Şimdi Ara

Mass Effect 3: Citadel DLC (Çeviri durumunu zaman zaman paylaşacağım.) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
3.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende mevcut şuanda drivera yüklüyorum bi kac saat sorna linki vericem youtube sayfanada veririm linki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • carpicipro28 C kullanıcısına yanıt

Dostum yolladığın zaman buraya da yolladım diye yazarsan iyi olur. Hem bizimde haberimiz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabqu22 -- 5 Haziran 2021; 21:43:59 >
  • yabqu22 Y kullanıcısına yanıt
    Şuanda dosyayi gönderen yokmuş ceviriye başlayamamiş ztn bugun haberim oldu

Sen gönderecen mi göndermeyecen mi anlayamadım dostum.

• yabqu22 Y kullanıcısına yanıt
    Göndericem

Tamamdır gönderince yazarsın buradan bizimde haberimiz olsun.

• evilhuman kullanıcısına yanıt
    Citadel dosya driver linki özelden atamadim hata veriyor umarim sorun olmaz kolay gelsin

https://drive.google.com/file/d/1q8TMaAL5Z2i6ZELjAmqRefsVnKGPwMLS/view?usp=drivesdk

Citadele ait bir dosya daha var son bu hangisinde dil dosyasi bilmiyorum onuda 3 4 saat sürer yüklüyorum şu anda

• @carpicipro28 Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 6 Haziran 2021; 16:22:22 >
    Diger dosyayida yukluyorum dil dosyasi bundami yoksa digerini paylasicam

Bu siteden baktim hangisi citadel dosyasi oldugunu bulmak icinhttps://fextralife.com/forums/t443674/mass-effect-3-complete-dlc-folder-list/

Bu citadel 2. Dosyahttps://drive.google.com/file/d/1oFKfOEO74f1UdSB2kDXnttZiughygYvE/view?usp=drivesdk

Buda citadelle alakali bir xml belgesiymiş lazim olursa diye birakiyorum bunuda başka citadelle alakali bir dosya kalmiyorhttps://drive.google.com/file/d/1gcU5K9dmDoOrC-GAEsPCkKXHL8Qusrjp/view?usp=drivesdk

Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dosyalar için teşekkürler. Şimdi oyuna özgü biçimde paketlenmiş yapıdaki dosyalar içinden çeviri yapılacak olanları ayıklıyorum. Çeviriye başlayınca, bilgilendirme yapacağım.

Rica ederim anladiğim kadariyla dosyalari açabildiniz bir şeye ihtiyaciniz olursa elimden geldiğince yardimci olurum kolay gelsin

• Eline sağlık hocam şimdiden, oyun dünyasının belkide en güzel DLC'lerinden birisi olan Citadel nihayet Türkçe olacak yıllardır kimsesiz kalmıştı ara ara konu açıyordum istek olarak ama hep sonuçsuz kalıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 11 Haziran 2021; 14:1:32 >
  • Arkadaşlar son gelişmeler ışığında önceliğim Mass Effect Legendary Edition çevirisi olacak. Yine de eski seriye ait olan bu DLC bölümünü de çevireceğim, hiç merak etmeyin. Bu yama çalışmasıyla ilgili de zaman zaman bilgilendirmeler yapacağım.

• legenderyde citadel dlcsi varsa sorun yok bence güncel olması daha iyi bekleriz .teşekkürler şimdiden .ama enisin videosunda 1.oyunu yine gömmüştü citadel dlcsi ve 1.oyunu oynamamıştım bu yüzden 1.oyuna ön yargılıyım biraz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.