Şimdi Ara

MASAÜSTÜ DOSYA KURTARMA YARDIM LÜTFEN...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR NASILSINIZ?BENİM KARMAŞIK BİR SORUNUM VAR BANA YARDIM EDİN ACİL LÜTFEN?SORUNUMA GECEYİM.BENİM 300 GB LIK SAMSUNG HDD VAR BUNDA XP SP 2 YÜKLÜYDÜ AMA NEDENSE BİR ARIZA VERDİ VE BENDE ONU DEVREDIŞI BIRAKARAK 20 GB LIK WD HDD YE XP YÜKLEDİM.DAHA SONRA 300 GB LIGI DEPO OLARAK KULLANMAYA BAŞLADIM.FAKAT 300 LÜGÜN MASAÜSTÜNDE 1 GB LIK BİR DOSYA VAR BEN BUNU KOPYALAMA VE TAŞIMA OLAYI YAPAMIYORUM HATA VERİYOR.NEYSE ONU GEÇTİM 300 GB LIKTAN ARTIK XP AÇAMIYORUM BİOSTA KALIYOR.XPDE GÜMLEMİŞ SANIRIM.20 GB LIKTAN ÖNEKİ XP DOSYALRINI VE PROGRAMLARINI GÖREBİLİYORUM.AMA BENİM GÖRMEK İSTEDİGİM MASAÜSTÜNDEKİ KLASÖR BEN ONU GÖREMİYORUM ULAŞAMIYORUM.BİRDE KULLANDIGIM KULLANICI PAROLA KORUMALIYDI.O YÜZDEN DOCUMENT AND SETTİNGS DEN ULAŞAMIYORUM.BANA YARDIM ETMENİZİ BEKLİYORUM.GÜVENLİ MODDAN BAŞLAMIYOR DAHA DOGRUSU HDDYE MÜDAHALE EDEMİYORUM.XP Yİ CDDEN KURAMIYORUM BİLE.BANA Bİ AKIL VERİN LÜTFEN...

• 20 gb lığı çıkarıp sadece 300 gb lığı bağlayıptamı açılmasını denediniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dekka

20 gb lığı çıkarıp sadece 300 gb lığı bağlayıptamı açılmasını denediniz.

kardeşim o kadarını denedim ama hatta oradada yazdım başka bir çözümü yok mu,bunun??
  • quote:

Orjinalden alıntı: zigmo

quote:

Orjinalden alıntı: dekka

20 gb lığı çıkarıp sadece 300 gb lığı bağlayıptamı açılmasını denediniz.

kardeşim o kadarını denedim ama hatta oradada yazdım başka bir çözümü yok mu,bunun??

denediğinizi anladım sadece teyit ettim. yanlış anlamış olabilirim diye.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_15568646/mpage_1/key_//tm.htm#15568646 burdaki programlan dosyanı kurtara bilirsin kolay gelsin
  • hocam bendede böyle bir sürü pro var ama tek korkum ne biliyormusunuz ben 300 lükteki cyi biçimlendirdekten sonra masaüstündeki dosyaya ulaşma şansım nedir?onu merak ediyorum yoksa çoktan formatı koymuştum.beni burası çok meraklandırıyor.sonuçta oda bir veri ama masaüstünde oldugu için ulaşamıyorum.bu canımı çok sıkıyor dedigin programla sildikten sonra bulmam mümkün mü?ona göre 20 likten 300 lügün c sini silip denemek istiyorum...
  • 20 gb lik hdd ye yüklediğin xp yi açabiliyorsan ve 300gb lik hdd ni görebiliyorsan bence meseleyi aşağı yukarı çözmüşsün demektir. masaüstündeki 1gb lik dosyanı kopyalarken hata mesayı alıyorsan o dosyalardan bazılarını makinan kullanıyor olabilir.(trojan-virüs-spy gibi). ctrl+alt+del yapıp program yöneticisinde gözüne extra gelen göze çarpan dosyaların işlemlerini sonlandır ve bir daha kopyalamayı dene. elbette daha önce bi virüs trojan taraması yaptırmanı şiddetle tavsiye ederim.
  • ben derdimi anlatamadım sanırım ben 300 lüteki cyide görüyorum fakat cnin içinden masaüstüne ulaşamıyorum anlatabildim mi tek sorun oraya ansıl ulaşabilirim.önceki oturumda şifrelioldugu için izin vermiyor...
  • ulen amma cahilmişim o zamanlar :D
  • Merhaba arkadaşlar Şİmdi zigmonun durumuna düştüm ben. Laptopumun sata hdd i C ve D olmak üzere ikiye bölünük. Bende birde masaüstü PC var ve sağlam. Ben chipset arızası veren laptopumdan hdd i söküp ikincil hdd olarak Masaüstü PC me taktım gördü ve çalışıyor. Fakat C deki kullanıcı adı ve şifre yüzünden girememekteyim. Masaüstünde ve belgelerimde çok önemli dosyalarım var işimle ilgili ve bunu yarına kadar çözmem lazım. Bi el atın gözüm ya.
  • cd den acılan işletim sistemiyle dosyalarınızı almaya calışın belki işe tarar.
  • cd den açılan işletim sistemi ne ola ki? Ben zaten bir sistemde hdd i açmışım sadece kullanıcı adı şifre istemesini sağlayan bi program varsa Laptop Hdd inin C bölümünden masaüstündeki dosyalara ulaşabilmek amacım. Herneyse ilginç bişe oldu, win7 nin bir özelliğimidir nedir bilmem ama şifre istemedi birden ve masaüstüne ulaşabildim herşeyimi kurtardım okuyup düşünen herkese çok teşekkür ederim. HP Pavilion 6000 serisine lanet ola hayrola karyola diyom başkada bişe demiyom arkadaş.
  • hiren boot cd isimli bir kurtarma cd si var...
    bunun açılış menüsünde mini windows xp var...
    cd üzerinden çalışan bir windows...
    bu aradığınız dosyaya ulaşma ve onu flashdiske kopyalama imkanı sağlar...
    flashdiski sonradan taktığınızda görmez ise, başlangıçta takmanız gerekiyor demektir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vtnsvr -- 10 Nisan 2011; 16:05:45 >
  • evet o hiren boot cd den bende var ama gerek kalmadı teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.