Şimdi Ara

matematik - geometri başarı yükseltme sorunları uzmanına sorun (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
20
Favori
5.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    HOCAM her dersten en az 1 konu anlatim 1 soru bankası bitecek demissiniz ya... bende diyorum ki benim 3-4 kaynaktan ç özdugum soruları toplasanız daha fazla eder illa kitap bitirmek şart midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Hocam DGS'ye hazırlayacağım önerebileceğiniz mat geometri test veya konu anlatım kitapları var mı güncel?

Ayri soruyu bende soruyorum hocam

• Merhaba hocam.Ben esit agirlikciyim butun konularim bitti.Anadolu lisesinden mezunum ama hic geometri gormedim sayilir.Sinavlarda hic yapamiyorum.Gecen yilda yapamamistim.Sizce analitik geometri calissam yapabilir miyim ve hangi kaynaktan calismaliyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HukukkcuKız

Merhaba hocam.Ben esit agirlikciyim butun konularim bitti.Anadolu lisesinden mezunum ama hic geometri gormedim sayilir.Sinavlarda hic yapamiyorum.Gecen yilda yapamamistim.Sizce analitik geometri calissam yapabilir miyim ve hangi kaynaktan calismaliyim

Antremanlarla geo 1-2 al bence. Ciddi manada etkisi oluyor. Çok basit işlemleri yaptırarak konuyu kavramanı sağlıyor. Kitabı bitirince de normal geo sb alırsın. Hatta pdfsi de var bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Stephen Hawking

quote:

Merhaba hocam.Ben esit agirlikciyim butun konularim bitti.Anadolu lisesinden mezunum ama hic geometri gormedim sayilir.Sinavlarda hic yapamiyorum.Gecen yilda yapamamistim.Sizce analitik geometri calissam yapabilir miyim ve hangi kaynaktan calismaliyim

Antremanlarla geo 1-2 al bence. Ciddi manada etkisi oluyor. Çok basit işlemleri yaptırarak konuyu kavramanı sağlıyor. Kitabı bitirince de normal geo sb alırsın. Hatta pdfsi de var bakabilirsin.

Ama bu kadar kisa surede etkili olur mu? Sadece analitik geometrisi yok mu?

• Matematiğim çok kötü maksimum 15-20 net yapıyorum.

Karekök 0 + FEM Simetri + FEM Konu özetli bitirsem 30 nete çıkarabilir miyim sizce?

• quote:

quote:

quote:

maalesef. Kısa süre dediğiniz ne kadar?

• quote:

quote:

quote:

quote:

maalesef. Kısa süre dediğiniz ne kadar?

1 ay diyebilirim.Cunku sinavdan 1 ay once bitirsem anca tekrar eder ve stresini atlatmis olurum

• hocam 11.sınıfım tm öğrencisiyim. bana konuyu iyi kavratacak, çözümlü sorularla pekiştirip daha sonra gösterdiği soru tiplerini benim çözmem için bir test ayıracak sağlam konu anlatımlı bir matematik kitabı öneriniz varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StBaratheon -- 6 Ocak 2016; 18:14:31 >
  • LSBD kullanıcısına yanıt
    deneme isin sırrı en basta beri mutlaka çözülmeli

konu içince cok sayıda deneme onerdim ama birkac gün önce namık karayanık ve ekibi 8 li yeni deneme cıkardı

8 Lİ CHECK UP YGS DENEME SETİ dagıtım yapılmıs
  • ekstrem konu anlatımlılar ile konu eksiklerinizi giderin

konu eksigi kalmamalı

bir taraftan da verimli deneme çözümleri ile gordugunuz konulardan yapamdıklarınızı mutlaka ogrenin
  • Libertador1907 L kullanıcısına yanıt
    unutma icin en iyisi verimli deneme çözümleridir

unuttuklarınızı tespit edip halletmelisiniz

zaten sürekli deneme ile unutmazsınız
  • 3-4-5 , okyanus ve futurino sınav merkezi 8 li deneme seti
  • Gsli46 G kullanıcısına yanıt
    ideal calısma temel problemi yoksa

konu anlatımlı ve soru bankası beraber gider iken minimum haftada 1 deneme yapmak ve işlenile konulardan yapılamayanları cok iyi ögrenmek

kpss yayınlarına cok hakim degilim nette aratıp iyi yorumlar olan ve çözüm destekli yayın alırasanız isiniz kolay olur
  • femin ilk adım geometrisi bile zoru sorular iceriyor ama sonucta teknofemde cozumlar var

aynen devam edin derim
  • Hocam geometri temelim iyi sayilir ama neredeyse 2 3 aydir temele guvenip calismadim ama nankor bir ders oldugu icin koreldim :) Sizce ne yapmaliyim sinava kadar. Yani konu calisma soru cozme anlaminda ?

• su anki seviyeniz nedir? bunu bilmeden birşey soy
  • 11 mi yoksa ygs mi

11 ileri matematik kitapları gayet güzel
  • boramat kullanıcısına yanıt
    Hocam tum konulari bastan baslamayi planliyorum ama temelim iyi oldugu icin pek takilmam insallah.

• Hocam lys matta karakok gibi orta ustu tam osym tarzi dediginiz kaynak var mi ? Tavsiyeleriniz neler ?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.