Şimdi Ara

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
13
Favori
52.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fduz

Ufak bir güncelleme
     MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

Şalterlerin kapakları takıldı zalmanın ufak şalterlerine de yapmayı düşünüyorum
     MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

Fan butonlarını parlattım orijinalinde olmayan pozisyon çizgilerini ekledim
     MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

@qwertydevil34 @zıplayanpırasa @turbo-powwer @Matexa yorumlarınız için teşekkürler

Ufak bir güncelleme
     MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

kutudaki butonu nerden aldınız acaba ve nasıl temin edebiliriz. :D

Çok hoşuma gitti güzel bir çalışma olmuş bu arada. Güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgr1907

hocam öncelikle hem moddaki titizliğin hemde konudaki titizliğin için tebrik etmek istiyorum

bi kaç sorum var o kasanın arkası açık mı şuan yani masanın arkası ne durumda? birde film izlemek için kapattın diyelim heryeri o kasadaki ışıklandırma gözünü falan almıyormu(manuel kapatılıyosa başka) ona göre bende bi işlere kalkışıcam yanlış anlama kusur aramıyorum

Cevapların hepsi konunun içinde var fakat birde senin için yazayım:) kasanın egzos çıkışları duvardan 15 cm uzakta yani hava akışında sorun yok ışıklara gelince ön paneldeki şalterlerden açılılıp kapatılabiliyor. (yapacağın mod'da başarılar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fduz -- 27 Mayıs 2013; 1:34:30 >
  • İlk mesajında bu kadar resim alıntılayarak konuyu şişirdiğin için seni tebrik edip, cevap için mesajları okumaya davet ediyorum:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tgr1907

hocam öncelikle hem moddaki titizliğin hemde konudaki titizliğin için tebrik etmek istiyorum

bi kaç sorum var o kasanın arkası açık mı şuan yani masanın arkası ne durumda? birde film izlemek için kapattın diyelim heryeri o kasadaki ışıklandırma gözünü falan almıyormu(manuel kapatılıyosa başka) ona göre bende bi işlere kalkışıcam yanlış anlama kusur aramıyorum

Cevapların hepsi konunun içinde var fakat birde senin için yazayım:) kasanın egzos çıkışları duvardan 15 cm uzakta yani hava akışında sorun yok ışıklara gelince ön paneldeki şalterlerden açılılıp kapatılabiliyor. (yapacağın mod'da başarılar)

teşşekkürler hocam sayfa sayfa geldim demek ki resimsiz bi sayfaya denk gelmiş açıkladığın yer atladım orayı heralde
  • Emeğine sağlık mukemmelin ötesi olmuş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok temiz işcilik,mükemmel olmuş en iyi modlardan biriydi hayırlı kullanımlar
  • Süper olmuş ellerinize sağlık
  • ahşaba dönüşmeyen bi kablolar kaldı on numero !
  • Mesajım bulunsun harika.
  • @Zerdova @yakup3457 @Versioons_TR@thenefy @Gungorio Yorumlarınız için teşekkür ederim
  • Kendi odamdan soğdum şuan bu bir gerçek
  • bende bundan yapıcam ilham kaynağı oldu
  • hocam şu ahşap görünümlü kaplamayı nereden aldın acaba birde uygularken sadece bastırdınmı yoksa fön makinesiyle falan ısıtıp mı uyguladın ben klavye değilde direk masayı kaplıcam galiba
  • tgr1907 kullanıcısına yanıt
    Yapı marketlerden (bauhouse) bulabilirsin ben yapıştırırken fön makinasına ihtiyaç duymadım sadece bastırarak yapıştırdım
  • ya muhtesem bi tasarım mutesem işcilik muhtesem bi eser olmus ya bu nedir hayran kaldım valla :) güle güle kullanın bende pcyi cekmeceye uzay olarak koymayı düşünüyordum bunu görünce acayip ilham aldım ama işcilik harika :)
  • şu vakitte gecenin son vaaay'ını çekip yatıyorum üstat ellerine saglık asırı derecede muhtesem olmuslar maasallah^^
  • quote:

Bu gün panele giriştim bakalım sonu nasıl olacak şimdilik iyi gidiyor
    kesimi cnc de yapma fırsatım vardı fakat hem fiyatı hemde eğlencesi yüzünden vazgeçtim elle yapacağım

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

Normalde mengene ye tutturulur fakat meslek alışkanlığı böyle daha rahat çalışıyorum

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

MFC1 in deliklerini açtım ledlerine (titreyerek yanmasına) sinir olduğum için çıkarttım

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

son olarak power ve ledler için şalterler takılacak kart okuyucuyu da takacaktım fakat çok dandik birşeydi vazgeçtim ama 2-3 tane usb ekleyebilirim

MASA MOD!!...GÜNCELLENDİ

@Jakoß @Sph @Pesidelphia @Şehr-i Hüzün teşekkür ederim

not: pencere pleksi değil cam
    not: Işıklandırma yı en son düşünüyorum

Slm Hocam Ellerine sağlık ortaya güzel birşey çıkmış. Güle güle kullan. Bu resimdeki açma kapama tuşunu nereden temin ettiniz hocam?
    Bana da öyle birşey lazım.
  • arycanda66 kullanıcısına yanıt
    Forumdan bir arkadaştan almıştım butonu başka alabileceğin yerlerde var pm atarım
  • fduz kullanıcısına yanıt
    Hocam çizimleri senmi yaptın eğer sen yaptıysan hangi programı kullandın?
  • Eline sağlık kardeş. Hakikaten plan, işçilik ve sonuç mükemmel...
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.