Şimdi Ara

Marvel's The Inhumans (2017) | ABC (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
5
Favori
7.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s01e0102 her iki bölümü birden indirdim.

2 bölüm toplamı 42dakika doğru mu ??

yani her bölüm 22 dakika mı olucak ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

s01e0102 her iki bölümü birden indirdim.

2 bölüm toplamı 42dakika doğru mu ??

yani her bölüm 22 dakika mı olucak ???

hayır iki bölüm toplam 82dk 42sn
  • Televizyonda bi 10dk falan baktım ama rezalet bişey abi. Gülmek istiyorsanız izleyebilirsiniz.
  • dövüş sahneleri efsane olmuş
  • Biraz önce dizimax kanalında izledim Digiturk’un.
    Hiç beğenmedim. Beş para etmez gibi geldi.
    Agent of tane shield’In yanından geçemez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş imax salonuna ilk bölümü verdiklerinde bilemedik direk bodoslama atlayıp film diye girmiştik. yarısında bittiğinde bu ne la şimdi demiştik sonra anladık ki diziymiş. böyle bir enayilik yok evde izlenir ama imax salonuna tuzak gibi koymak olmamış. bilerek kim gider acaba bu dizi için sinemaya
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Ne sinaması ben diziyi zor izledim açıkcası oyunculuklar bence iyi ama dizi kötü ilerliyor işleyiş falan çok kötü.
    Bir şu medusanın saçları kesilmese daha iyi olacaktı o kadar. Onun saçları gittikten sonra kötü oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Ne sinaması ben diziyi zor izledim açıkcası oyunculuklar bence iyi ama dizi kötü ilerliyor işleyiş falan çok kötü.
    Bir şu medusanın saçları kesilmese daha iyi olacaktı o kadar. Onun saçları gittikten sonra kötü oldu.

evet orada biraz yeşilçama bağladılar

• quote:

Orijinalden alıntı: tru****

quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Dizi olarak fena değil ama uyarlama olarak kötü. Fena değil dediysem Arrow, Flash izlediğim için fena değil onları izleyip de buna kötü demek olmazdı

Dizinin en büyük eksiği kötü adam yok. Ramsay dediklerinde bayağı haklı bu adama çıkıp da kötü adam diyemem, asıl kötü olan Black Bolt. Halk zorluk içinde geçinmeye çalışırken kral keyfine bakıyor.
    Kostümler çöp bu konuda Arrow ve Flash bile daha iyi en azından benzerlik var onlarda.
    Karakterlerin güçleri yanlış/eksik yansıtılıyor. Uyarlama olarak bayağı vasat kalıyor bu yüzden de.
    Görsellik fena değil efektler Flash'tan biraz iyi ve kamera çekim teknikleri falan güzel.
    Dövüş sahneleri vasat yani Arrow düzeyinde. Aslında Arrow'dan daha kötü olabilir ama sahneler kısa ve basit olduğundan göze batmıyor onun kadar.
    Oyunculuk güzel zaten diziyi izlenebilir kılan da o.
    Diziyi hep Arrow ve Flash ile karşılaştırdım çünkü cidden o seviyede hatta Felicity'leri bile var. O kadın niye kovuldu onu da anlamadım ulan Avengers'ın olduğu evrendesin sen

AoS'a ufak bir bağlantı oldu, suya karışan Terrigen kristallerinden bahsedildi. Terrigen kristali demişken neden Atillan'daki kristaller inhuman olmayanları taşa çevirmiyor? AoS'ta işlenmemiş kristaller insanları taşa çeviriyordu.

Ne olursa olsun Arrow ve Flash dizileri DCEU'ya dahil değil. Kaliteli bir Flash filmi gelebilir. MCU'nun Inhumans'ı böyle bir şey mi olacaktı ?

Güzel bir bakış açısı ama MCU'da da DCEU'da da kötü filmler var sonuçta o kadar derin düşünmüyorum. DC dizileri de kendi arasında bir evren hem bunun MCU'dan olması biraz lafta kalır en fazla Avengers'ın ismi geçer o kadar ben ufak bir bağlantı bile beklemiyorum. Anca AoS ile bağlantı olur ki AoS sezon finalinden sonra bağlantı bekliyorum hatta sırf o bağlantı için izliyorum desem yalan olmaz

• quote:

quote:

quote:

Dizi olarak fena değil ama uyarlama olarak kötü. Fena değil dediysem Arrow, Flash izlediğim için fena değil onları izleyip de buna kötü demek olmazdı

Dizinin en büyük eksiği kötü adam yok. Ramsay dediklerinde bayağı haklı bu adama çıkıp da kötü adam diyemem, asıl kötü olan Black Bolt. Halk zorluk içinde geçinmeye çalışırken kral keyfine bakıyor.
    Kostümler çöp bu konuda Arrow ve Flash bile daha iyi en azından benzerlik var onlarda.
    Karakterlerin güçleri yanlış/eksik yansıtılıyor. Uyarlama olarak bayağı vasat kalıyor bu yüzden de.
    Görsellik fena değil efektler Flash'tan biraz iyi ve kamera çekim teknikleri falan güzel.
    Dövüş sahneleri vasat yani Arrow düzeyinde. Aslında Arrow'dan daha kötü olabilir ama sahneler kısa ve basit olduğundan göze batmıyor onun kadar.
    Diziyi hep Arrow ve Flash ile karşılaştırdım çünkü cidden o seviyede hatta Felicity'leri bile var. O kadın niye kovuldu onu da anlamadım ulan Avengers'ın olduğu evrendesin sen

AoS'a ufak bir bağlantı oldu, suya karışan Terrigen kristallerinden bahsedildi. Terrigen kristali demişken neden Atillan'daki kristaller inhuman olmayanları taşa çevirmiyor? AoS'ta işlenmemiş kristaller insanları taşa çeviriyordu.

Ne olursa olsun Arrow ve Flash dizileri DCEU'ya dahil değil. Kaliteli bir Flash filmi gelebilir. MCU'nun Inhumans'ı böyle bir şey mi olacaktı ?

Güzel bir bakış açısı ama MCU'da da DCEU'da da kötü filmler var sonuçta o kadar derin düşünmüyorum. DC dizileri de kendi arasında bir evren hem bunun MCU'dan olması biraz lafta kalır en fazla Avengers'ın ismi geçer o kadar ben ufak bir bağlantı bile beklemiyorum. Anca AoS ile bağlantı olur ki AoS sezon finalinden sonra bağlantı bekliyorum hatta sırf o bağlantı için izliyorum desem yalan olmaz

Yapim ekibinden biriyle yapilan roportajda okudum. Gerisi SPOILER diziyi izlemiyorum ama dizi sanirim Hawaii'de geciyor. Orayi secmelerinin sebebi diger MCU isleriyle olan baglantilari kesmek icinmis. Daisy ile Black Bolt kapisabilir mi diye sormuslar bir gun her sey olabilir diye gecistirmis. Muhtemelen okyanusa karisan kristallerden baska baglanti olmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

quote:

quote:

Yapim ekibinden biriyle yapilan roportajda okudum. Gerisi SPOILER diziyi izlemiyorum ama dizi sanirim Hawaii'de geciyor. Orayi secmelerinin sebebi diger MCU isleriyle olan baglantilari kesmek icinmis. Daisy ile Black Bolt kapisabilir mi diye sormuslar bir gun her sey olabilir diye gecistirmis. Muhtemelen okyanusa karisan kristallerden baska baglanti olmayacak.

Belki AoS sezon finalindeki durumdan dolayı da bir bağlantı olabilir sonuçta Atillan, Ay'da yer alıyor. Onun haricinde AoS'taki Inhumanlar'ın bahsi geçebilir. MCU'nun kalanıyla zaten bağlantı beklemiyorum bile dediğim gibi anca "aa siz de Avengers gibi misiniz" gibi muhabbet olur o kadar.

• Hani ilk eleştirilerden sonra bir önyargı ile diziyi izlemeye başladım açık söyleyeyim beğendim. Diziyi izlerken sıkılmadım. Güzel karakterlere sahip. İlk 2 bölüm sonunda konusu gelişmeye de açık.
  • 1x3

Bu bölüm biraz daha iyiydi gorgon dövüş sahneleri çok iyi olmuş bu arada Mordis karakteri ne komik olmuş öyle.Bolta yardım eden adam iyimi kötümü bakalım ilerleyen süreçte anlıyacaz. O değilde şu medusaya bir peruk falan takın allah aşkına böyle çok kötü gözüküyor.
  • 1x03
    Karnak acaba bozuldu mu yoksa çarpmanın etkisiyle ufak detayları mı unuttu? Dünya-Ay yer çekimi farkı gibi, umarım 2.seçenektir yoksa karakterin kendine gelmesini izlemek sıkıcı olurdu.

Hapisten kaçarken BB ağzını bir açsa duvar açılırdı zaten adamı boşuna uğraştırdı

Medusa eh işte bir karakter olmuş BB gibi damdan düşmüş gibi değil kendi başına işini görebiliyor

Crystal da ekibe katılacak da Lockjaw'a ATV çarptı ulan o saatte o yolda o kadar basılır mı önünü göremiyorsun

Gorgon'a yardım eden adamlar niye yardım ediyor ben motivasyonlarını anlamadım adrenalin falan mı istiyorsunuz kardeşim

Auran ve ekibi güzel olmuş özellikle Mordis değişik, komik Cyclops gibi.
    Auran'ın da değişik bir çekiciliği var AoS'taki May'in genç hali gibi

• Bir dizinin jeneriği bile mi bu kadar dandik olabilir anlayamadım. Her tarafından kalitesizlik akıyor, yine de 3.bölüme geçiyorum.
  • 1x3

Auran'a sıkılan o kadar kurşun nereye gitti CW dizilerine benzemeye başladı iyice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cobbler -- 7 Ekim 2017; 22:52:26 >

• Auron ölümsüz zaten o arada hep kurşunlardan kaçtı.
  • 3 bölümünü de izledim. 3 bölümde tüm klişeleri yaşattı. Bildiğin klişeler dizisi olmuş. Hiçbir şekilde ekrana baglamiyor beni. Diziyi izlerken telefonla falan ugrasasim geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1x04
    Karnak başlarım kralına be diyip dünyaya yerleşecek galiba

Medusa şu çakma Felicity'yi niye bırakıp gitti anlamıyorum sanki etrafı çok biliyorsun ya git tek başına.

Auron vs Black Bolt kısmı aşırı saçma adam ok dese hepsi parçalarına ayrılacak hele o Mordis denen herifi niye sağ bırakıyorsun ki ağzını açsan ölecek zaten.

Gorgon sonunda yanındakileri bıraktı tabi onlar takip etmezse. Hayır adamların en ufak bir motivasyonu da yok spor olsun diye avlanıyorlar galiba

Şu bilim adamı nereye bağlanacak diyordum ki Maximus'a bağlandı iyi de oldu en azından hikayenin en düzgün kısmı orası.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.