Şimdi Ara

matematik - geometri başarı yükseltme sorunları uzmanına sorun (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
20
Favori
5.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam merhabalar
    futurino denemelerini tavsiyelerinizle aldım ve bugün 1.sini çözdüm
    internet sitesi online analiz falan güzel sistem var ama denemede 148 yaptım.
    bence bir anormallik var çünkü normalde böyle gelmiyor fem 9lu denemelerde genelde 130 civarında yapıyorum.
    bir de normalde zamanım yetmediğinden 15 20 soruyu göremiyorum.
    yani bu futurino baya kolay gibi geldi bana sizin tavsiye ettiğinizle benim çözdüğüm aynı değil sanırım bendeki denemeler şu şekilde:

http://www.sinavmerkezi.futurino.com/assets/sinav_merkezi/bg/product2-d97461685be3de867fdf0c6eb91c7cbc84f3fcecf0a10be64b95224b863dd650.png

• Hocam geometrim çok kötü. Fem ilk adim ygs lys soru bankasindan baslamak istiyorum bunun yaninda ikinci bir kaynak tavsiye edermisiniz lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kolay gelsin. Oncelikle 9.sinifta matematik dersi gormedik. O yuzden ygs adina ders temelim pek yok. Bu yaz tatiline kadar duzenli calismisligim da pek yok. Ortaokuldan gelme birikimlerle ve fem simetri ygs setini bitirme ile 25nette sabitlendim geometri haric. Netlerimi arttiramiyorum. Geometri temelim ygs adina var ama pratigim eksik. Kalıp olmayan sorularda sikinti cekiyorum. Onerilerinize acigim. Ayrica matematikte hizlanmanin yolu nelerdir? Cevremdekilere gore biraz yavas kaliyorum. Malumunuz ygs de zaman bir hayli onemli.

İkinci olarak hedefler buyuk. Bu sene istenilen yerin tutmama ihtimali var. Olasi bir mezuna kalma durumunda ne gibi ihtimaller soz konusu? Ygslys sinav sistemi ve ozellikle guncellenen mufredat hakkinda bilgilerinizi paylasirsaniz cok memnun kalirim. Mufredata eklenen,çikarilan konular vb..

Biraz uzun oldu. Tekrardan tesekkurler. Hayir dualarimiz sizlerle...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.