O

Çavuş
26 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 101 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Noctua nh-u14s'in tdp değerini bilen varsa beri gelsin; 205 watt (oc'li bir intel) bir incelemede var ama max değeri nedir yazmamış . Noctua'dan iyi ve ucuz olmasa da, kafam bozuluyor; tt water 3.0 pro alıp geçicem. frio extreme sığdırımam diye uğraşmak istemiyorum ancak yeri olanlar için(çıplak ram veya hyperx veya gskill ares) öneririm. birde bunu buldum sadece ilk slotu işgal ediyor parantez içinde verdiklerimde sorun yok.
http://www.pclabs.com.tr/2011/12/05/thermaltake-frio-ock-incelemesi/

ayrıca water pro 3.0 için tablo:
http://cdn.eteknix.com/wp-content/uploads/2013/05/overclocked_CPU_temps_water3pro.png
Arkadaşlar physx kullanmak için GA-MA790GP-UD4H anakart almayı düşünüyorum ancak kart crossfire. Bu durumda 2 tane gts 240 alsam birini physx card olarak bu anakarta yada herhangi bir cf anakarta atayabilir miyim yoksa mutlaka sli mi olması gerekir? Sli alsam baştan sorun çözülecek ama am2+ olarak ancak çok pahalı olanları var piyasada. Bu kartın fiyatı daha uygun. yardımcı olursanız sevinirim
Hakkında
Forum İmzası:
dead is not an end, it is only a transition
Forum İkinci El İmzası:
Alındı:cavador; palit 1gb green gts250, feat.35;x2 7750 be, mj_pelit;akasa 455 macun, Helsinki Vampire;ocz reaper 4x1gb, leech;Sunbeam Core contact Freezer, expander_;audio technica cks-90, e-cool;x-fi titanium, adailton; Victor ha-fxt90

Verildi:feat.35; x2 4400 + kvr800d2n5/1gb x2, mj_pelit; x1950gt 256mb, sansa fuze+, pinkhell; cks-90
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistemim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 331
İkinci El Bölümü Mesajları: 258
Konularının görüntülenme sayısı: 54.753 (Bu ay: 45)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.