Şimdi Ara

MASS EFFECT ANDROMEDA TÜRKÇE YAMA İSTEĞİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
2.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nano6824

Bende açmayı başardım, ama dediğiniz gibi gömemiyorum. Oyun açılmıyor gömdükten sonra. Bir yerde hata yapıyor olmalıyız, zenhax diye bir forumda tool'u yapan gömmmeyi başarmış. Acaba kodlama sistemi mi yanlış bilmiyorum ki.

çeklerin sitesi de burada onlar da hala %95:http://lokalizace.net/
    Zamanında ben Çekler ile konuştum. Takas yapmayı düşünüyorlardı istedikleri bir şey vardı. U Crew'den Murat Keser, Bekir İnce, Dishonored 2 Türkçe Çeviri Yöneticisi Outsider One Çeklerin istediği şeyi yapıp Tool karşılığında alacaklardı. Fakat olmadı. Eğer olsaydı çoktan alınıp Said abi ve Sarkis Kisaohanyan'a Tool verilecekti ve çeviri başlayacaktı çoktan belkide. Fakat Gönüllü bir yama imiş MAE çeklerin çevirisi ve bu yüzden aşırı yavaş ilerliyor.

Artık çevirinin bitmesini beklemek lazım. Fakat bittikten sonra da verecekler mi kesin meçhul :)

• nano6824 kullanıcısına yanıt
    5 ay önce mesajı bu Tool buldum diye seviniyordum çeviri ekibleri teslim etmekti zenhax bulmuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 17 Haziran 2019; 22:24:11 >
  • Animus, Inquisition'ı çevirmeyi düşünüyordu bir ara. Onun toolu da aynı kişi tarafından yapılmış sanırım zenhax'ta. O adapte edilemez mi Andromeda'ya acaba, gerçi frostbite sürümleri farklı ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nano6824

Animus, Inquisition'ı çevirmeyi düşünüyordu bir ara. Onun toolu da aynı kişi tarafından yapılmış sanırım zenhax'ta. O adapte edilemez mi Andromeda'ya acaba, gerçi frostbite sürümleri farklı ama.
    Çeviriyi ücretsiz yapacak bir ekip olursa aslında Ahmet Çelik geri gömme konusunda belki yardımcı olabilir. Dil dosyası açılıyor sonuçta.
  • Inquisition veya bu oyun bir çevirilse artık acayip yoğun beklenti var çok zor tabi ama yapacak uğraşacak arkadaşlara şimdiden eline sağlık diyorum
  • https://forum.donanimhaber.com/animus-projesi-nin-yeni-yamasini-siz-belirleyin--138784144

Buradan destek olun arkadaşlar andromeda'ya

• Geçen Çekler'e yine yazdım. Sizin çeviri bitmek üzere bana toolu ne zaman vereceksiniz diye. Daha önce yaptıkları gibi mesajı gördüler ama iplemediler. Ümidi kesin bence.
  • HK-47 kullanıcısına yanıt
    Karapathian sıfırdan tool yapmıştı.Mümkün değil mi?

• purrfect kullanıcısına yanıt
    İlla yapmanın bir yolu vardır, nasıl olsa dosyaları çıkarabiliyoruz. Tersine mühendislik yapılması lazım.
    Kaynak kodu sanırım var githubda. Üzerine çalışılabilir ama ne yazık ki şahsen programlama bilgim yok.
  • Mass Effect'i seçeneklere eklemediler. Dragon Age de çok öne geçti artık oylamada.
    Mass effectteki stratejik aksiyonun zevki başka hiç bir oyunda yok. Hikayesi de film olur ama gel de anlat.
  • Tool konusunda güzel gelişmeler olma ihtimali var:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

Tool konusunda güzel gelişmeler olma ihtimali var:)
    Hadi hayırlısı abi.
  • şu oyunun tr yamasını uzun zamandır bekliyorum inş. bir ekip çıkartır gerçi proje onayı çıksa bile 1-2 yıldan önce geleceğini düşünmüyorum.

Sanırım Çeklerden olumlu haberler geldi ya da başka birisinden tool mu alacaksınız?
    Aha açık kapı bırakıldı dahada salmayız..

• Şu andan itibaren çevrilmeye başlansa bile yamanın en az rahat 2 yılı var. Üstüne düşülürse başka tabi. O yüzden oyunu unutun şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _THANOS_

Şu andan itibaren çevrilmeye başlansa bile yamanın en az rahat 2 yılı var. Üstüne düşülürse başka tabi. O yüzden oyunu unutun şimdilik.
    Başlasın da bitmesini sonra düşünürüz. 2 sene sonra da bu oyun her türlü akar. Grafikleri oynanışı sağlam oyun sonuçta.
    ve benim gibi uzay hayali olan biri için kendini odaya kapatıp dünyadan kaçmak soyutlanmak için harika bir oyun.
    Başlasın yeter ki...
  • Serinin en kötü oyunu deniliyor. Bunun yerine 2 adet çeviri yükü daha az oyun çevrilebilir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.