Şimdi Ara

Marjet sıvı lpg sistemi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
20
Favori
65.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2010-2011 modelse Mpi motor zaten ona atiker bile takılır :)
    136 bg argesi bitti gibi demene sürecinde montaja başlamasına eli kulağında...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

2010-2011 modelse Mpi motor zaten ona atiker bile takılır :)
    136 bg argesi bitti gibi demene sürecinde montaja başlamasına eli kulağında...

Ben peugeotlardaki thp motor saniyordum. Bazi forumlarda turboya takilmiyor kompressore takiliyor falan yazmislarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değil. Thp motor PSA grubu motorudur. Bugün BMW ve Pug benzinli motorlar aynı motor bloğu üzerinde kurulu.
    2010-2011 C180 kompresör. Mpi motor

• quote:

Değil. Thp motor PSA grubu motorudur. Bugün BMW ve Pug benzinli motorlar aynı motor bloğu üzerinde kurulu.
    2010-2011 C180 kompresör. Mpi motor

Dogru karistirmisim ama internette mpi motor olduguna dair bir bilgi bulamadim.Tesekkurler yanit icin:)

• Arkadaş vallahi kafam karıştı.
    İpragaz danışma hattını aradım(prins) 2010 C180 kompressor 1.6 için likit sistem takılmalı dediler 9300 lirada fiyat söylediler.
    Marjeti aradım sıvı sisteme gerek yok sıralı sistem takılmalı 1250 lira dediler.
    Arabayı alsam mı almasam mı kafam karıştı iyice.
  • Kahramanmaraş esto otogaz da 2016 kia sportage otomatik aracıma Marjet sıvı sistem lpg mintajı yaptırdım. Montajı yapan İrfan bey ve İbrahim usta gerçekten işin ehli kimseler. Montaj yatıralı 3 hafta oldu. Ufak tefek sorunlar olsada İrfan bey ürünün arkasında duruyor gerekirse gelip yerinde müdehale ederim dedi. Yakın zamanda Kahramanmaraşa gideceğim için buna gerek duymadim. Ama ürünün arkasinda durulmasi bir müşteri için en önemli şey...Bu şekilde zamanla Marjet müşteri memnuniyeti en fazla olan lpg kiti olacaktır. İlgilerinden dolayı İrfan beye teşekkür ederim. İbrahim ustaya da eline sağlık diyorum.

Marjet sıvı lpg sistemi

• slm arkadaşlar aracım 1.6 t 170 bg sidi insignia lpg taktırmak istiyorum marjet uyumlumudur sıvi sıstem yada sıralı sistem yer konya yardımlarınızı bekliyorum
  • damar80 D kullanıcısına yanıt
    MARJET SIVI SİSTEM.ANA KONU sayfasından yada facebook tan takip edersen sorularına cevap bulabilirsin herkes orada...
  • İyi günler konu dikkatimi çekti bi kaç sorum olacak yardimci olursaniz sevinirim.

1) Sıvı lpg farkli bir yakit mi? Her lpg satan yerden temin edilebiliyor mu?

2) Gerçekten bu sistemde subaplarin bozulma olayi olmuyor mu yoksa diger sistemlere göre daha mi az oluyor?

3) Benim aracim mitsubishi colt 1.3 otomatik vites 2011 model. Bu araç için gereksizmi yada takinca çok fazla problem yaşarmiyim. Yilda ortalama 15 bin km yol yapiyorum hiç lpg kullanmadim ama benzin 5.44 olunca ve hizli gitmem gerekince ve kiş sartlarinda kilometrede 40 kurusa kadar maliyet olmaya basladi ve beni zorluyor.

4) Ben çankiri çerkeşte yaşiyorum kisin sabahlari işe giderken ortalama 15-20 gün sicaklik -15/-30 derecelerde oluyor. Bu hava şartlarinda problem yaşarmiyim?
    Şimdiden yorumlariniz için teşekkür ederim.
  • Merhabalar 2014 Vw cc 1.4 tsi 160 bg ve 2011 Volvo s60 2.0t 203 bg araclara marjet sıvı sistem uyumlumudur.Tesekkurler.

• beydogan B kullanıcısına yanıt
    Malesef

• Teşekkürler

• quote:

Malesef

Bu sistem peugeot'un thp motorlariyla uyumlu mudur acaba? tesekkurler.
  • Type R T kullanıcısına yanıt
    Hayır

• Marjetin sitesine baktım sadece maraş'taki numarası var, niye diğer bayilerden bahsedilmemiş tek yetkili orası mı?
  • Sedici_BuLuT S kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Sedici bulut bu konuyla ilgili olduğumdan dolayı size öğrendiğim kadarıyla açıklamada bulunmak istiyorum şuan ki otomobillerde yeni teknoloji olması itibari ile lpg,ninde bu teknolojiye adepte olması gerekirdi bu yüzden LPG iki ayrılıyor 1,kuru sistem kuru dediğim tanktan gelen likit gaz,ı öndeki halk dilinde beyin denilen regülatör sıcak su ile gazı buharlaştırıp mutfak tüpü haline giliyor sıcak su bunu ısıttıkca sıcak hava olarak motora gider sıvı sistem lpg böyle değil tsi gdi dirk enjeksiyonlu araçların hepsinde lpg likit olarak aracın kendi enjeksiyonlarını kollanıyoruz %100lpg kullanıyor ve lpg soguk olarak aracın benzin enjektörlerinde püskürtülüyor lpg markalarında 1.marjet nede olsa kendi ülkemin malı 2.vialle 3.zavoli brc ikiside aynı firma altında üretiliyor 4 prins saygılar
  • 2013 jeep Compass 2.0 LİMİTED 156 HP uygulanabiliyormu ?
  • 2013 Tiguan 1.4 TSI 122 bg aracıma LPG uygunmu ? Fiyatı nedir ?

• akifbagci kullanıcısına yanıt
    Uygundur. 4500-5500 lira bayisine nakit taksitli olmasına göre değişir
  • 2015 model 125 hp leon fr ım var bu sistem ona uyar mı? ayrıca yılda 10000 biniyorum şehir içi 7 litre civarı bir tüketimim var böyle bir maceraya değer mi? bir de bayi ağı çok gelişmemiş trabzon ya da erzurumda var mı montaj yapan?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.