Şimdi Ara

piano black (çizik)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aracım daha 3000 kmde ve orjinal kaplamasının her yeri kılcal çizik oldu ve morelim çok bozuk ne tavsiye edersiniz mutlaka kurtulmam lazım son çare parça değişimine gideceğim
     piano black (çizik)

• Araç ne hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m4ssetza

Araç ne hocam?
    parça değişseniz bile tekrar olacak mutlaka kılcal çizikler bence hiç ellemeyin belli bir zaman geçsin zaten pek dikkat etmiceksiniz
  • Autoglym SRP

Bir sünger yardımıyla uygulayınca çizikleri maskelerr
  • quote:

Orijinalden alıntı: m4ssetza

Araç ne hocam?
    Fiesta titanium x
    Aslında aracı hep kendim yıkardım geçen hafta sonaxta yıkamaya götürdükten sonra pis ve mikrofiber bezle silmedikleri için bu duruma düştü zannedersem ama sonuçta aracım yeni ve tiksinmeye başladım yokmudur bunun bir kurtuluş yolu ?
  • Bir süre sonra kapı içleri ön konsol torpido kapağı içerde ne kadar çizilmeye müsait yer varsa çizilecek siz dikkat etseniz başkası etmez.Etmiyor.

Demem o ki alışmaya çalışmak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

Autoglym SRP

Bir sünger yardımıyla uygulayınca çizikleri maskelerr

Faydası olur mu acaba ? uygulamanın bir linki varsa alabilirmiyim size zahmet olmassa.
  • EmreGLC kullanıcısına yanıt
    http://www.shinearama.co.uk/ buradan alışveriş yaparım ben genelde tr fiyatlarına göre ucuz ama 1 tane şey için alınmz kargo ücreti fazla gelir toplu birşeyler alıcaksan tavsiye ederim fedex ile 3 gün içinde elinde oluyor. ben araç için bütün temizlik malzemelerini toplu şekilde almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_murderer17

http://www.shinearama.co.uk/ buradan alışveriş yaparım ben genelde tr fiyatlarına göre ucuz ama 1 tane şey için alınmz kargo ücreti fazla gelir toplu birşeyler alıcaksan tavsiye ederim fedex ile 3 gün içinde elinde oluyor. ben araç için bütün temizlik malzemelerini toplu şekilde almıştım
    Meguiars'ın plastix ürününü veya bende çizik giderici şuan pasta var onla halletsem acaba bir zarar verirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

Meguiars'ın plastix ürününü veya bende çizik giderici şuan pasta var onla halletsem acaba bir zarar verirmiyim ?

Alıntıları Göster
    karbon görünümlü folyo şık oluyor, piano black in dezavantajı parmak izi ve çizikleri göstermesidir...
  • quote:

Alıntıları Göster
    Çizik gidericiyle geçer gibi duruyor ama tekrar olacaktır. Piano black kaplamaların hepsi çiziliyor ve çizilince kötü bir görüntü oluşuyor.

Çizikleri engellemek imkansız siz dikkat etseniz başkası dikkat etmiyor. Ben o kadar kapı açarken dikkat etmeme rağmen bütün kapıların köşelerinde hep vuruk,çizik var.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Çizik gidericiyle geçer gibi duruyor ama tekrar olacaktır. Piano black kaplamaların hepsi çiziliyor ve çizilince kötü bir görüntü oluşuyor.

Çizikleri engellemek imkansız siz dikkat etseniz başkası dikkat etmiyor. Ben o kadar kapı açarken dikkat etmeme rağmen bütün kapıların köşelerinde hep vuruk,çizik var.

Alıntıları Göster
    Parlak plastiğin sonucu bu maalesef...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

Parlak plastiğin sonucu bu maalesef...

Alıntıları Göster
    Grupanya tarzı sitelerden 60-65 tl gibi fiyata boya koruma yaptırabilirsiniz, kılcal çiziklerin hepsi yok olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arınç

Grupanya tarzı sitelerden 60-65 tl gibi fiyata boya koruma yaptırabilirsiniz, kılcal çiziklerin hepsi yok olur.

Alıntıları Göster
    Fazla takılmayın hocam böyle şeylere.

Eninde sonunda oluyor. Araç garantiliyse bırakın 1 sene sonra değiştirirsiniz parçayı.

Ölüyü fazla yıkama diye bir laf var, çok takılmayın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebozkurt800

Fazla takılmayın hocam böyle şeylere.

Eninde sonunda oluyor. Araç garantiliyse bırakın 1 sene sonra değiştirirsiniz parçayı.

Ölüyü fazla yıkama diye bir laf var, çok takılmayın derim

Alıntıları Göster
    Sorunu hallettim fabrikasyon haline geri döndü en yakın zamanda fotoğrafı ekleyeceğim.
  • quote:

Sorunu hallettim fabrikasyon haline geri döndü en yakın zamanda fotoğrafı ekleyeceğim.

Merakla bekliyorum.
  • EmreGLC kullanıcısına yanıt
    Bende merakla bekliyorum :)
  • Bende merak ettim
  • Şu piyano black şeysini otomobil dünyasına ittiren insanı merak ediyorum. Güneş çarpar insanın dikkatini dağıtır, pencereyi açarsın toz toplar, elin değer parmak izi kalır.
  • Arkadaşlar oto pastasını çiziklere süngerle yedirdikten sonra temiz bir mikrofiber bezle silinerek eski haline geri döndürebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.