Şimdi Ara

Marvel's The Inhumans (2017) | ABC (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
5
Favori
7.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam, ilk iki bölüm IMax olan salonlarda gösterime girecek.

Sadece Amerika'da olur sanıdorum ben de, sinemada reklamını görünce şaşırmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The-Engineer

Evet hocam, ilk iki bölüm IMax olan salonlarda gösterime girecek.

Sadece Amerika'da olur sanıdorum ben de, sinemada reklamını görünce şaşırmıştım

Gözlerim yaşardı, acaba ücreti nasıl olur.
  • Neden yerin dibine sokuyorlar bu diziyi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saimertug -- 8 Ağustos 2017; 21:5:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tru****

quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Neden yerin dibine sokuyorlar bu diziyi?

İlk fragman ve paylaşılan görseller kötüydü oradan kaybettiler.
    İlk izlenim kötü oldu yani.Zaten aman aman herkesin heyecanla beklediği bir dizi de değildi.

Tamam karakterlerin gücüne değilde karakterler arası ilişkilere odaklanmak istemişler ama ne bileyim süper kahraman dizisi sonuçta ilk trailerda çok az güç göstermeleri doğru değildi sanki. Hazır değilse de 1 ay sonra yayımlarsın fragmanı ne olacak.

Gösterdikleri şeyler de bende hayal kırıklığı yaratmıştı mesela Black Bolt'un gücü AoS'deki Daisy'nin gücünün ağızdan çıkan versiyonu gibi olmuş. Daha hayvani bir etki beklerdim o sahnede.

Medusa'nın saçları hareketli değil hadi bütçeden dolayı desek bari gücünü kullanırken gösterin ilk fragmanda. Karakteri bilmeyen biri için iğrenç bir kostüm ve perukla dolaşan biriydi ilk fragmanda.

O peruklu dediğin Smallville'de Zatanna'yı oynamıştı galiba.
    Bir de MCU için zaten INHUMANS filmi düşünülüyordu. Bu dizi neden yapıldı?

• Medusa'nın saçları tamamlanmamış görsel efektlerden dolayı öyle imiş. Dizi yayınlansın da ondan sonra yorum yapmak lazım. Filmden vazgeçilip dizi yapılmasına karar verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tombombadil_07 -- 14 Ağustos 2017; 17:13:49 >
  • Sinemada izlemeyi düşünüyorum açıkçası değişik bir deneyim olacak.
  • Bilet satışları başlamış. Perşembe 21.00 seansıyla başlıyor.

https://www.cinemaximum.com.tr/biletleme/~step~session~tarih~31-08-2017~sinema~ankamall~film~inhumans

Ankara'da olmadığım için izleyemeyeceğim ama bi on gün daha vizyonda kalırsa izlemek isterim.
  • Marvel's The Inhumans (2017) | ABC

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IMAX'a biletleri aldik bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumları okuyup ona göre sinemaya gitmek istiyorum. Fragmanlara bakınca rezalet ötesi 1/10 verilebilecek bir şey olacakmış gibi gözüküyor ne yazık ki.

• izleyen var mi nasildi IMAX'de ?
  • Hocam izlediniz mi? Ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancı yorumlara göre dizi Iron Fist seviyesindeymiş, hatta bazıları 2017'nin en çok faciası demişler

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Hocam izlediniz mi? Ne düşünüyorsunuz?

Pazartesi 19:00 da gidiyorum. ama hic umudum yok Imdb puani yerlerde 5.5.. verdigim paraya aciyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

quote:

Hocam izlediniz mi? Ne düşünüyorsunuz?

Pazartesi 19:00 da gidiyorum. ama hic umudum yok Imdb puani yerlerde 5.5.. verdigim paraya aciyorum

Hocam yarın 21.00da detaylı yorumlarınızı bekliyoruz burada

• Merakla bekliyoruz yorumlarınızı hocam

Filme Gitmeden Önce kanalı da beğenmemiş. Benim de pek umudum yok.

• _Marvel_ _ kullanıcısına yanıt
    Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Geçti bayağı da kimse cevaplamamış üzüldüm cevaplayayım dedim.

Geçen hafta gittim sinemaya. Tam olarak 1 hafta önce bugün... IMAX'i böyle bir şeye harcamak üzdü beni açıkçası hatta zaten dizi olduğu, doyurnadığı için çıkıp Yedinci Hayat'a (What Happened to Monday) gittim. Diziye geçmeden önce onu önereyim size. Cidden son zamanlarda gördüğüm en iyi aksiyon filmlerinden olmuş. IMDB'yi azıcık daha yüksek bekliyordum.

Inhumans'a gelirsek dizi tam olarak puanının dizisi olmuş diyebilirim. Diziye 0 beklenti ile gittim ona rağmen dizi düşük kaldı. Her şey; IMAX'ten olsa gerek, parıltılı, cafcaflı, aydınlık görünse de altında yatan kalitesizliği hissediyorsun. Beni tek çeken tarafı Inhumans başlığı altında olması.

Ha düşününce efektler falan kötü olmamış bu diziye göre. Hatta akıllıca davranan karakterler bile var (Akıllıca davranıp sonra salağa bağlamak da nesi bilmiyorum). Fragmanı da yine aynı hoşluktaydı ama sanırım inhumans izlemek istemek dışında hiçbir albenisi yok. Verdiğim paraya değmedi ne yazık ki.

• İronik Adam kullanıcısına yanıt
    Puanı biraz düşük olduğu için Yedinci Hayat filmine gidip gitmemek konusunda çok kararsız kalmıştım. Yorumunuzdan sonra gitmeye karar verdim.

• quote:

Puanı biraz düşük olduğu için Yedinci Hayat filmine gidip gitmemek konusunda çok kararsız kalmıştım. Yorumunuzdan sonra gitmeye karar verdim.

Gidin derim. Sanırım pişman olmazsınız. Artık o kadar çeşit insan gördüm ki kötü diyebiliyor insanlar her şeye.

IMDB yorumlarını da okuyup baktım niye yermişler diye kimse kötü dememiş aslında sadece düşük vermişler anlayamadım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.