Şimdi Ara

MARİNCAP (BALIK YAĞI) HAKKINDA BİLGİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
136.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüzbaşı price -- 28 Şubat 2021; 9:50:35 >

• mesajım bulunsun kalıtelı ve gunluk kullanıma uygun balık yağı arıyorum bende
  • 10 tl mi ? Git bimden sıvıyağ al onu iç. 20-30 lirayı gözden çıkarıcaksın bir kere. 90-100 kapsül civarı olur ve çoğuda aynıdır omega3-6-9 içeren bir yağ alın farketmez. Kilo falanda yapmaz merak etme.

http://urun.gittigidiyor.com/Omega-3-EPA-amp-DHA-Balik-Yagi-1000MG-200-Softgel_W0QQidZZ45015341#aciklama bizim evde bu kullanılır genellikle..
  • Maricap 500 mg al 13 lira gunde 2 tane.
    Ben efa 1000 kullaniyorum oda 30 40 civari idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yüzbaşı price

Beyler şu sıralar balık yağı kullanmayı düşünüyorum.Boyumda uzamamaya başladı iyicene.Yaklaşık 2 senede 5 cm felan uzadım o derece yani. Neyse Balık yağı kullanmayı düşünüyorum.Ama bazıları kilo aldırıyor bazıları aldırmıyor diyor. Korkuyorum yani.Şuan yaşım 16, Boyum 1.76(Bıyık çıktı sakal yok soranlar olursa cevabı veriyim şimdiden) ,kilom 83 ama kime sorsam 70 Kilo sanıyor anlamadım.83 diyorum ağızları açık kalıyor anlayamadım bi türlü.Göbekte yok. Neyse kilo almak istemiyorum.Sadece zihne ve kemik gelişimine faydalı olsun istiyorum. Şu sıralar mal gibiyim kafam hiç birşey almıyor bazı sorunlar yüzünden. Sınav haftası yaklaşıyor zaten ki hala kafam karmakarışık.Biraz düzelmekte istiyorum bu konuda.

10 TL'ti geçmeyecek(malum liseliyiz) şekilde kullandığınız veya tavsiye ettiğiniz bir balık yağı markası ve mg'sini söylerseniz sevinirim. Bide bir kutuda kaç adet balık yağı hapı oluyor.Günda kaç tane içmek lazım yararını görmek için?

3 ayda 15 cm uzadım problem ?

• balık yagı unutkanlıga iyimidir acaba ? bilen varmı
  • ben nutriway kullaniyorum amway yapiyor abd mali bi kutusu 60-70 civari
  • up
  • Beyler başlığı değiştiriyorum Marincap'a baktım.Onun Hakkında bilgi istiyorum
  • 2,5 yaşındaki kızıma veriyorum maricap. yerli firma olduğu için tercih ediyorum. omega 3 vs. açısından, eczacı ile birlikte baktığımız diğer markalar arasında fazla fark yoktu.
  • Reyizler niye bu kadar az cevap var? Bilgi istiyoruz yani burası forum sonuçta.
  • Her sabah kullanıyorum, piskolojik olarak olabilir ama kendimi daha dinç hissediyorum, eskiden eve geldiğimde uyurdum, şimdi gayet dincim ve ders çalışabiliyorum.

Sabahları 1 kaşık keçiboynuzu pekmezi, yemek sırasında Marincap, yemekten sonra İmuneks alıyorum.(Düzenli olarak) 62 kiloydum, şu an 66 kiloyum.
  • bende balığı fazla tüketmiyorum(tüketemiyorum) bundan alıyım o zaman. Muğladayım eczanede reçetesiz verirlermi?
  • mesajı buraya koyuyorum. gelicem.
  • Mesaj şurda duruversin.
  • Reçetesiz alınıyor, 15 TL civarı bir şey olması lazım.
  • quote:

Beyler şu sıralar balık yağı kullanmayı düşünüyorum.Boyumda uzamamaya başladı iyicene.Yaklaşık 2 senede 5 cm felan uzadım o derece yani. Neyse Balık yağı kullanmayı düşünüyorum.Ama bazıları kilo aldırıyor bazıları aldırmıyor diyor. Korkuyorum yani.Şuan yaşım 16, Boyum 1.76(Bıyık çıktı sakal yok soranlar olursa cevabı veriyim şimdiden) ,kilom 83 ama kime sorsam 70 Kilo sanıyor anlamadım.83 diyorum ağızları açık kalıyor anlayamadım bi türlü.Göbekte yok. Neyse kilo almak istemiyorum.Sadece zihne ve kemik gelişimine faydalı olsun istiyorum. Şu sıralar mal gibiyim kafam hiç birşey almıyor bazı sorunlar yüzünden. Sınav haftası yaklaşıyor zaten ki hala kafam karmakarışık.Biraz düzelmekte istiyorum bu konuda.

15 TL'ti geçmeyecek(malum liseliyiz) şekilde kullandığınız veya tavsiye ettiğiniz bir balık yağı markası ve mg'sini söylerseniz sevinirim. Bide bir kutuda kaç adet balık yağı hapı oluyor.Günda kaç tane içmek lazım yararını görmek için?

Kardesim marincapi ben ilkokulda kullanmaya basladim.. ilkokulda gelisimim gecti millete gore dislerim filan sallanmiyordu bunu icneye basladim 1 hafta sonra 5 tane disim sllanmaya basladi gelisimim nornale dondu kesinlikle etkisi var...marinkapin ucuz olmasinin sebebi turk uretimi olmasi digerleri ithal o yuzden pahali oluyor

• Marincap her eczanede var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuclearBlast

Marincap her eczanede var mıdır?

Var kardesim hepsinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: S0N3R

quote:

15 TL'ti geçmeyecek(malum liseliyiz) şekilde kullandığınız veya tavsiye ettiğiniz bir balık yağı markası ve mg'sini söylerseniz sevinirim. Bide bir kutuda kaç adet balık yağı hapı oluyor.Günda kaç tane içmek lazım yararını görmek için?

Kardesim marincapi ben ilkokulda kullanmaya basladim.. ilkokulda gelisimim gecti millete gore dislerim filan sallanmiyordu bunu icneye basladim 1 hafta sonra 5 tane disim sllanmaya basladi gelisimim nornale dondu kesinlikle etkisi var...marinkapin ucuz olmasinin sebebi turk uretimi olmasi digerleri ithal o yuzden pahali oluyor

Boya felan etkisi oldumu? Özellikle Iq'nuzun yükseldiğini hissettiniz mi? Bide tadı berbatmış ve mideden dolayı ağız kokusu yapıyormuş doğru mu? Ha şöyle mesaj sayısı artsın işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüzbaşı price -- 22 Ekim 2011; 20:41:54 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.