Şimdi Ara

MASS EFFECT ANDROMEDA TÜRKÇE YAMA İSTEĞİ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
2.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hierakonopolis

Bu mesaj silindi.
    hitman 2 de var bu sitede büyük ihtimal translate tir yada virüstür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan12bjk -- 16 Temmuz 2019; 21:18:59 >
  • Ayn simdi bende baktim translate muhtemelen.yinede bi denemek lazim
    Biraz kalite var gibi sanki.translate hergun gelisiyor:))))))
  • Nasıl inannıyorsunuz inanamıyom anlamıyom sahte site o indirdinizde bir güzel tertermiz virüs bulaşıcak
  • bunlar gibilerine müstehak aslnda araç daha yeni çıkmış adamlar hemen yamayı çıkartmış buna inanabiliyolar işte bunun gibiler herkese laf atarak milleti soğutan tipler keşke ayıktırmasaydın da bi akılları başlarına gelseydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-539FEDCD1

Nasıl inannıyorsunuz inanamıyom anlamıyom sahte site o indirdinizde bir güzel tertermiz virüs bulaşıcak
    Dosyayi indirdim.yama setup halinde .icime kurt dustu kurmadim.deneyen olursa bilgi versin,.:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekselansları_

bunlar gibilerine müstehak aslnda araç daha yeni çıkmış adamlar hemen yamayı çıkartmış buna inanabiliyolar işte bunun gibiler herkese laf atarak milleti soğutan tipler keşke ayıktırmasaydın da bi akılları başlarına gelseydi
    Sanki birtek sen biliyosun demi virus olayini alla alla.virus olsa ne yazar.cekeriz bi format yarim saate.yada yedek hardiskte deneriz sorun yok.ama translate olma ihtimali de yuksek.translate cikarsa .aglayip ortaligi kirletmeyin.,.:)))))
  • Lan Popüler konularda görünce gruplardan biri çevirmeye başladı sandım meğersem hemenindir yarınindir tamindir gibi dandirik sitelerden türkçe yama diye mining programları indiriyolarmış
  • Herhalde turkce yamayi 1 gunde herhangi bir grubun cevirdigini dusunmedik kardes.translate yama olabilir dedik.ne insanlar var yav.,.:))))))
  • O dandik sitelerde parayla satilan tum yamalar ucretsiz bu arada .adamlar ceviri isi yapmiyor zeten.para ile satilan turkce yama .film.oyun. cikar.cikmaz korsan olarak bedavaya dagitiyor.oneindir sitesi mesela..:)))
    Zorunuza gitmesin
  • Sahsen Ac orj .dlcleri indirim bir guzel oynadim
    .ONEINDIR.
    dandik site diye adlandirdigin sitelerden.:)))
  • Yamayı deneyen var mı
  • MASS EFFECT ANDROMEDA TÜRKÇE YAMA İSTEĞİ

MASS EFFECT ANDROMEDA TÜRKÇE YAMA İSTEĞİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 16 Temmuz 2019; 22:50:47 >
  • Helal kardeşim demek parayla satılan emek verilen bir şeyi illegal yollarla indirdin kullandın öylemi bravo sana çok zekisin ,kız olsaydımda düşseydim sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostHope

Helal kardeşim demek parayla satılan emek verilen bir şeyi illegal yollarla indirdin kullandın öylemi bravo sana çok zekisin ,kız olsaydımda düşseydim sana.
    Evet kardesim ilegal yollarla ucretsiz olarak indirdim oynadim bitirdim.ne yani bi dlc icin 50.60 tl parami vereyim
  • Adam yazı yazmayı yeni öğrenmiş, virüs yedi diye üstüne gitmeyin bu kadar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 16 Temmuz 2019; 23:2:32 >
  • Bi yama benim sahsi dusuncem tr sartlarina gore en fazla 10 tl dlcler dahil satilirsa belki ucretinj verir satin alirim.
    Bu arada 2 yil ugrasip A+ oyun ureten firmalarin oyunlarinida bedava kullaniyorum.
    Nedenmi ben askeri ucretli calisanim maasim 2000 tl bir oyun 400 tl maasimin 5te1 i.
    Fransada askeri ucret 1900 euro olmasi lazim.oyunlar 60 euro maasinin 30da1 i
    Kimse kusura bakmasin bunlar aci gercekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-47

Adam yazı yazmayı yeni öğrenmiş, virüs yedi diye üstüne gitmeyin bu kadar:)
    Oooo hosgeldin.hayirdir kuyruk acinmi var .,,:))))
  • Askeri ücret ne ola ki? Şöyle bir şey herhalde:
    MASS EFFECT ANDROMEDA TÜRKÇE YAMA İSTEĞİ
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.