Şimdi Ara

Markafoni'de ARAL KAMPANYASI GELDİ SÜREKLİ GUNCEL (37. sayfadan devam) (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.284
Cevap
11
Favori
67.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler facebooktada aralın kampanyası başlamış pes 2012 dağatıyolar
  • Oyunum elime ulaştı. Yılbaşından sonra kargolanacak diye düşünürken, dün gelen mesaj ve bu gün elime ulaşmasıyla sevincim 2'ye katlandı.
  • Helal olsun markafoniye oyunum kargoda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

quote:

Orijinalden alıntı: oguzcansarol

quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

Bende alice aldım ama kargo maili falan gelmedi. Hesabımızdan nerden bakabilirim kargolandı mı diye?

Bittigi gece kargolamislar elinde olan oyunlari direk kargolamislar heralde bugun yarin gelir oyun.

Valla baba hesabima gir gecmis siparisleri incelemek istiyorum de orda asama asama gozukuyo zaten

Evet şimdi gördüm kargoya vermişler ama kargo takip numarasını göremedim hiç bir yerde nerededir acaba? Markafoni den ilk alışverişimde siteye yabancıyım biraz

Takip numarasi yoksa bekle babacim en gec pazartesiye gelir:) bana dun gece verilmis kargoya belko bugun belki yarin gelir

• Kargo takip nosunu telefona mesaj atıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobalt_evan -- 23 Aralık 2011; 13:45:12 >
  • Takip noyu tele atıyorlar ya da sitede gecmis siparişlerin kısmında var ordan kargom nerde yazısını tıklayın da bakabilrsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: orknt

Markafoni aral game kampanyasından aldığım alice madness return kargoya verildi. 1 hafta öncesinden limango'dan aral game kampanyasından aldığım LBP ise daha kargoya verilmedi.

bende umudu kestim LBP belki gelirde koskoca Band Heroyu hayatta kargolamasını beceremez bunlar :(
  • Dantes inferno ve f1 2011 oyunlarım geldi..

Dantes infernonun kutusu yıpranmış çatlak var ama kastırmakla açılacak birşey değil. Utanmadan kutunun üstüne jelatin çekmişler.

F1 2011 de sorun yoktu.

tekrar getir götürle uğraşmamak için kabul ettim. içerik iyi çünkü.
  • NFS The Run şuan elime ulaştı
  • Benim oyunlar da kargoya verilmiş. Çok mutlu oldum! Yaşasın markafoni!
  • Benimde infamous/rockband/resistance elime geçti hatta makineye bile taktım. Şimdi iğrent aral etiketini çıkartmak için çabalara girişecem. Malesef Infamous platinium geldi böhüü. Geçen ay aldığım Tekkenin kutusu çok bozuktu buseferkiler sağlam. Ama platinum gelmediği için sevinmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıvanç Erken

Benimde infamous/rockband/resistance elime geçti hatta makineye bile taktım. Şimdi iğrent aral etiketini çıkartmak için çabalara girişecem. Malesef Infamous platinium geldi böhüü. Geçen ay aldığım Tekkenin kutusu çok bozuktu buseferkiler sağlam. Ama platinum gelmediği için sevinmiştim.

Infamous sıfır platinum bulmak imkanız. Çok eski oyundur ve çok önce platinum'a geçmiştir. Kutunun gri olmasını bu kadar sorun etme.

• D&R ın infamous 2 hero edition kampanyasından yararlanıp alan arkadaşlar cole figürlerini satmayı düşünürler ise bana ulaşsınlar lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

NFS The Run şuan elime ulaştı

Oo bro hayırlı olsun güle güle oyna .. Benim de oyunumu bugün kargoya vermişler bi aksilik çıkmazsa yarın elime ulaşır.
  • Davet bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

NFS The Run şuan elime ulaştı

Benım kargo geldimi gelmedımı bilmiyorum ama bir ara the run atalım hocam
  • Arkadaşlar yılbaşı öncesi bir kampanya olur mu ?
  • Benim de f1 2011 ile top spin 4 az önce elime ulaştı.
  • Benim kargolarda yola çıkmış inşallah yarına elimde olacak. Markafoniye de helal olsun en azından görünen kargo zamanından erken yolladılar daha öncede böyle yapmışlardı. Paketlerde disklerde sağlam gelirse ne âla...
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.