Şimdi Ara

Markafoni'de ARAL KAMPANYASI GELDİ SÜREKLİ GUNCEL (37. sayfadan devam) (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.285
Cevap
11
Favori
67.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dehard

Arkadaşlar yılbaşı öncesi bir kampanya olur mu ?

Trendyol'da olabilir belki..
  • diskler gıcır arkadaşlar
  • Valla benim oyunlarda dünden kargoya verilmiş. Yarın elime ulaşacak inşallah. Benim de keyfim yerine geldi fazlasıyla.
  • İyi günler GuitarHero WorldTour adlı oyunu satın aldım gitarla birlikte yalnız şöyle bir hatayla karşılaşıyorum oyunu açıp gitarın wirelles modemini usb ye takınca oyun kapanıyor ve usb de takılıyken oyun açılmıyor sorunu internette bulamadım bu yüzden size başvurdum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Pc`im Win7 32Bit
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tail

quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

NFS The Run şuan elime ulaştı

Oo bro hayırlı olsun güle güle oyna .. Benim de oyunumu bugün kargoya vermişler bi aksilik çıkmazsa yarın elime ulaşır.

saol kardeşim teşekkür ederim darısı senin başına

• 7 24.12.2011 09:54 Gönderi Araca Yüklendi Gönderi Dağıtıma Çıktı Gökkuşağı Nilüfer Bursa
    Arkadaşlar 9:54 te dağıtıma çıkmış fakat hala elime ulaşmadı gelir mi 1 saat içinde acaba ?
  • Tamamdır arkadaşlar oyunum geldi gıcır gıcır valla direk ps3ün başına geçiyorum :D
  • Saints Row The third ve 50 cent oyunları bugün elime ulaştı.
  • sipariş ettiğim infamous bugun elime ulaştı ..platinum ama olsun..
    bu arada aral bandrolu tilt etti beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can87 -- 24 Aralık 2011; 18:54:57 >
  • Benimde oyunlar bugün elime ulaştı.
    Bandrolü neden oraya yapıştırmışlar deli etti tamamiyle çıkarmak imkansız gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can87

sipariş ettiğim infamous bugun elime ulaştı ..platinum ama olsun..

birinden gayet güzel çıktı ikinciden ıslak mendil denedim dahada .ok oldu yani bunu yapanlar sanki burayı okumuyormu görmüyormu görüyor bu saçmalığın anlamı ne yap kolay birşeyler olsun bitsin beyin özürlü spastik herifler ya mahfoldu kutu
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibre

quote:

birinden gayet güzel çıktı ikinciden ıslak mendil denedim dahada .ok oldu yani bunu yapanlar sanki burayı okumuyormu görmüyormu görüyor bu saçmalığın anlamı ne yap kolay birşeyler olsun bitsin beyin özürlü spastik herifler ya mahfoldu kutu

Aseton kullanmayı denemeni tavsiye ederim.
    Bir de zaten o bandrolü kolay kolay çıkmasın, çıkartmaya çalışsalar da orada kalsın diye özellikle yapıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

quote:

Bir de zaten o bandrolü kolay kolay çıkmasın, çıkartmaya çalışsalar da orada kalsın diye özellikle yapıyorlar.

Alın benden de o kadar o bandrol nedir arkadaş öyle ya? Canım blu ray kabı heba oldu..

• Arkadaşlar boş PS3 oyun kutusu bulabileceğimiz bir yer var mı?Herkes bu dertten muzdarip,benim de kutusu çatlak 1-2 oyunum var.Belki bilen birisi çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bogacert

quote:

quote:

quote:

Alın benden de o kadar o bandrol nedir arkadaş öyle ya? Canım blu ray kabı heba oldu..

D&R dan alınanlarda metal garip bi sticker oluyo ben kıl olurum böyle.Çıkarmak isterken bir kaç oyunun kabı yırtıldı.Sordum görevliye bu nedir arkadaş onlara öyle geliyormuş.birde hep arka kapağın sağ üstünde çizik en iyisi spot tertemiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tony redgrave
    D&R dan alınanlarda metal garip bi sticker oluyo ben kıl olurum böyle.Çıkarmak isterken bir kaç oyunun kabı yırtıldı.Sordum görevliye bu nedir arkadaş onlara öyle geliyormuş.birde hep arka kapağın sağ üstünde çizik en iyisi spot tertemiz.

Ona ben de dikkat ettim. Sağ üst çizik oluyor, ufak bandrolün yanı, neden bilmiyorum.
  • Guitar Hero falan alan da eline önceden ulaşan arkadaş var mı acaba? Yılbaşına bari yetişsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mikael Âkerfeldt

Guitar Hero falan alan da eline önceden ulaşan arkadaş var mı acaba? Yılbaşına bari yetişsin :)

bulletstorm almıştım hemen geldi ama sağolsun yurtiçi denizli gibi bir şehirde 6 saatte getiremedi.Pazartesi artık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mikael Âkerfeldt

Guitar Hero falan alan da eline önceden ulaşan arkadaş var mı acaba? Yılbaşına bari yetişsin :)

bulletstorm almıştım hemen geldi ama sağolsun yurtiçi denizli gibi bir şehirde 6 saatte getiremedi.Pazartesi artık

Ben de denizlideyim hocam.Farketmez yılbaşına kadar gelsin de ne zaman gelirse gelsin :)
  • quote:

quote:

Ona ben de dikkat ettim. Sağ üst çizik oluyor, ufak bandrolün yanı, neden bilmiyorum.

O kısmı kesip bandrol yapıştırıyorlar ya baktım şimdi benim oyunun da bandrol kısmının yanı çizik.

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.