Şimdi Ara

MARVEL Filmleri, Vizyon Tarihleri, Sinematik Evreni, Marvel Tarihçesi (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.404
Cevap
96
Favori
74.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üff be ne filmler duyurulmuş öyle. Efsane yıllar bizi bekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gece bombardıman olmuş :D Neyin ne zaman çıkacağını takip etmek çok zor artık ya. Diziler filmler çıksın izleriz :D

• Takvim 5.faz ile karşılaştırırsak daha dolu daha iyi ama bakalım nasıl ilerleyecekler ? Son zamanlarda biraz sıkıntı var çünkü filmleri bağlama konusunda. F4 oyuncu ekibi belli oldu mu ?

• Word war hulk (evrenler savaşı) ıle x men filminin duyurulmaması kötü oldu. X men uc sene ıcınde olmayacak sanırım.
    Ikıncı ucuncu sınıf super kahraman cıkacagı ıcın pek heyecanlı degılım.
    İşin kötü tarafı orjınal has kahramanlar demır adam+hulk+captanamerıka+thor gıbı kahramanların fantastık dörtlu ve xmen ıle hıc bırlıkte goremeyecek olmamız üzücü. Birlikte savasırken ızlemek isterdım.
    Avengers secret wars var bı beklenesı onda da orjınal avrngers+fantastik 4+xmen ı bırlıkte gorebılır mıyız acaba ?

• eyoruk E kullanıcısına yanıt

Belli değil. Jason Segel'ın The Thing olarak She-Hulk dizisinde gözükeceği söylentisi var. Onun dışında söylenti bile yok.

• Phase 4 neydi ki phase 5 ne olsun. Üstüne üstlük bana göre phase 4 kağıt üzerinde daha heyecan verici yapımlarmış gibi gözüküyordu. Neyse benden geçti artık marvel... ileride büyük bir film yapılır (endgame gibi) ona giderim. Yada acayip iyi yorumlar alan efsane bir iş çıkarsa giderim (pek umudum yok ama). Eskisi gibi bu evreni takip edecek sabır ve istek kalmadı bende

• Reed Richards belli işte ama bakalım diğerleri ne olacak.bekleyelim.

Spider Strange filmleri evrene geçiş olarak daha dolu gösterilseydi keşke.Thor zaten saçma sapan cıvık olmuş çıkmış.Hulk ise bir türlü doğru düzgün izleyemeden komik Profesör Hulk oldu çıktı.

Diziler olmasa çok daha sıkıntılı olacaktı bundan sonraki süreç.Ama diziler ile tam bağlayamadıktan sonra anlamı kalmaz.Strange filmden beklentim Loki dizisinden gördüğümüz kırılmanın etkisini izlemek idi ,olmadı.

• Demek kı dr. Doom rıchaeldın eşını alacak ç kavga cıkacak. Secret wars buna işaret. Dr. Strange filminde de ayrıldım ıko cocugum yasıyor falan diyordu.

• X-Men leri duyuramadılar çünkü eski oyuncularla anlaşamıyorlar bence, bu kadar dar zamanda da tamamen yeni X-Men oyuncuları ile başlamak çok sığ kalabilir, o faz 6 da açıklanmayan 8 yapım da X-Men filmi muhakkak olmalı diye düşünüyorum

Ant-Man, GoG, Captain America filmlerinin event e sağlam hizmet eden filmler olması gerekiyor artık, ayrıca Secret Invansion, Loki 2, Ms. Marvels dizileri de çok dolu olmalı ki yeni fazlarda işi toparlasın MCU

• evohan kullanıcısına yanıt

Captain America artık bi şey beklememek lazım bence.Daha kozmik olaylara girdik çünkü.Ama Kang Warlock falan ve dahası için bir an evvel "işte geliyorlar" demeleri lazım.

Mark Ruffalo'nun ne kadar anlaşması kaldı ? Ben halen sağlam bir Hulk göreceğimiz filmini bekliyorum.Olmalı arkadaş.Olmak zorunda.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt

hulk filmi gelecek ama bu universal işini halen çözemedikleri için isim hakkı alamıyorlar sanırım solo filmden, cap america dan benimde beklentim yok ama işte beklentinin üstüne çıkması lazımki faz a bişeyler katsın bir trafta kozmik olaylar olurken sam wilson ın terorist kovalamasını izlemeyiz umarım :)

• MARVEL Filmleri, Vizyon Tarihleri, Sinematik Evreni, Marvel Tarihçesi
    MARVEL Filmleri, Vizyon Tarihleri, Sinematik Evreni, Marvel TarihçesiNicktwitter
    “The MCU vfx artists finding out they have another 70 projects they have to rush ”
    https://twitter.com/mainmarvel/status/1551012990547365888
  • Şu fazlara bı Deadpool fılmı koymadılar kı evrenlerle marvelle Sony fox la dalgasını geçsin.
    Bence acıklanmsyan 6 fılmden
    bırı x men
    ıkıncısı Deadpool
    ucuncusu world war hulk
    Dorduncu cyblock
    Bedıncısı woverıne and prof x
    Altıncısı gece böcegı
    Yedıncısı dr.doom
    Sekızıncısu spıderman4

• wakara kullanıcısına yanıt

Marvel'ın tanıtması gereken çok fazla karakter , çıkarması gereken çok fazla film var. Hali hazirda çıkan filmlerin devam serileri var beklemede. Dizileri saymıyorum bile . Hepimizin beklentisi çok fazla karakterin evrene dahil olup ,filmlerini izlemek ama bu nasıl olacak bilemiyorum . Biraz zamana ihtiyaç var. Marvel büyüdükçe karakterler çoğaldıkça , karakterlere film yetiştiremez oldular. Adamlar neredeyse 3 ayda bir film çıkarıyor ama yine de yetmiyor. En son görsel efekt şirketleri bile isyan ediyordu zamanımız az diye . Yani velhasıl biraz sabırlı olmalıyız Marvel bastı gaza gidiyor zaten . Yeni Avengers filmleri bile 3 yıl gibi az bir zaman içinde 6 ay arayla geliyor. Bakalım nasıl olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 25 Temmuz 2022; 1:45:24 >
  • Hazreti Bruce Wayne kullanıcısına yanıt

Warner bros bahtsiz bedevi . Adamlarda nasıl bir lanet varsa oyuncular ile başı sürekli dertte . Ezra miller , amber head , Henry cavill( DC veya Warner bross ile arası bozuk belli ki) , Johnny deep ...

Bence DC oyuncuları çok sıkı seçmeli .

Halbuki the batman ne güzel filmdi . Ciddi , karanlık ve gizemli çok hoşuma gitmişti o film . Keşke evreni sıfırlayıp , yeni evreni the batman üzerinden ayakları sağlam şekilde başlatsalar ne güzel olur.

• wakara kullanıcısına yanıt

Dokuzuncusu chost rider

Onuncusu Namor

Onburıncı elektra

• 8 yapım var açıklanmayan bunların en az yarısı filmdir ve onlardan

Spider-Man olmak zorunda çünkü Sony 2 senede bir Spider-Man filmi çekmese zaten haklarını kaybediyor

X-Men filmi mutlaka gelmeli muhtemelen son kadroyu ikna etmeye çalışıyorlar yada yeni bir Wolverine olacağı için onunla ilgili bir film olabilir

Eternals veya Celestials filmi de gelecektir zaten Celestials End of Time diye isim hakkı da alınmış

Shang-Chi 2 filmi de gelecektir

Thor devam edeceği zaten belli

Wrold War Hulk filmi de artık iyice kapıyı zorladı ama Universal ile olan anlaşmazlık çözülemiyor bir türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 25 Temmuz 2022; 19:10:36 >
  • evohan kullanıcısına yanıt

İki Avengers arasındaki filmlerden biri Doctor Strange olacaktır. Hikayesi Secret Wars’a bağlamak için uygun gidiyor.

• Doom kullanıcısına yanıt

evet oda var tabi ama nedense ben onun filmini secret wars dan sonra düşünüyorum, arada diğer filmlerde görünecektir

bu arada çizelgede 2023-2024 de boşluk yok gibi ama deadpool 3, armor wars gibi yapımlarında 2023 de geleceği konuşuluyor halen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 26 Temmuz 2022; 22:9:40 >
  • inanamiyorum gercekten,, Infinity war ve Endgame'den sonra MArvel'in bu hallere dusecegini beklemiyordum.

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.