Şimdi Ara

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
13
Favori
52.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BMW M3 POWER

Hocam çizimleri senmi yaptın eğer sen yaptıysan hangi programı kullandın?

Google Sketchup 8
  • ellerine saglık hocam cok guzel olmus
  • pikcell P kullanıcısına yanıt
    O programda o fanları nasıl tasarladıki acaba galeride hazır olarakmı bulunuyor
  • BMW M3 POWER kullanıcısına yanıt
    o konuda bilgim yok kendisine sormak lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pikcell

o konuda bilgim yok kendisine sormak lazım :)

Çünkü bende çizimciyim o programda ofanları tasarlamak imkansız gibi bir şey.
    olabilir hocam bende gecmis sayfalardaki yorumlarda bir kisi daha sormus oradan okumustum Google Sketchup 8 programını kullandıgını. belkide baska programlarda kullanmıstır ek olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: pikcell

olabilir hocam bende gecmis sayfalardaki yorumlarda bir kisi daha sormus oradan okumustum Google Sketchup 8 programını kullandıgını. belkide baska programlarda kullanmıstır ek olarak

Büyük bir ihtimal.
    Yorumlarınız için teşekkür ederim .pikcell'in dediği gibi çizimleri Google Sketchup 8 ile yaptım pc parçaları için programın galerisinden faydalandım
  • fduz kullanıcısına yanıt
    Yani siz sadece dolabı çizdiniz öylemi
  • Çok iyi olmuş hocam müthiş !!!
    Evet masa ve çekmecenin çizimini yaptım pc parçaları hazır var sadece indirip montajladım. Ölçü için iyi oluyor parçalar orijinal boyutlarda yerleşimi yapınca nekadar alan kaplıyor ne kada boşluk kalıyor daha rahat hesap yapabiliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: fduz

Evet masa ve çekmecenin çizimini yaptım pc parçaları hazır var sadece indirip montajladım. Ölçü için iyi oluyor parçalar orijinal boyutlarda yerleşimi yapınca nekadar alan kaplıyor ne kada boşluk kalıyor daha rahat hesap yapabiliyorsun

Hocam anakart işlemci soğutucusu falan ne diye arattın onları ben bulamadım
  • Bu konuya nereden geldim bilmiyorum ama helal olsun çok güzel ve örnek bir çalışma olmuş.
  • fduz kullanıcısına yanıt
    Abi ilk resimdeki uçak motoru tarzı soğutucunun markası nedir acaba ?
    ingilizce isimleri ile arattım çok fazla seçenek yok zaten
  • Elinize sağlık hepsi harika olmuş ;)
  • At gibi makine olmuş eline sağlık.
  • Konuuyu incelerken ilk başlarda tereddütlerim vardı lakin sona yaklaştıkca başarı arttıda artıı mükemmel bir çalışma olmuş gerçekten. tebrikler.
  • Güzelmiş,bi aralar fena kafayı sarmıştım pc modifiye işlerine çok zevkli uğraşlardır,ama yeri geldiğinde herşeyden bıkıldığı gibi bu işlerden de bıktım,hep devir teslim işleri bunlar sırasıyla..
  • Respect. Efsane bir mod yapmışsın hocam. yaklaşık 40 dkdır senin konundaydım. Hayranlık bıraktın bende.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.