Şimdi Ara

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
53
Favori
57.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yama sıkıştırılmış halde 835 MB dosyaları açtığınızda 2.85 GB veri çıkacak. 2 parça olarak upload ediyorum ilk parçanın upload ı biraz uzun sürüyor 40 dakika gösteriyor hala arkadaşlar malum upload hızı benim gibi normal kullanıcılar için çok düşük. Yapabileceğim bir şey yok maalesef. Bitince hemen veriyorum bağlantıları arkadaşlar.

Ne olduysa 20 dakikaya düştü tahmini bitiş İnternette sıkıntı vardı sanırım. =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 16 Temmuz 2018; 22:53:31 >
  • Heyecan dorukta, oyuna modları alotinstaller ile yükledim sonunda, modlarım kurulu bir şekilde çeviri dosyalarını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hands0meJack

23:59 dedim inanmadınız
    Öyle olacak gibi duruyor cidden. 17 Temmuza kayabilir. Sağ salim çıksın da başka bir şey istemem. İki yıl kadar beklemişiz sonuçta. Bir saat mi bu sevdaya engel olacak?
  • evilhuman kullanıcısına yanıt
    Turbobit veya MEGA'ya Upload etmediğiniz sürece hiçbir sorun yok. Biraz daha bekleriz . Umarım dediğim sitelere Upload etmiyorsunuzdur çünkü Turbobit'in indirme hızı gerçekten çok yavaş. MEGA ise ücretsiz kullanıcılara indirme sınırı koyuyor.
    Hocam hangi siteye upload ediyorsunuz mümkünse Google drive a da upload edebilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PnshR88

Beyler oyun açıkken steam arayüzünü açamıyorum sebebini bilen var mı acaba ? Birde ben fps'i gösterecek şekilde ayarlamıştım steami ama fps gözükmüyor.
    Steamden çıkış yapıp yönetici olarak açarsanız sorun çözülür.
  • Vay be bu güzel oyuna kavuşmaya çok az kaldı ha :) Sabırsızlıkla beklemedeyim

• Yama indirilmeye hazır olunca biz

• Sağolun hocam dediğiniz gibi düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

Yama sıkıştırılmış halde 835 MB dosyaları açtığınızda 2.85 GB veri çıkacak. 2 parça olarak upload ediyorum ilk parçanın upload ı biraz uzun sürüyor 40 dakika gösteriyor hala arkadaşlar malum upload hızı benim gibi normal kullanıcılar için çok düşük. Yapabileceğim bir şey yok maalesef. Bitince hemen veriyorum bağlantıları arkadaşlar.

Ne olduysa 20 dakikaya düştü tahmini bitiş İnternette sıkıntı vardı sanırım. =)
    Sıkıntı yok Her Halukarda Gelicek :) Acele etme sen Bekliyoruz Biz. Bütün Donanimhaber sana kilitlendik hahaha .

Balkon Konuşmasi bekliyoruz
  • 13 dakika kaldı arkadaşlar şu an ikinci parça upload oluyor. Yamayı Google Drive üzerinden paylaşacağım.
  • 5 dk da bir F5 liyorum. Şimdiden teşekkürler.
  • Sabah 6'da kalkacağız ama yamayı bekliyoruz, artık nasıl bir merakla yamayı beklediğimizi ve yaptığın işe duyulan saygıyı buradan çıkar hocam. Yamayı kurup, yarım saat oynamadan yatmak yok...
  • Yürüyüşümü yaptım, evi temizledim, çocuğu uyuttum, Stephen Hawking posterini duvara astım bekliyorum.
  • 23.59 Diyen Kimdi :D Hangi Mübarek acti agzini hahaha
  • Kim ne Derse Desin , Tps Fps Oyunlarinin verdigi Haz başka RPG oyunun Türkçe Cıkacagi İcin İnsana Verdigi Haz Başka Moral Mutluluk Paha Bicilemez.. KEŞKE HEP Böyle devam etse.. ßazi Şeyler Karşiliksiz Olmuyor Farkındayim.. İNŞALLAH herşey Rayina Oturacak... umuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 16 Temmuz 2018; 23:43:0 >
    Teşekkürler.

• İndirme bağlantısı ilk sayfaya eklenmiştir. Herkese iyi eğlenceler. Umarım yamadan memnun kalırsınız.
  • Teşekkürler, ellerine sağlık
    Eline, koluna, yüreğine sağlık...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.