullananlardan yorum bekliyorum DSG problemleri ni duydum gözüm korktu ne kadar doğru yanlış bilmiyorum...
  • evet bu tarz araç kullanıp memnun olduğunuz yada olmadığınız noktaları belirtirseniz sevinirim...
  • Konu pek tutulmadı herhalde

özellikle kullanıcı deneyimi istiyorum arkadaşlar mesela sanayideki ustam pejoların otomatik viteslerinden uzak dur dedi ama sebebini bilmiyorum
    bu yüzden bu tarz araçları kullananlar memnunum yada aman dikkat et gibi deneyimlerini aktarırlarsa çok sevineceğim...
  • 2011-2 fluence 1.5 dci 110 edc extreme. o fiyata en ideal aractir. 3 aydir kullaniyorum gayet memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 1 Ekim 2014; 22:34:50 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • onrblt26 O kullanıcısına yanıt
    Renault fluence 1.5 dci edc bakın
  • Hele hele dizellerin yüksek torkları nedeniyle tork konvertörsüz yarı otomatik şanzumanlardan uzak durun, ileride bozulmaları ve tamir masrafları yüksek olduğundan. Bulabilirseniz tam otomatik bunun dışındakileri ben olsam almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.