Şimdi Ara

marea cikma motor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm benim 2.0 hlx 98 model marea su koyu verdi bana aciltarafindan motor lazim yari motor kisacasi blok delindi piston gevsemiz sora olan oldu nasi oldu demeyin olucagi varmi blok delindi karter delindi bana blokkazim piston kirank karter ustunde olcak yari motor yani varsa yardimci olccak iyi olur uygun fiyata salm bisey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• istanbul da hurdacılarda 3500-4000 tl ye bulma ihtimalin var
  • shalden kullanıcısına yanıt
    daha dusuk fiyata yokmududr acaba

• sahibinden.com da hasarlı araçları ara mesela izmirde ünallar var
  • hlx 2.0 H kullanıcısına yanıt
    3000tl altı çok zor istanbuldaysan Atatürk oto sanayi sitesindeki dükkanları dolaş motor belki vardır
    bence bu halde elinden çıkarman daha iyi olur motor işçilik triger değişimi blok ruhsata işletmesi sana maliyeti 7000liraya yaklaşır
  • Merak edip google yazdım dh de sayfa açılmış orada aynı durumu yaşamış değişimi yapmış kişinin açtığı sayfanın linkini aşağıya veriyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_42361222/tm.htm

Marea forumuna da durumu yazmanız daha çok kişinin görmesini sağlayacaktır.İnşallah en kısa sürede en az maliyetle sorun çözülür.
  • eyvallah beyler sagolun biliyorum o konuyu motor buldum ama bu 2.0 lerin motor gercekden pahali 3bine motor buldum ama paha li geliyor az paradegil alalida cok olmadi araci durduk yere sikinti bakalim napcaz yari motor fln arastiriyorum oda 2.500 tl fln hayirlisi olsun artik bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: hlx 2.0
    eyvallah beyler sagolun biliyorum o konuyu motor buldum ama bu 2.0 lerin motor gercekden pahali 3bine motor buldum ama paha li geliyor az paradegil alalida cok olmadi araci durduk yere sikinti bakalim napcaz yari motor fln arastiriyorum oda 2.500 tl fln hayirlisi olsun artik bakalim

Kişisel görüşüm Blok alıp yeni motor yaptırmak.Komple aldığınız motorun ne durumda olduğunu(Yağ yakma vs.)bilmek zordur.En azından 0 motora sahip olursunuz tabi maliyetleri karşılaştırın hangisi aklınıza yatıyorsa onu yapın.Bence araca acil ihtiyacınız yoksa araştırın uygun ve sağlam olanı almaya bakın.3 bin TL ye motoru nereden buldunuz?Komple fiyatı mı?Birde sandık motor denilen 0 fabrikasyon motor bulma imkanı var mıdır varsa fiyatı ne kadarmış araştırdınız mı hiç?Bunlar kişisel görüşüm karar sizindir.

• istambulda var 140bindeymis hurdacida aracin ustunden sokup veririm dedi ama gidip bakmadim daha ne durumda diye ust kapak haric 2500 tl dedi

• quote:

istambulda var 140bindeymis hurdacida aracin ustunden sokup veririm dedi ama gidip bakmadim daha ne durumda diye ust kapak haric 2500 tl dedi

Peki başka satan yer bulamadınız mı?Fiyat kıyaslaması yapmak için soruyorum.Sizin araçta üst kapakta hasar varmıydı?
  • ust kapak cok temiz sikinti yok arastirdim ama daha ucuzunu bulamadim

• quote:

ust kapak cok temiz sikinti yok arastirdim ama daha ucuzunu bulamadim

Üst kapağın sağlam olması masrafı düşürecektir.Peki satıcının fiyatı düşürmesini istediniz mi?Çünkü üst kapağını da almayacaksınız.
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    hayır sade arastrma pazarlık yapmadım bu hafata ıcı sonuclandırcam bu ısı bakalım ne kadara cıkacak arac
  • quote:

hayır sade arastrma pazarlık yapmadım bu hafata ıcı sonuclandırcam bu ısı bakalım ne kadara cıkacak arac

Motor işini ne yaptınız?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.