Şimdi Ara

Matematikten 10 Aldım Şimdi Ne Yapacağım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
10.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar notlarımın hepsi 4-5.En düşük notum fizik o da 71.

Fakat matematiketn 10 aldım.Şimdi ne olucak ? Düzeltmesi çok zor diyelimki düzeltemedim 10 geldi karneye.Sınıf tekrarımı olucak 1 ders yüzünden ?

• Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 18 Ekim 2020; 17:31:15 >
  • iki tane 60 civarı falan alcan hocalar da sözlüden dayar bişeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Interferon.

iki tane 60 civarı falan alcan hocalar da sözlüden dayar bişeyler

Sınıfta kalmayayımda ne olursa olsun.
  • ben geometriden 07 almıştım zamanında. hoca 07 dedi: dedim uç mu istiyonuz hocam, yok dedi notun 07. ikinci yazılıdan 85 aldım anca kurtardık paçayı. 30 40 alsam katiyyen geçirmezdi gaddar.
  • Fizikten 16 gibi birşey almıştım Lise 3'deyken. Karneme de zarzor 2 düşürmüştüm.
  • Hocan iyi niyetliyse bir sekilde gecersin. Diger sinavlarda 50 55 almaya bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sıkıntı var içimde beyler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeymunHusnu

Çok sıkıntı var içimde beyler..

Tek dersten kalınmaz ama belge alamassın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortalaman en az 60-65 olsun, baraj derslerinden geç 3 ten fazla zayıfın olmasın her türlü geçersin

ortalama dediğim yıl sonu ortalaması benim geçen sene 63 tü ve matematik geometriden kalmıştım sorumluluk sınavlarınada girmedim ortalama ile geçtim sınıfı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Claudio Marchisio -- 6 Kasım 2013; 19:32:20 >
  • Kaçıncı sınıf ? 9 ?
  • anadolu lisesi isen 3
    düz lise veya eml isen 2.5 ortalama tutturursan kaç tane 1 in olursa olsun ( dil anlatım ve bölüm dersi hariç ) sorumlu olmadan geçersin
  • Daha ilk yazılıdan 10 Neyse düzeltirsin takma kafaya, 1-2 yazılı da iyi getir o zaman yükseltirsin. Birde daha 1. dönemdeyiz , önemli olan 2. dönem
  • Tek dersse sorun ögretmenle degul idarele çözülür. Yollarsın velini yada bir tanıdını idare oni idare etmesi gerekir

• Lise 1'deyken biolojiden 09 almıştım.Allahım ne günlerdi çok özledim valla

•  Matematikten 10 Aldım Şimdi Ne Yapacağım ?
  • şimdi daha da düşürmek için uğraşma bence.çünkü bizde zaten ismini yazdıysan 10 veriyordu hocalar.daha aşağısı için hocaya terbiyesizlik yapman lazım ki onu da tasvip etmiyorum.
    zirvedeyken bırak bence.
  • Beyler 2.sınavdan 90 alarak ortalamayı tam 50 getirmeyi başardım.Şuan çok mutluyum gerçekten
  • Gecmek icin karne ortalamasinin 60 mi olmasi lazim illa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.