Şimdi Ara

Marvel's Spider-Man: Miles Morales Türkçe Olmayacak (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
2.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Basın bülteni ile Türkçe olacağı açıklanıpta Türkçe olmayan oyun, şaka gibi..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • MS cephesi TR altyazi ve Gamepass ile kolaylıklar sağlarken bu nesilde Sony acayip kati bir yol izliyor. Ps4 un fazla satması cidden yaramadı kendilerini God Mode zannediyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony'nin büyük bir ayıbı olmuş. İlk oyunu 84 liraya inince alıp oynamıştım. Ps5 aldıktan sonra ki hala ön sipariş veremedim, 200-250 liralara inince almayı planlıyordum. Artık 100-150 liralara inince alırım. Bir exclusive oyunda türkçe yoksa değeri gözümde azalır. Sony oyuna macarca, fince, yunanca gibi dilleri ekleyip türkçe eklemiyorsa satışları ona göre olur. Bu ara kendimi bildim bileli ingilizce oyun oynarım ama kendi dilinde oynamak ayrı bir keyif.

• Avrupada yapsana böyle bişey kıyamet kopar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • @Yanfo hocam sana sonuna kadar katılıyorum, rekabet kurumu ceza vermeli, insanları satış olarak kendilerine çektiler, çok büyük reklamlar yapsalar dublaj+altyazı kadar etkili olamazdı, ki sanmıyorum bu altyazı olmayacak haberi, dublaj+altyazı olacak haberi kadar da sükse yapmayacak, çoğu insana ulaşmayacak...
  • Bu ps türkiye müdürünü değiştirmeleri gerek linkedin olmasa adamın kim olduğunu bile bilmeyeceğiz ne sosyal medya hesabı var ne bir lansmanda gördüm nede bir röpörtajını gördüm yine sanki bana hayalet beyefendi 3-5 yayıncı ya mail atıp haber gönderen birinden türkçe beklemek olmayacak şey zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 13 Kasım 2020; 16:37:14 >
  • Arka planda bir şeyler olmuş yine heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortada yanlışlık falan yok. PS 5 ön siparişlerini arttırmak için yaptılar. PS1-2-3 sahibi olarak söylüyorum PS 5 almayın, aldırmayın.

• ==CEZASIZ KALMAMALI== VEBALİ ÇOK BÜYÜK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FirstDr3aM -- 13 Kasım 2020; 16:54:42 >
  • Bir şeyi de düzgün yapsalar şaşacam, millette bunlara güvenip oyunu yüksek fiyattan aldı tr desteği geliyor diye.Şimdi kalkmış özür dileriz iletişim hatası diyorlar  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leona Heidern -- 13 Kasım 2020; 17:16:28 >
  • Ta sene başında yapılanlar ve son 2 senedir yapılmayanlar + zamlar belli değil miydi? Gözden çıktı Türkiye pazarı. Artık Xboxda tabi o da sahiplenirse

• Bunun yanında verdikleri ilk oyunun remasteredı da Türkçe altyazılı gelecek dediklerinde şaşırmıştım zaten, bunu ilgili konuda da belirtmiştim.

Artık nasıl bir "iletişim hatası"ysa o da yalan herhalde, ilk oyunun remasteredı da Türkçe falan gelmiyor. Onun hakkında bir haber yapılmamış.

Halklar hak ettiği gibi yönetilir. Bu söz bu duruma da uyarlanabilir bence. Mart aylarında Sony Türkiye indirim sekmesini kapatınca atıp tutan herkes PS5 ön siparişe açılsa da alsam diye siteleri kovalıyor sürekli. Şimdi bu duruma yalandan yere tepki gösterdiklerine bakmayın, eminim parası olan herkes ilk bir ay içinde Türkçe olsa da olmasa da gidip parayı bayılıp alacak bu oyunu.

Yolunacak kazı yolarlar, bu kadar basit. Kapitalizm dünyasında böyle.

• Rezillik Sony tr kısmı ülkemizin yönetim biçimi gibi ne yaptıkları belli değil.

• Çok üzdün çok heyecanlanmıştım

• Mesele gelmemesi değil, mesele gelecek denildikten sonra az bir süre kala gelmeyecek denmesi.Skandal üstüne skandal. Özgür Kirazcı..

• Konu Sony haterları işe dolmuş. O kadar oyuna Türkçe ekleyen Sony sırf bir oyuna eklemedi diye Türk oyuncusunun düşmanı olmuş  

Xboxçular doğru düzgün Türkçe oyun görmüyorlar ama utanmadan bu konuda Sony'e sallıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Konu Sony haterları işe dolmuş. O kadar oyuna Türkçe ekleyen Sony sırf bir oyuna eklemedi diye Türk oyuncusunun düşmanı olmuş  

Xboxçular doğru düzgün Türkçe oyun görmüyorlar ama utanmadan bu konuda Sony'e sallıyorlar.

arkadaşın dünyada olup bitenden haberi yok.

• croftrustt kullanıcısına yanıt

Sony Türkiye'nin hatası bu. Sony'nin ne suçu var? Bi de almayacağım diyorsunuz ama alternatifi yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.