Şimdi Ara

Matematikten 10 Aldım Şimdi Ne Yapacağım ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
11.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar notlarımın hepsi 4-5.En düşük notum fizik o da 71.

Fakat matematiketn 10 aldım.Şimdi ne olucak ? Düzeltmesi çok zor diyelimki düzeltemedim 10 geldi karneye.Sınıf tekrarımı olucak 1 ders yüzünden ?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Matematikten 10 Aldıktan Sonra Yapılması Gerekenler

Matematik sınavından 10 almış olmanız, kutlama için bir sebeptir. Ancak bunun aynı zamanda akademik yolculuğunuzda daha fazla ilerlemek için bir fırsat olduğunu da anlamalısınız.

Ortalamanı İyileştirmeye odaklan: Bir sonraki sınavda matematikten 20 alırsak, ortalama kaç olur? Ortalamanızı iyileştirerek, genel notunuzu yükseltebilirsiniz.

Zayıf yönlerini tespit et ve geliştir: Sınavdan 10 almak, matematiğin belirli alanlarında zorluklar yaşadığınızı gösterebilir. Zayıf yönlerinizi belirleyerek ve bunları geliştirmek için çalışarak, gelecekteki sınavlarda daha iyi performans göstermeniz mümkün.

Güçlü yönlerine odaklan ve sürdür: Matematikten 10 almış olmanız, güçlü yönlerinizi gösterir. Bu güçlü yönlere odaklanmaya ve bunları sürdürmeye devam ederek, matematikte daha da iyi olabilirsiniz.

Daha zorlayıcı görevlere geç: Matematikten 10 almış olmanız, daha zorlayıcı matematik görevlerine geçmek için yeterliliği gösteriyor. Kendinizi zorlayarak ve daha yüksek matematik seviyelerine geçerek, matematikteki potansiyelinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Matematik kulüplerine katıl veya özel ders al: Matematik kulüpleri ve özel dersler, matematiğinizi geliştirmek için ek destek sağlar. Bu kaynakları kullanarak, matematiğinizi daha da ilerletebilir ve gelecekteki başarılarınız için kendinizi hazırlayabilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 18 Ekim 2020; 17:31:15 >
  • iki tane 60 civarı falan alcan hocalar da sözlüden dayar bişeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Interferon.

iki tane 60 civarı falan alcan hocalar da sözlüden dayar bişeyler

Sınıfta kalmayayımda ne olursa olsun.
  • ben geometriden 07 almıştım zamanında. hoca 07 dedi: dedim uç mu istiyonuz hocam, yok dedi notun 07. ikinci yazılıdan 85 aldım anca kurtardık paçayı. 30 40 alsam katiyyen geçirmezdi gaddar.
  • Fizikten 16 gibi birşey almıştım Lise 3'deyken. Karneme de zarzor 2 düşürmüştüm.
  • Hocan iyi niyetliyse bir sekilde gecersin. Diger sinavlarda 50 55 almaya bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sıkıntı var içimde beyler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeymunHusnu

Çok sıkıntı var içimde beyler..

Tek dersten kalınmaz ama belge alamassın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortalaman en az 60-65 olsun, baraj derslerinden geç 3 ten fazla zayıfın olmasın her türlü geçersin

ortalama dediğim yıl sonu ortalaması benim geçen sene 63 tü ve matematik geometriden kalmıştım sorumluluk sınavlarınada girmedim ortalama ile geçtim sınıfı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Claudio Marchisio -- 6 Kasım 2013; 19:32:20 >
  • Kaçıncı sınıf ? 9 ?
  • anadolu lisesi isen 3
    düz lise veya eml isen 2.5 ortalama tutturursan kaç tane 1 in olursa olsun ( dil anlatım ve bölüm dersi hariç ) sorumlu olmadan geçersin
  • Daha ilk yazılıdan 10 Neyse düzeltirsin takma kafaya, 1-2 yazılı da iyi getir o zaman yükseltirsin. Birde daha 1. dönemdeyiz , önemli olan 2. dönem
  • Tek dersse sorun ögretmenle degul idarele çözülür. Yollarsın velini yada bir tanıdını idare oni idare etmesi gerekir

• Lise 1'deyken biolojiden 09 almıştım.Allahım ne günlerdi çok özledim valla

•  Matematikten 10 Aldım Şimdi Ne Yapacağım ?
  • şimdi daha da düşürmek için uğraşma bence.çünkü bizde zaten ismini yazdıysan 10 veriyordu hocalar.daha aşağısı için hocaya terbiyesizlik yapman lazım ki onu da tasvip etmiyorum.
    zirvedeyken bırak bence.
  • Beyler 2.sınavdan 90 alarak ortalamayı tam 50 getirmeyi başardım.Şuan çok mutluyum gerçekten
  • Gecmek icin karne ortalamasinin 60 mi olmasi lazim illa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.