Şimdi Ara

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
509
Cevap
13
Favori
52.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fduz

Usb girişi açıldı

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

Vidaların başı dışarıda kalmadı istediğim gibi oldu

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

bundan sonra başka güncelleme yapcakmısınız

• Usb stick yapmayı planlıyorum fakat kesin değil
  • Son iki resimle hdd modu bitiririyorum

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ
  • hocam çok güzel yapmışsın
    güle güle kullan
  • Gule gule kullan yeni mod gelecekmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

Gule gule kullan yeni mod gelecekmi ?

hdd ye uyguladığım tarzda usb stick yapma planım var
  • maşşallah baya bi ustasınız.apra ile yaptırılamaz
  • Süper mod.Ellerine Sağlık.
  • Ben böyle mod görmedim arkadaş.Helal olsun
  • Hocam vallaha kıskandım bende yapmak istiyorum
  • Eline Emeğine sağlık. Bir mod anca bu kadar güzel olur. Sabırla, titizlikle uğraşmışsın, ben olsam kırk defa kenara bırakmıştım
    Devamını bekleriz hocam.
  • işçiliğiniz çok başarılı. canı gonulden tebrik ederim.

hdd yi keske plexi icinde bıraksaydınız daha hoş dururdu kanımca.

klavyeye kadar ahsap teması ok di de sonrası artık biraz fazla ahşaba kaçıyor. yerinizde olsam plexi veya brushed aliminyum ile biraz masanın kontrastını dengelerim. yoksa orta cagdan kalma pc masası gibi bir konsept yakalamıs olacaksınız :)
  • Hocam peki masaya bir şey dökülürse ne olacak? Çay gibi? İnce bir katman plastik olduğunu söylemişsiniz ama onun için de bir test gibi bir şey yapmalısınız. Çünkü biraz tehlikeli o durum

Bu arada çok temiz iş olmuş ancak biraz fazla ahşaba kaçmış sanki. Bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @brave to maniac
    @Verdampfer
    @montevo
    @WanteDTeam
    @zwanzig
    @Headbanger_Kerry
    @ismailsss
    @indigo_blue
    @Sosisli Süt

Yorumlarınız için teşekkür ederim
  • Bence süper olmuş.Bakmayalı baya süper şeyler olmuş.İşçiliğin falan mükemmel.
  • Yorum yapmadan geçmek gerçekten haksızlık, başından sona işçilik seviyeniz ve projelerinizin size has özgünlüğü çok iyi, ahşap tasarımlar gerçekten tam 'olmuş'
  • Bu projeyi gördükten sonra Aopen Nagas G6 kasamı satıp bende bu işe kalkışma kararı aldım. Daha büyük bir masa satın aldım ve şuan yapım aşamasındayım. Pleksiglas siparişi verdim gelir gelmez masamı tamamlamaya başlayacağım. Fakat şu şekilde bir sorun olacak, ben tamamen ahşap kullanıyorum bir sorun olur mu?
  • Ellerinize Sağlık Takip.
  • Ahşap'tan kastın ağaç kereste tarzı işlenmemiş materyal kullanmak ise işin biraz zahmetli olur ahşap malzeme "çalışma" diye tabir edilen bir işlem yapar sıcaklık farkı ahşabın boyutlarını değiştirir genelde küçülme ve yamulma olarak
    MDF,sunta tarzı malzemeler kullanırsan daha rahat edersin. Yapmak istediğin masanın ayrıntılarını bilmediğim için yüzeysel bir cevap oldu bir konu açarsan daha rahat cevap verebilirim
  • hocam öncelikle hem moddaki titizliğin hemde konudaki titizliğin için tebrik etmek istiyorum

bi kaç sorum var o kasanın arkası açık mı şuan yani masanın arkası ne durumda? birde film izlemek için kapattın diyelim heryeri o kasadaki ışıklandırma gözünü falan almıyormu(manuel kapatılıyosa başka) ona göre bende bi işlere kalkışıcam yanlış anlama kusur aramıyorum
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.