Şimdi Ara

Marjet sıvı lpg sistemi (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
20
Favori
65.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • selamlar marjeti kullanan arkadaslar. suan icin ne soyleyebilirsiniz. hala memnunmusunuz. benim aracim mazda cx 5 2015 model 2.0 benzinli. mazdaya uygunluk durumu nedir bilen varmi
  • lanet olsun marjete taktırmayın. İkinci pompa dediler o dediler bu dediler bir türlü marş problemi düzelmedi. 5 yaşında araba 2 yılda 20 yaşında araba gibi oldu. Taktırmayın, taktırtmayın.
  • Taktırın ama işi bilene yaptırın. Ay Otogazda taktirdım 2 yılı geçti, son derece memnunum. Aracım 2015 model ve şimdiye kadar tık demedi. İlk sene kendi parasını amorti etti şimdiyse doya doya göstergeye bile bakmadan geziyoruz ailecek. Çok fazla olumlu ve olumsuz yorum okuyarak taktırmaya karar verdim ama Maşalllah şimdiye kadar çok ama çok memnununum..
    edit:Yıl oldu 2022; 5 yıldır MARJET kullanıyorum ve halen çok memnunum!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunistanbul -- 29 Nisan 2022; 9:43:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Arjet ile bende tanıstım. 6 aydır sorunsuz şükür ama havalar soğudu her bindiğimde marş uzar mı korkusu var. Uşakta taktırdım.
    İki destek pompası yerine tek pompa taktı usta. Bu iki pompanın amacı nedir ve tek yeterli mi? (Şimdiye kadar sorun olmadı).

Bir de filtre iki adet mi koymak gerekiyor dolum agzı ve kaputun altına?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SADECE MARJET kullananlar YAZSIN BOŞ YAZMAYALIM varmı bi sorun hunday kona aracıma taktırıcam istanbulda bayi varmı fiyat kaçliradır acil cvp beklerim

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.