Şimdi Ara

Mastercard banka karti ile getiryemekte ilk siparise 40tl indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
4
Favori
4.586
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mastercard banka karti ile getiryemekte ilk siparise 40tl indirim

Hesaplari kontrol edin benim hesapta gozukmuyor belki size gelmistir

Baslik duzeltildi.

Kampanya Koşulları

• Kampanya 27 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
    • GetirYemek'te Masterpass ile Mastercard & Maestro logolu banka kartlara özel ilk siparişinizde 40 TL indirim uygulanır.
    • Bu kampanya size ve sipariş verirken bulunduğunuz yere özeldir.
    • Kampanya sadece “Restoran Getirsin” teslimat yöntemi ile verilen siparişlerde kullanılabilir. 
    • Kampanya sadece Masterpass ile ödeme yönteminde Mastercard logolu kartlarda geçerlidir.
    • Promosyonlu sepet tutarı, minimum sepet tutarının üzerinde olmalıdır.
    • Örnek durumlar aşağıdaki gibidir;
    • Örnek 1: Sepet 60 TL => 20 TL ödenir.
    • Örnek 2: Sepet 70 TL => 30 TL ödenir.
    • Örnek 3: Sepet 80 TL => 40 TL ödenir.
    • Kampanya GetirYemek’teki ilk siparişinizde ve sadece 1 kullanım için geçerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvantalya -- 27 Aralık 2021; 10:25:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• *GetirYemek'teki İlk sipariş

Dikkat edelim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Getir yemekteki ilk siparis mi ? Çöp Oğlu çöp. Getir yemekten sipariş vermeyen forum kullanıcısimi kaldı ? Üstelik ilk sipariste zaten getir-getir yemek vs zaten avantaj sağlıyor masterpassi ne yapalım

• Haber verdiğiniz için teşekkürler :)

• Ota b*ka çöp diyen ama kendileri bir b*k üretemeyen kadrolu çöpçüler gelmiş yine konuya ...

Üstelik dünkü çaylaklar.. Şimdi işleri de zor dönüp dönüp konuya girip acaba biri bir şey demiş mi diye bakacaklar

Konu sahibine teşekkürler.

• Tonny Stark kullanıcısına yanıt

Katılıyorum ki şu aralar zaten kampanyalar yok denecek kadar azaldı yarın bunu bulamayacaklar haberleri yok

• Getir gotur bu uygulamalari hic kullanmadim. Benim icin iyi oldu. Konu sahibine tesekkurler 👍🏻

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bugün iş yerine yemek gelmeyecekmiş ne yesek derken pizza istedi canımız. ys den siparişi oluşturduk bi an dur kupon bakaım dedim ve ys den kupon bulamadım derken getir yemekte ilk sipariş indirimi var mı diye sıcak fırsatlar a aratayım dedim ve bu kampanyayı gördüm hemen faydalandım. konuyu açana haber verene tşkler.

• Altlimitsiz değil maalesef. Her türlü 20 tl ödüyoruz.

• Zamanında Masterpass indirimi ile Mealbox'tan 3 kuruşa dünyaları soylemistik. Şimdi super dediğimiz indirimlere bak. Nerede o eski indirimler. :(

Edit: Yine de mevcut şartlara göre güzel bir indirim. Konu sahibine teşekkürler. Benimki sadece eskiye duyulan bir özlem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamemo -- 27 Aralık 2021; 16:23:20 >
  • Bilgilendirme için teşekkürler

• Bende gözüküyor. Teşekkürler.

• Gözükenlerin sipariş verilmemiş hesapları mı var

• İlk sipariş olmaliymis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sipariş denedim indirim düşmedi getir yemekten daha önce hiç sipariş vermemek gerekiyor

• 28 TL'ye pizza lazza'dan 2 orta boy pizza söyledim kampanya ile. +5TL pizzaların kalınlığını normal yapmak için ödedim.(24+5)

• teşekkürler 65 lik kafana kova 25 e geldi aç karnımızı doyurduk paylaşım sayesinde iyi senelere...

• Teşekkürler, ilk sipariş diyordu ama ilk iki siparişte kullanabildim

• Kredi kartları da oluyor değil mi? Banka kartları derken

• bankamatik kartımızı ifşa etmek bence hiç hoş değil bu kampanyaların amacı ne çözemiyorum ki kredi kartı tamam ama bankamatik kartı bence tehlikeli tabi maaşı yatan yatırım hesabı olan insanlar için .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.