Şimdi Ara

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.412
Cevap
64
Favori
76.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3.sezon ilk iki sezondan da kötüydü. Fİsk hapisten çıktı ve geri girdi bu muydu yani tüm olay? Vincent D'Onofrio'nun oyunculuğu ve Poindexter karakteri dışında pek elle tutulur bir şey yoktu. Matt'i çok dramatize etmişler. Matt'in annesi için bu nasıl rahibe adamın bir tek cinsel bölgesi kaldı pansuman etmediği diyecektim ki annesi çıkınca biraz mantıklı geldi. Karen biraz güzelliği ile kurtarıyorda şu Foggy karakteri çekilecek çile değil arkadaş.
  • Aynen öyle ilk 2 sezon dövüşler olsun kadro olsun,kurgusu vs olsun çok daha iyiydi ve daha sürükleyiciydi.

İlk sezonda efsane mafya babaları,stick,baba murdock,ben urich,esaslı bir kingpin,güçlü el örgütü,ikinci sezonda elektra,punisher,stick,yine el örgütü sürüsüyle ninja gibi oldukça iyi bir kadro vardı.

Ama sezon sayısı artışıyla orantılı dizideki çoğu şeyden kısmışlar gittikçe ve 3. sezonda doğru düzgün karakter çok azalmış,matt (2. sezona şimdi baktım daha ) 2. sezonda 3 saniyede 6-7 adamı rahat alırken,sezon 3 te 3 adam için dakikalarca dayak yiyor hale gelmiş,en sevdiğim yan taklayla adamı tekmelemeler yok,ruhsuz güçsüz bir matt gelmiş eskisi gibi dövüş sahneleri yoktu malesef.

Zaten dizinin izlenme oranınada bakılırsa 1. sezondan sonra gittikçe düşmeye başlamış,aynı kalitesi gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

İnşallah bozmaz cidden 3 dizi hayatta tutuyor beni zaten, AoS, Punisher bir de bu.
    AOS o kadar iyi mi ya :) ben biraz bodoslama daldım olaya,

Daredevil ile başladım, bitince defeders ile devam ettim, bugünde punisher bitti ne yapsam diye düşünüyordum. İron fist açtım ilk bölümü izledim, daha jesica var luke cage var birde AOS çıkarsa oho :D
  • FaBeRgE kullanıcısına yanıt
    hocam hiç izlemeyin bence luke cage ve iron fist i defenders i izlemişsiniz zaten hiç bir şey kaybetmezsiniz zaten devam etmeyecek onlar

jessica jones izleyin aos e geçin bence

zaten 5 sezon agents of shield

aos bunlarla bağlantılı değil ama filmlere bağlı biraz

edit: jesica jones da kilgrave için izlenir bence ilk sezon güzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOD_A_MAN -- 23 Kasım 2018; 9:11:27 >
    İddia ediyorum, evet AoS o kadar iyi. Çünkü izlerken bir bölüm 40 dakika, durdurarak tartıştığım süre 20 dakika falan oluyor çünkü olaylara çok başka açılardan bakıyorlar ve cidden biterse ne yapacağım bilmiyorum. Neyse ki sezon 6 onaylandı, sezon 7 bile onaylandı.

Konuyu kirletmeyelim, AoS forum konusunda gel hele gel der gibi etiketleyebilirsin.
  • AOS Netflix'te yok mu ben mi göremedim ?
    ABC'de yayınlanıyor diye biliyorum hocam netflix dizisi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

ABC'de yayınlanıyor diye biliyorum hocam netflix dizisi değil
    Marvel olup netflixte olmayan tek dizi sanırım :) bak bu kötü oldu ya çok kolay oluyordu netflixten izlemek, şimdi onu torrentten indir indir bitmez :)
    the gifted, cloak and dagger, inhumans, marvel's runaways, legion ve agent carter dizileri de netflix'de değil

olur da izlemek isterseniz aramakla uğraşmayın

legion'da güzel bir dizi izlemediyseniz ona da bakabilirsiniz

tabi bunlar dışında powers diye playstation dizisi var ama o çok kötüydü ve animasyonlar var genellikle disney'de yayınlananlar
  • İlk başlarda yavas ilerlesede Gayet iyi bir sezondu ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İptal edilmiş oha.
  • Aynen ya bende onu yazmaya gelmiştim. Diziyi iptal etmişler beyler. Bu iş reyting meselesi değil, marvellik bi durum var bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kötü oldu disneyin yüzünden ( yeni açacakları platform ile alakalı ) devam etse bile klasik disney her kesime yaranalım diye çöp pg 13 birşey yaparlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawhiet -- 30 Kasım 2018; 7:41:55 >
  • Netflix'de o kadar çöp içerik varken iptal edilmesi... Sizin yapacağınız işe sokayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Disney iptal ettirmiş deniyor. Yazık oldu netflixin en sağlam dizisiydi.

• Netflix'i tanıdığım diziydi sanırım. O zamanlar konuda 13 bölüm birden gelince WTF olmuştu herkes, hey gidi. Hero işlerinin açık ara en iyisi olmakla beraber, Netflix'in de en iyi olmasa da iyilerindendi. Saçma sapan anlaşma yüzünden gitti dizi. Çizgi Kafe tweet atmış, Disney+ iptal edilenleri devam ettirmeyi düşünmüyormuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marvel'lar birer birer gidiyor, sağ kalan var mı hiç bildiğiniz Netflix'te?
  • Ulan netflix en saglam işini de iptal ettirdin ya helal olsun.Disney şimdi bu diziyi alır başka oyuncularla tekrardan çekmeye kalkar.Üstüne üstlük çocuklara yönelik bir dizi çekeceği de kesin(belkide hiç çekmez diziyi) sağol disney almayım ben bünyem kaldırmıyor artık cıvık esprileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 30 Kasım 2018; 15:55:31 >
  • punisher'ın da iptal haberi yakındır o zaman
  • Acımıyorlar, çatır çatır iptal ediyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.