Şimdi Ara

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
53
Favori
57.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dlc lerin bedava olduğunu bilmiyordum, teşekkürler.
  • Dlc'leri de indirdik teşekkürler bilgi için. Yarım saat kaldı yeni güne :D
  • Anlatmayacağım sürpriz olsun. =) Şaka bir yana tabii ki dosyaların içinde kurulum rehberiniz olacaktır.

@Gwynbleidd; @alperenxx; önemli değil ben de size teşekkür ederim.

@Ainz Ooal Gown; aslen yamanın kendisi (kopyala, yapıştır = üzerine yaz) kolay ama Türkçe karakter sıkıntısını gidermek için ufak tefek birkaç düzenleme yapacaksınız. Öyle çok zor bir şey değil ama birkaç dakikanızı alacak mecburen. =)

@kafkef12; eğer grafik takıntınız varsa (tercih meselesidir yanlış anlaşılmasın) rahatsız olabilirsiniz ama böyle bir takıntınız yoksa oldukça yeterli düzeyde grafiklere sahip merak etmeyin. Yine de sanırım son düzenlemelerle meuitm modunu kurmak basit hale gelmiş. Mod ile oynayacaksanız önce bu modu kurmalısınız. (Diğer modları denemediğimiz için onlar hakkında bir şey diyemem.)

Bu arada çoğu insan oyun içinde ufak bir detayı kaçırdığından, oyunda 16:9 çözünürlük oranları yok sanıyor ama onun da bilgisini yama dosyası içinde belirttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 15 Temmuz 2018; 23:38:48 >

• Vanellope kullanıcısına yanıt
    Hocam grafik ayarlarına gelin ve çözünürlük penceresine bir kez tıklayın. görüntü oranları listesi açıldığında çok dikkatli bakın biraz kenarda sağ üst ve sağ altta ufak ve kolay belli olmayan üst ve alt yönlere bakan oklar belirecek. Bu oklara basılı tutarsanız veya mouse'un tekerleği ile aşağı yukarı yapmaya çalışırsanız çalışmaz. Bu bahsettiğim oklara ard arda basarak listeyi aşağı indirin ve 16:9 çözünürlükleri göreceksiniz. 1920 * 1080 ve hatta bir üst çözünürlüğü bile var. =) Yine yapamazsanız bana özel mesaj atın. İyi geceler.

Bu arada aynı ayarların biraz altında film grain diye bir seçenek var onu da off yapın. Çok gereksiz bir detay sanki ekranda parazitler dolaşıyor. Onu kapatın görüntü tertemiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 15 Temmuz 2018; 23:50:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

Anlatmayacağım sürpriz olsun. =) Şaka bir yana tabii ki dosyaların içinde kurulum rehberiniz olacaktır.

@Gwynbleidd; @alperenxx; önemli değil ben de size teşekkür ederim.

@Ainz Ooal Gown; aslen yamanın kendisi (kopyala, yapıştır = üzerine yaz) kolay ama Türkçe karakter sıkıntısını gidermek için ufak tefek birkaç düzenleme yapacaksınız. Öyle çok zor bir şey değil ama birkaç dakikanızı alacak mecburen. =)

@kafkef12; eğer grafik takıntınız varsa (tercih meselesidir yanlış anlaşılmasın) rahatsız olabilirsiniz ama böyle bir takıntınız yoksa oldukça yeterli düzeyde grafiklere sahip merak etmeyin. Yine de sanırım son düzenlemelerle meuitm modunu kurmak basit hale gelmiş. Mod ile oynayacaksanız önce bu modu kurmalısınız. (Diğer modları denemediğimiz için onlar hakkında bir şey diyemem.)

Bu arada çoğu insan oyun içinde ufak bir detayı kaçırdığından, oyunda 16:9 çözünürlük oranları yok sanıyor ama onun da bilgisini yama dosyası içinde belirttim.
    Grafik takıntısı bende yok hocam. Tamamdır modsuz oynayacağım. Baktım aşırı kötü ya da gözümü rahatsız ederse kurarım. Sağolun

• quote:

Hocam grafik ayarlarına gelin ve çözünürlük penceresine bir kez tıklayın. görüntü oranları listesi açıldığında çok dikkatli bakın biraz kenarda sağ üst ve sağ altta ufak ve kolay belli olmayan üst ve alt yönlere bakan oklar belirecek. Bu oklara basılı tutarsanız veya mouse'un tekerleği ile aşağı yukarı yapmaya çalışırsanız çalışmaz. Bu bahsettiğim oklara ard arda basarak listeyi aşağı indirin ve 16:9 çözünürlükleri göreceksiniz. 1920 * 1080 ve hatta bir üst çözünürlüğü bile var. =) Yine yapamazsanız bana özel mesaj atın. İyi geceler.

Bu arada aynı ayarların biraz altında film grain diye bir seçenek var onu da off yapın. Çok gereksiz bir detay sanki ekranda parazitler dolaşıyor. Onu kapatın görüntü tertemiz olsun.
    Veya oyunun kurulu olduğu ana klasöre gelerek, Binaries klasörünün içindeki ''MassEffectConfig'' adındaki uygulama üzerinden oyunun grafiklerini ayarlayabilirsiniz. Ayarladıktan sonra kaydetmeyi unutmayın ama.

• Heyecan dorukta
  • quote:

Mass Effect - Bring down the sky ve pinnacle station DLC'leri: (ücretsiz)
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=875350818 Buradan yapabilirsiniz. Steam & Origin fark etmez.

@Gwynbleidd; DLC'lerden biri yan görevle gezme tozma arası diğeri de çıtır çerezlik. Ama onları da tam sürümde yamaya ekleyeceğim.

Arkadaşlar bazı dosyalar kaldı gömülecek, bir de ufak tefek kıyıda köşede kalmış eksikleri kapatıyorum. Hepsi biter bitmez yayımlarım. Ama yarın öğlen, olmadı akşam saatlerini bulur gibi... Tabii yarın kesin yayımlıyorum o konuda sıkıntı yok. İnanın ben de sizler kadar heyecanlıyım ama hep bir yerden ufak tefek şeyler çıkıyor. Hani kendi kendinize o kadar da dikkat ettim diyorsunuz ama çıkıyor gerçekten. =)

Herkese yorumları için teşekkürler.
    Yalnız dikkatimi çeken şey sadece mass 1 değil, dragon age 1-2 ve bazı oyunlarında dlc si ücretsiz sunuluyor. Bende dragon age 2 ve mass effect 2 dlc siz sürümü vardı bu link çok iyi oldu gerçekten <3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 16 Temmuz 2018; 8:42:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Yalnız dikkatimi çeken şey sadece mass 1 değil, dragon age 1-2 ve bazı oyunlarında dlc si ücretsiz sunuluyor. Bende dragon age 2 ve mass effect 2 dlc siz sürümü vardı bu link çok iyi oldu gerçekten <3

Alıntıları Göster
    Evet Gercekten Cok iyi oldu. Acikcasi benimde Bu dlc'den haberim yoktu. Benim zaten vardı :) Ama cok cok iyi oldu. hep beraber tetikdemiyiz arkadaşlar Akşama kadar Beklemedeyiz
  • Bekliyoruz
  • Blinkhorn kullanıcısına yanıt
    Bu bilgi için teşekkürler, güzel bir alternatif oldu.

@Gwynbleidd; EA ve bir şeyi bedava vermeleri mucize gibi geliyor ama bazen doğru şeyler yapıyorlar. İşinize yaramasına sevindim.

Arkadaşlar takdir edersiniz ki yayımlamadan önce şöyle son bir kez oyun geneline göz atıyorum. Hani şu saatlerde bekleyip kendinizi heba etmeyin. =) Akşama doğru ancak biter ve o zaman yayımlarım.

Bugün kavuşuyoruz, azıcık daha bekleyeceksiniz o kadar. =)
  • arkadaşlar ben bu meuitm modunu daha önce indirdiğimde çok fps düşüşü olmuştu heralde sistem yetmiyordur diye silmiştim ama geçenlerde biri reshade i kurmadan yapmış ve düzgün çalışmış acaba moddan mıdır yoksa benim sistemim yetmiyor mu şuaraya bırakayım sistemi

intel core i7-2600 3.40 ghz

4 gb ram 64 bit

amd radeon hd 6570
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raynsniper651

arkadaşlar ben bu meuitm modunu daha önce indirdiğimde çok fps düşüşü olmuştu heralde sistem yetmiyordur diye silmiştim ama geçenlerde biri reshade i kurmadan yapmış ve düzgün çalışmış acaba moddan mıdır yoksa benim sistemim yetmiyor mu şuaraya bırakayım sistemi

intel core i7-2600 3.40 ghz

4 gb ram 64 bit

amd radeon hd 6570
    Sisteminiz yetersiz malesef.
  • normal oynayacaz o zaman teşekkürler
  • Merhaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şey için teşekkürler eline sağlık dostum uzun zamandır ne kadar uğraştığını biliyoruz
  • Hocam eline sağlık sırf sana teşekkür edebilmek için dh üyesi oldum bugün :D
  • Hocam yamayı paylaşmadın mı ben mi göremedim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lincolilyas

Hocam yamayı paylaşmadın mı ben mi göremedim ?
    23:59 da
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.