Şimdi Ara

Marvel’s Spider-Man Remastered (2022) PC ANA KONU (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.195
Cevap
24
Favori
61.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Marvel’s Spider-Man Remastered (2022) PC ANA KONU

Marvel’s Spider-Man Remastered (2022) PC ANA KONU

40 saat sonunda Dlc'ler ile birlikte tamamladım. Son yılların en iyi ve en keyifli oyunlarından biri.

• Türkçe Yama indirdim ama steam'e nasıl kurabilirim Türkçe yamayı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler 😊
  • Bu oyun tam şaheser, oynanış kareografileri bu kadar iyi bu kadar detaylı ve hakimiyetinde çoğunun oyuncuda kaldığı başka bir oyun söyleyemem sinematik ve hikaye ile öyle güzel uyumlu ki ... boss savaşları aşmış zaten mesela miles moreles oyunu da bu kadar iyi değildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 3 Ağustos 2023; 16:31:57 >

• Selam, oyunu kurdum anlık donuyor yaklasık 10-15dkda bir oluyor bu sebebini bilen var mı ?

• Spider-Man 2, 2024'ün 3.çeyreğinde PC'ye çıkacağı sızmış.

• Ulan bu oyuna gizlilik challengelarını kim hangi akla hizmet koydu acaba. Kontroller tam bir balon. Gizlilik mücadelelerinde ayyuka çıkıyor bu durum. Zaten acayip bir angarya var oyunda sürekli bir şeyler çıkıyor onu tamamlıyorsun başka bir şey çıkıyor. Ubisoft oyunlarındaki angaryaya saydıranların şu oyuna methiyeler düzmesi inanılmaz. 20 saat oldu ana hikayeyi kaçırdım en son nerede kalmıştı acaba. Benim gibi her şeyi yapayım pinpiriğinde biriyseniz başa bela.

Benim kayışlar koptu gene. Lan duvarın kenarından tırmanıyorsun niye kabak gibi adamın önüne çıkıyorsun arkadaş şaka mısın sen. Duvarın kenarında dursana hafifçe bastırsam bile sıçrıyor adamın önüne çıkıyor deli olacağım. Batman Arkham oyunları ne kadar çağının ötesinde işlermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 26 Mart 2024; 20:30:23 >
  • Asahi Breweries kullanıcısına yanıt
    Doğruysa müthiş haber 🙂
  • ThomasAngelo89 kullanıcısına yanıt
    Ghost of Tsusima’yı doğru sızdıran arkadaş 2025 diyordu Spider-Man için inşallah o yanılır.
  • ThomasAngelo89 kullanıcısına yanıt

Bu sızıntı şimdi 2025'in ilk çeyreği oldu. :)

• Asahi Breweries kullanıcısına yanıt
    O zaman kötü olmuş 😄
  • Act 3 ile birlikte zorluk ebesinin nikahına çıkıyor. Her taraftan füzeler bilmem neler. Zırhlı düşmanlar da cabası. Ben bu kadar angarya bir oyun daha görmedim. Biter herhalde diyorsun yığınla birbirinin kopyası event atıyor üstüne. Bitsin diye oynuyorum. Bir de o kadar saat oynamışım yüzde yüz yapayım diyorum ama çok ciddi vakit kaybı. Ubisoft gömerler gelir şurada birbirinin aynısı araç durdurma ya da mekan temizleme görevlerine ses çıkarmazlar.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.