Şimdi Ara

Market fiyatlarının sürekli zamlanması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
4.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunlarin önüne defalarca şans gelmedimi her defasında o şansı elinin tersiyle itmedimi bunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

O şansı ittikleri için onları düşünmeye gerek yok, her koyun kendi bacağından...

• Migros, 32 li tuvalet kağıdı. 275 TL
    Kampanyalı ürünleri koydukları alana koymuşlar birde.

Market fiyatlarının sürekli zamlanması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 20 Kasım 2022; 19:28:55 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cerade kullanıcısına yanıt

ülkede para kazanmayan yok kardeşim

artık insanlar yüzde 30-40 kazançları begenmez oldu başkalarının ne kazandığı ile ilğilenir oldu

tv ye çıkan sürekli ağlayan kişiyi bende takip ediyorum sürekli bir ağlaklık halinde

yılbaşından sonra 250 den aşağı peynir bulursanız içeriğini araştırın diye bir laf etti sanki içine altın koyuyor

avrupada etin kilosu belli işçinin maaşı belli

sen avrupadan pahalı et satıyorsun işçine daha düşük maaş veriyorsun utanmadan para kazanmıyoruz zarar ediyoruz diye sabah akşam ağlanıyorsun bende onlara has.s. diyorum

özetle bizde insan esnaf sorunu var herkes daha çok kazanma derdine düşmüş durumda

herşeyi devlete bağlamak yanlış ticaretle uğraşanlar altın çağını yaşıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cnyttt kullanıcısına yanıt
    ülkeyi esnaf değil de iktidardaki parti yönetiyor. sanırım bunu anlayamamışsınız. sevaptır, anlatmış oldum.

ekonomideki arızaları başka nereye bağlayacaktık? ya laf olsun diye yazmayın artık, millet arkanızdan gülüyor.

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

boş yapma usta varsa önerin konuş ona buna laf sokunca çok akıllı olduğunumu düşünüyorsun

sen kendine gül elin avrupalısı 6-7 euroya et satıp para kazanırken bizim türk insanımı para kazanamıyor

devlet ne yapacak herkesin başına bir polis zabıtamı diksin

gıdada kdv indirdi devlet sonuç ne oldu ? bir hiç oldu

dolar yakıt aşağı yukarı kaç aydır aynı e daha ne bu zamlar

ben para kazanmayan esnaf tanımıyorum o işleri geçsin herkes

ek olarak okuduğunu da anlamıyorsun. sadece şunu bil, bütüüüüün bu zamların, enflasyonun temel sebebi, ülkeyi yönetemeyen, ekonominin içinden geçen ag partidir. sen yok mok diyeceksin ama doğrusu budur. aksini iddia etmeni de tavsiye etmem. vatandaş çok sinirli.

he kardeş sen haklısın herkes karın tokluğuna ticaret yapıyor:)

bak sana tavsiyem gözünü aç etrafında gördüğün herşeyin bir sahibi var ( evler işyerleri fabrikalar v.s)

gör bunları bu ülkede emekçi sömürülüyor

öyle temelsiz kuru kuru laf sokmayla olmaz varsa bir tespitin tartışalım ama yok ergen kafasında isen buna gerekte yok

• Geçen hafta aldığım peynire 10 lira zam gelmiş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    okuduğunu an-la-mı-yor-sun. biraz efor harca. anlamaya çalış.

her zaman yaptığın şeyi yapmaya devam et odanın tavanına odaklan çünkü tek bildiğin bu bik bik bik aynı şeyleri yazma kardeşim

sana tavsiyem dobarlan bırakma kendini hadi kolay gelsin;)

• forumun kalitesinde bariz azalma var. avmlere bakıp, yoldaki araçları sayıp, ehonomi çoh eyi diyenler bitti sanırım. şimdi enerjiden mütevellit, zorla yükselttikleri döviz kurları ile, her türlü maliyeti % 200 lere kadar zoraki artıran ampul partisini savunmaya çalışan acayip bir kitle var. her türlü kira %300-400 artmış. elektrik-doğalgaza yapılan zamları saymaya bile yetişemiyoruz. adam bütün bu ekonomik çöküşün sebebini, "çakal esnaf" diye açıklamaya çalışıyor. belki torunum yaşında, bana "ergen" diyor. forumun kalitesi zaten düşüktü, şimdi tam oldu.

aman ya, ben seni bloklar geçerim de, seninle her gün görüşmek zorunda kalanlara üzüldüm. neyse. git.

• M3lank0lik kullanıcısına yanıt
    İthal edilen susam hammadde olarak geçiyor hammadde dışarıdan gelse bile Türkiyede paketlenen ürünler Yerli üretim diye geçiyormuş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tadı çürük gibi,... biri aşırı şekerli , öbürü aşırı ekşi olan mandalinanın kilosu 17 tl....

ilaçmı veriyolar yoksa lagım suyu ilemi sulama yapıyolar anlamadım

......bir arkadaş başka bir forumda donmuş gıdalar böyle olur demişti ben inanmamıştım....

ne yani şimdi donmu var :)

mesela boluda tarlada adamın biri yol kenarında birikmiş suyu kullanıyodu su lagım gibi kokuyordu belkide lagımdı

• deniz006 kullanıcısına yanıt

markette mi pazarda mı.Bakarak alın bellide olmaz.Denetimin olmadığı yerde her şey olur.

• Çoğu peynir, kıymanın fiyatını geçti zaten. Millet, malum "ekonomik" marketlerin peynir demeye bin şahit isteyen, kanser saçan peynirini yiyor sonra da yarabbi şükür diyor. Yapacak bir şey yok.

• Şuu peynir yemeyin sür içmeyin bak nasil düşüyor fiyatlar vs vs zihniyetini birakin kardeşimmm yeter laaa biri koç u protestomeder almayin şunun markalarini biri süte peyniri almayin diyor.Almayin diyenlerin evi şahlaniyor şu şok fiyatlarini birakin gecen sene eylül ekim ayinda dolar 8.9 idi gecen yili örnek gösterin kaç yil sonrasina gidiyorsunuz.Daha kötü zamanlar gelicek hazirlikli olun yeni maaşlar yeni zamlar ocak da başliyor bu günleri cok ariyacaz..

• Kim ne derse desin Ülke freni ve lastiği patlamış şekilde ve bayır aşağıya doğru gidiyor.

Bu işin sonunda hesap vatandaşa yazar.

Bu iktidarda pudra şekerleri ile oynayanlara bir şey olmaz.

SİSİNİN elini de öperlerrrr

ESETİN bileğini de yalarlar.

Utanma arlanma yok bunlarda.

Ee sorarsan EKONOMİST

işte ne geldiyse başımıza YETKİYİ VERDİĞİMİZ ZAMAN GELDİ.

ODA BU DURUMLARIN TUZU BİBERİ OLDU.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLAHS -- 22 Kasım 2022; 12:27:49 >
  • Sen faizi istediğin kadar düşür, enflasyona istediğin rakamı yaz, piyasa fiyatları her zaman gerçeği yüzüne vurur, kendini senin bozuk düzenine göre ayarlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.