Şimdi Ara

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
53
Favori
57.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lincolilyas

Hocam yamayı paylaşmadın mı ben mi göremedim ?
    Akşama doğru veya akşam. Saati belli değil.
  • Dün dayanamadım geceden başladım yarısına kadar geldim. Devam ederiz artık yama çıkınca...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertKabuk

Dün dayanamadım geceden başladım yarısına kadar geldim. Devam ederiz artık yama çıkınca...
  • İnsanlar ciddiye alabilir dostum aman diyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertKabuk

Dün dayanamadım geceden başladım yarısına kadar geldim. Devam ederiz artık yama çıkınca...
  • İlk mesajda bahsi geçen dlc ler steamden kurunca hazır olarak geliyor mu? Markette dlc içeriği görmedim çünkü. Dahil değilse yani indirmemiz gerekiyorsa bu MEIUTM ve ALOT modlarını bozacak mı? Modları tekrar kurmam veya oyunu baştan kurmam gerekir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 16 Temmuz 2018; 18:2:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkvelioglu

İlk mesajda bahsi geçen dlc ler steamden kurunca hazır olarak geliyor mu? Markette dlc içeriği görmedim çünkü. Dahil değilse yani indirmemiz gerekiyorsa bu MEIUTM ve ALOT modlarını bozacak mı? Modları tekrar kurmam veya oyunu baştan kurmam gerekir mi?
    ALOT'u bilmiyorum ancak MEUITM ile yama uyumlu. Önce onu kurun sonra yamayı ( çıkınca ).
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

Mass Effect - Bring down the sky ve pinnacle station DLC'leri: (ücretsiz)
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=875350818 Buradan yapabilirsiniz. Steam & Origin fark etmez.

@Gwynbleidd; DLC'lerden biri yan görevle gezme tozma arası diğeri de çıtır çerezlik. Ama onları da tam sürümde yamaya ekleyeceğim.

Arkadaşlar bazı dosyalar kaldı gömülecek, bir de ufak tefek kıyıda köşede kalmış eksikleri kapatıyorum. Hepsi biter bitmez yayımlarım. Ama yarın öğlen, olmadı akşam saatlerini bulur gibi... Tabii yarın kesin yayımlıyorum o konuda sıkıntı yok. İnanın ben de sizler kadar heyecanlıyım ama hep bir yerden ufak tefek şeyler çıkıyor. Hani kendi kendinize o kadar da dikkat ettim diyorsunuz ama çıkıyor gerçekten. =)

Herkese yorumları için teşekkürler.
    Paylaştığınız için teşekkürler hocam. İkisini de indirdim. İkisini de açmaya çalışırken "Mass Effect is not found. Please reinstall the game from the original source and try again." hatasıyla karşılaşıyorum. Oyunu daha dün yükledim Steam üzerinden. Orijinal kaynağından tekrar yükleyin derken neyi kastediyor tam olarak? Setup dosyalarını, oyunun bulunduğu klasöre atıp denediğimde de aynı hatayı alıyorum yine.

Edit: Oyunu bir kere açınca kendine geldi setuplar. Sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 16 Temmuz 2018; 18:27:48 >

• Paylaş artık şu yamayı ya yoksa seni polise verecem bu ne adamları hype yapa yapa bir hale geldiler..
  • Gelsin artık
  • Ben şahsen pusu kurdum şuan 28 saat uyudum ve 3 ağır Türk kahvesi içtim bekliyorum artık kaç güne uyurum bilemiyorum :D
  • Mass Effect elden gidiyeah!
  • Are you ready guys?

• Oynama süresi nedir aşağı yukarı, tüm görevleri vs yapınca?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Oynama süresi nedir aşağı yukarı, tüm görevleri vs yapınca?
    Bütün görevleri yapayım , herkesle konuşayım falan derseniz 45-55 saat arası. Zorluğa ve hızınıza göre oynamalar olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 16 Temmuz 2018; 19:33:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

Bütün görevleri yapayım , herkesle konuşayım falan derseniz 45-55 saat arası. Zorluğa ve hızınıza göre oynamalar olabilir.

Alıntıları Göster
    Benimde Amacim o Yavaş yavaş hic bitmesin :D
  • En iyisi Yamanın çıkmasına ××: ×× saat dakika kaldı diye bir site açıp linki koyun. Daha heyecanlı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kontrollerim bitiyor arkadaşlar son dosyaları da gömüp upload edeyim derken filan muhtemelen 9-10 gibi paylaşırım. Hadi kendinize iyi bakın birkaç saat sonra görüşürüz.
  • quote:

Kontrollerim bitiyor arkadaşlar son dosyaları da gömüp upload edeyim derken filan muhtemelen 9-10 gibi paylaşırım. Hadi kendinize iyi bakın birkaç saat sonra görüşürüz.

• quote:

Kontrollerim bitiyor arkadaşlar son dosyaları da gömüp upload edeyim derken filan muhtemelen 9-10 gibi paylaşırım. Hadi kendinize iyi bakın birkaç saat sonra görüşürüz.
    Uzmanlık sınavım var o yüzden oyunu oynayamıyacağım ama eminim çok kaliteli bir yama bizi bekliyor.Eline koluna sağlık dostum

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.