Şimdi Ara

Marjet sıvı lpg sistemi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
20
Favori
65.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pompanın garantisini bilmiyorum ama Marjetle alakası yok pompanın haberiniz olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

Pompanın garantisini bilmiyorum ama Marjetle alakası yok pompanın haberiniz olsun

Aslında Buğrahan'ın dediği doğru, Marjetle bi alakası yok. Aynı sıkıntı benzinle binerkende olabiliyor. Youtube da bir sürü video var bu arıza ile ilgili arabasına benzinle binenlerin. Sadece sıvı lpg de daha çabuk ortaya çıkıyor sanırım. Benim belkide yeni taktığım pompa 100000km gidecek bilemeyiz. Ama şöyle bişey var; vw grubu araçların tsi motorlarının benzinli değilde doğalgazlı modellerinde de aynı pompa kullanılıyor. Doğalgazla LPG arasında nasıl bir fark var bilmiyorum ama bu pompa sıvı sisteme uygundur diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pompanın belli bi garantisi mühleti yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazetecii

Pompanın belli bi garantisi mühleti yok mu?

Yetkili serviste değişen parçaların heralde 2yıl garantisi vardır. Ama lpgli araçları vw almıyor, muhtemelen seat skoda audi de aynı muameleyi yapıyordur. Onun için yetkili serviste değiştiremezsiniz. Ben parçacıdan aldım pompayı sanayide ustaya değiştirttim. Aslında çokta birşeyi yokmuş kendimde değiştirebilirdim. Bu sebeple parçacının verdiği garanti ne ise o olur:) Ben garanti olayına pek takılmadım düzelsin yeter dedim.

• https://forum.donanimhaber.com/m_122521377//tm.htm#122521377 MARJETİN ANA KONUSUDUR BİLGİ AKIŞII BURDAN SAĞLANACAK
  • Merhabalar Marjet Ankara Yetkili Bayi olarak Sıvı Sistem montajlarınız yapılır.

FIRAT OTOGAZ MONTAJ
    FIRAT YILMAZ 03122787974
  • hrn_37 H kullanıcısına yanıt
    Kardeşim arabayı yaklaşık 1 saat önce aldım yaklaşık 75 km yol yaptım ilk deneyimlerim şimdilik sıkıntı yok arabanın çekişinde veya gidişinde herhangi bir sıkıntı yok tasarrufu ne olur onu zaman gösterecek tabiki montajda çok önemli fırat usta saolsun sıkıntısız ve temiz bir şekilde montajını yapıp teslim etti korkmadan taktırabilirsin

• yaman1906 Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba Marjet ana konusuna deneyimlerinizi bekliyoruz

• Balıkesir civarında Marjet montajı yapabilecek yer var mı arkadaşlar?
  • Kergit kullanıcısına yanıt
    balıkesir bayi önbaşaran lpg 0.266 246 18 19
    bursa bölge bayi nira mühendislik 0 535 498 98 72 marjet montaj bayileri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede06

balıkesir bayi önbaşaran lpg 0.266 246 18 19
    bursa bölge bayi nira mühendislik 0 535 498 98 72 marjet montaj bayileri.

Tamam bu bayii tanıyorum daha evvel dönüşüm yaptırdım.
    Teşekkürler

• Merhabalar,

Bende kia spo araç var GDI motor marjet ile alakalı tüm yorumları okumaya çalıştım. Sanırım bende bu markayı taktırmayı düşünüyorum.
    Ancak kafamda bir soru var;
    Benim aracım star-stoplu ve istanbulda yaşıyorum acaba sürekli aracın stop edip çalışmasında bir sıkıntı olurmu. Arkadaşlar marşın biraz geç almasında biraz gecikme olduğundan bahsediyorlar bu sebepten dolayı kafamda soru işareti var.
    Teşekkür ederim

• LAZOYI L kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/marjet-sivi-sistem-ana-konu-tsi-gdi-ecoboost-sidi--122521377#122521377

Bu basliktan daha hızlı cevap gelir muhtemelen. Yeni konu.

• Merhaba arkadaslar bende uzun bir arastırma dönemi sonrasında 22 Aralık günü Sivas'tan Maraş Esto otogaza giderek 2014 model kia sportage aracima Marjet sıvı sistem lpg montajı yaptırdım. İslem sonrasi ertesi gün tekrar sivas a döndüm. Yol süresince herhangi bir sorun yasamadim. İlerleyen günlerde kullanım ve yakit konusundaki bilgilerimi aktaracagim. Zira şu bir gerçek ki montaj çok önemli. Esto otogaz dada İbrahim usta bu isin ehli işini büyük bir titizlikle yapıyor. Bu arada İrfan, Yavuz ve Selahattin beylerede ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

• Bu arada Buğrahan'a da Sivas'tan selamlar

• tema380.tb T kullanıcısına yanıt
    Aleykümselam abi ana konu var ordan artık bilgi paylaşım yapıyoruz

• Mini coopers 1.6 184 hp olan motora ve x1 de bulunan 1.6 143 hp lik motora uymlumudur sistem

• Tekrardan merhabalar. C180 156 hp almayi dusunuyorumarjet olur mu acaba buna?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halen Arge aşamasında. Ne zaman biteceği meçhul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

Halen Arge aşamasında. Ne zaman biteceği meçhul.

Soylemeyi unutmusum sifir degil 2010-2011 falan dusunuyorum.
    Guncel kasa ile ayni motor mu?
    Peki mercedese olmuyorsa bmw nin 136 hp motoruna oluyor mu?

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.