Şimdi Ara

Markafoni'de ARAL KAMPANYASI GELDİ SÜREKLİ GUNCEL (37. sayfadan devam) (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.285
Cevap
11
Favori
67.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alice
    rango

6 taksit 22.90 a denk geliyor, alsammı acaba ?
  • Call Of Duty: World At War oyunum gelmiş ohhh Platinum kutu ama olsun artık takmıyorm eskiden hiç sevmezdim.. Hadi bakalım sıra Trendyol'da kapıcam seni Batman haha
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

wwe allstar bonus pack
    alice
    rango

6 taksit 22.90 a denk geliyor, alsammı acaba ?

Almak için alıyosun gibi geldi bana sanki yakın bi zamanda Trendyol kampanyası başlar, erken davranır o paraya daha güzel oyunlar alırsın derim ben
  • yok oynamadığım oyunlar ve ucuz olduğu için alıcaktım, psnden aldıklarımı tükettim derecesinde artık işime yaramıyor satışa koyabilirim artık.
  • quote:

yok oynamadığım oyunlar ve ucuz olduğu için alıcaktım, psnden aldıklarımı tükettim derecesinde artık işime yaramıyor satışa koyabilirim artık.

o zaman PSN'den aldıklarını satışa çıkarırsın aynı para tekrar gelir zaten.. hazır kampanya devam ediyoken, orjinal aral zaten bi de merak ettiğin ürünlerse al gitsin.. toplamda kaça geliyo 120 küsür mü ?
  • Arkadaşlar ben şimdi bugün aldığım oyunu arkadaşıma getirdim online kodu farklı bir hesaptan alsam burda kullansam evde de o hesaptan online kodunu yükleyebilirmiyim *?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

yok oynamadığım oyunlar ve ucuz olduğu için alıcaktım, psnden aldıklarımı tükettim derecesinde artık işime yaramıyor satışa koyabilirim artık.

o zaman PSN'den aldıklarını satışa çıkarırsın aynı para tekrar gelir zaten.. hazır kampanya devam ediyoken, orjinal aral zaten bi de merak ettiğin ürünlerse al gitsin.. toplamda kaça geliyo 120 küsür mü ?

48 tane oyun var , ve yarısından fazlası elle tutulur cinsten , kabaca hesap ile 400-500 tl bile tutabilir. Infamous 2 yide bitirrince halledebilirim bu işlemi.
  • markafoni iphone uygulamasi kullanimina (iphonedan girince 10tl cek oluyor.pc den ayni hesaba girinc gorunmiyor) hediye ceki vermis 10 tl. mma ve sims3 yapistirdirm.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelto3

markafoni iphone uygulamasi kullanimina (iphonedan girince 10tl cek oluyor.pc den ayni hesaba girinc gorunmiyor) hediye ceki vermis 10 tl. mma ve sims3 yapistirdirm.:)

Keşke daha önce görseydim bu yazıyı. Dün gece Markafoni'den alışveriş yapmıştım... Neyse bir dahaki sefere artık
  • bugün bulletstorm geldi koskocaman kutuya koymuşlar gelirken altı boydan boya kırılmış.Bir daha almam ne kadar uygun olursa olsun.sizin yapacağınız işin ben ta .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tony redgrave -- 26 Aralık 2011; 9:10:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tony redgrave

bugün bulletstorm geldi koskocaman kutuya koymuşlar gelirken altı boydan boya kırılmış.Bir daha almam ne kadar uygun olursa olsun.sizin yapacağınız işin ben ta .......

Geçmiş olsun hocam :( Keşke kontrol edip geriye gönderseydiniz.
  • quote:

bugün bulletstorm geldi koskocaman kutuya koymuşlar gelirken altı boydan boya kırılmış.Bir daha almam ne kadar uygun olursa olsun.sizin yapacağınız işin ben ta .......

Üşenmeyip, Markafoni hesabından girip bunu onlara yazarsan, eminim ki ilgileneceklerdir. Benim adres değişim işlemim için anında ilgilendiler...
    Bir de bu kutunun yırtılma olayı Yurtiçi Kargo'dan kaynaklanıyor. Markafoni gönderirken kutunun üzerine kırılabilir sticker yapıştırıyor.
    Belli Yurtiçi Kargo taşıyamamış. Bence Markafoni ile alakalı bir durum değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al6atross -- 26 Aralık 2011; 13:39:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Call Of Duty: World At War oyunum gelmiş ohhh Platinum kutu ama olsun artık takmıyorm eskiden hiç sevmezdim.. Hadi bakalım sıra Trendyol'da kapıcam seni Batman haha

Ee hocam nasıl guzel miymiş oyun
  • quote:

5 oyun aldım markafoniden 4 ü sorunsuz geldi Batman AA almıştım onun kutusu kırıktı karşı ödemeli olarak iade ettim yenisini yolladılar sorunsuz hiç bir ücret almadan hemen celallenmeyelım bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMF -- 26 Aralık 2011; 14:10:12 >
  • Kampanya bugün bitti ama benim oyunlar 2-3 gün önce geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Kampanya bugün bitti ama benim oyunlar 2-3 gün önce geldi.

Çoğumuzun ki öyle... Şimdi trendyol'u bekliyorum...
  • Ben Band Hero almıştım cumartesi günü,hala kargoya verildi bilgisi gelmedi,acaba kargo işi daha sonraya mı sarktı? Yoksa bu saatlerde mi kargo bilgileri giriliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mikael Âkerfeldt

Ben Band Hero almıştım cumartesi günü,hala kargoya verildi bilgisi gelmedi,acaba kargo işi daha sonraya mı sarktı? Yoksa bu saatlerde mi kargo bilgileri giriliyor?

Hesabından girdiğin zaman herhangi bir bilgi görebiliyor musun kargoya verildi diye? Göremiyorsan verilen tarihler arasında kargolanacaktır elbet...
    İlk önce site üzerindeki hesabındaki siparişler kısmında belli olur, sonra da sms geliyor telefona...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMF

quote:

5 oyun aldım markafoniden 4 ü sorunsuz geldi Batman AA almıştım onun kutusu kırıktı karşı ödemeli olarak iade ettim yenisini yolladılar sorunsuz hiç bir ücret almadan hemen celallenmeyelım bence

önceki kampanyada SUPER STREET FIGHTER IV ARCADE EDIT aldım güvenlik bandrolu kapalı olduğu halde cd çizik çıktı
    iade istedim hemen geri aldılar
    sonra tekara aldım kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

quote:

Orijinalden alıntı: TMF

quote:

önceki kampanyada SUPER STREET FIGHTER IV ARCADE EDIT aldım güvenlik bandrolu kapalı olduğu halde cd çizik çıktı
    iade istedim hemen geri aldılar
    sonra tekara aldım kullanıyorum

Kesinlikle Markafoni'nin müşteri ilişkileri çok harika... Her sorduğum soruya anında çok detaylı cevaplar veriyorlar.
    Ayrıca herhangi bir sorunda email yoluyla bilgilendiremiyorlarsa direk arıyor ve açıklama yapıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.