Şimdi Ara

Marjet sıvı lpg sistemi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
20
Favori
65.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mondeo 2.0 ecoboost için kit ve taktıran varmı?
  • YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    Perşembe günü için randuvuleştik fırat usta ile arabayı bırakacağım perşembe günü inşaallah sıkıntısız bir şekilde sonuça ulaşırız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman1906

Perşembe günü için randuvuleştik fırat usta ile arabayı bırakacağım perşembe günü inşaallah sıkıntısız bir şekilde sonuça ulaşırız

foto ve sonuçlarını paylaşırsan sevinirim bende de tsi 1.4 122 var ancak aşağı yukarı aynıdır herhalde. sonuçları cuma akşamına kadar paylaşırsan bende fikir sahibi olmuş olurum. bu arada buğrahan ve Ramazan beyle (nira mühendislik) görüşüp Marjet hakkında epeyce fikir sahibi oldum. Benim anladığıma göre kit ilk takıldığında sistem oturuncaya kadar bazı sorunlarla karşılaşabiliniyormuş. Ancak firma ürünün arkasında durduğu için sorunlar çözülüyor. şu ana kadar anladığım bu şekilde...Hiç sorunla karşılşmayanlarda var. Ben daha önce Renault symbol(2008 yılında) aracıma brc taktırmıştım herkes brc den memnun olmasına rağmen bana sorunlu kitmi geldi anlamadım lpg den beni çok soğuttu. bu nedenle ciddi endişe yaşıyorum.

• YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    Bilgi için çok tesekkurler, Ankara da bulunan fırat lpg ile bir bağlantınız varsa bize yardımcı olabilir mi, yardım için şimdiden teşekkürler.

• yaman1906 Y kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun... Fırat abi Marjette ankaranın en deneyimlisidir. Montajdan yana sıkıntınız olmasın...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • picakmesut P kullanıcısına yanıt
    2.0 Ecoboost motorun yüksek basınç pompası kapsülse ve çok taktırmak istiyorsanız Maraşa gidilir orda takılır büyük ihtimalle 1.5-1.6 Ecoboost motorun kiti olabilir...

• SYILDIRAN S kullanıcısına yanıt
    Tabikide yardımcı olurum. Fırat abiyi tanırım muhabbetimiz vardır. Her ankaraya gittiğimde vaktim varsa ziyaret ederim

• hrn_37 H kullanıcısına yanıt
    Tmm kardeşim inşaalah cuma günü çıkacak araba ogün burda sonuçu paylaşırım

• Merhaba arkadaşlar netten lpg araştırması yaparken burada buldum kendimi. 1.2 tsi octavia 110 bg aracım var. Bu marjet aracıma uyarmı acaba. Ve taktırdığımda ne gibi problemler yaşarım... Ben diyarbakırda yaşıyorum...
  • gazetecii kullanıcısına yanıt
    Şöle Marjet ona oluyor güzelde oluyor.
    Yüksek basınç pompası keçeli onun. 50-80 bin km sonra kaçırmaya başlıyor. 2.-3. Marşta çalışıyor... Bunun dediğim kilometreler sonra değişmesi gerekiyor

• Yani 50 bin kilometreden önce forumda sorun yaşadığını söyleyen arkadaşların yaşadığı sorunları yaşamadan binerim ölemi?... Tasarruf fiyat ve nerede taktıtabileceğime dair bilgi verebilir misiniz?@YozgatLee0666
    50 bin km sorunsuz gider sonra pompa ister...

Alacağımız gazın fiyatına göre tasarruf oranı değişir... Size en yakın Antep 3750-4250 lira arasına takarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gazetecii

Yani 50 bin kilometreden önce forumda sorun yaşadığını söyleyen arkadaşların yaşadığı sorunları yaşamadan binerim ölemi?... Tasarruf fiyat ve nerede taktıtabileceğime dair bilgi verebilir misiniz?@YozgatLee0666

Aslında yüksek basınç pompanızın durumuna görede değişebilir. Birincisi şuanki kmniz neki? Eğer yüksekse 10binkm sonrada aynı sorunla karşılaşılabilir pompa değişimi gerekebilir. Ama bu sadece Marjete özgü değil diğer markaların çalışma mantığıda aynı olduğu için, onlardada aynı. Ben bu problemle karşılaştığım için tecrübemi aktardım. @gazetecii

• Hocam şu an 18 binde aracım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazetecii

Hocam şu an 18 binde aracım...

Benimde 8000de takıldı 50-55000civarı pompa değişti. Ama yeni takılan pompada 50000km gidecek diye bişey yok. Belki daha uzun gider belki daha kısa ama yaptığı kar yanında maliyeti önemsiz. Sizinde sıkıntı olmaz muhtemelen uzun bir süre.

• Pompa ve marjet ücreti ne kadar acaba?
    Pompa 700
    Marjet 3750-4250 arasıdır

• Peki hocam... Pompanın garantisi varmı... Varsa ne kadar zaman yada km?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

Pompa 700
    Marjet 3750-4250 arasıdır

Ben pompayı işçilik dahil 500₺ aldım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atgersoz -- 13 Aralık 2016; 17:53:00 >
  • atgersoz A kullanıcısına yanıt
    Aloparça.comda 700 lira :D

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.