Şimdi Ara

Yalvarırım Bana Yardımcı Olun...2.0 Marea HLX Elektronik Beyni...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
10.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1998 Model Fiat Marea HLX aracıma motor arızası yüzünden hurdacılardan çıkma motor aldım ve taktırdım..

fakat şimdi aracım çalışmıyo..

ustam ne yaptıysa çalıştıramadı...

marşa basında vıj vıj vıj yapıyo ama araç çalışmıyo..

code ışığı sönüyo..ama enjektör ışığı sönmüyo..

nolur bana yardım edin...

bildiğiniz tanıdığınız bi elektronikçi mekanikçi veya bu işi çözebilecek bi usta varsa bana yazın şu işi hallediim...

yalvarırım..

eğer işimi halleden yada halletmeye önayak olan olurda olumlu sonuçlanırsa ona çamsakızı çoban armağanı bi ödül vericem

SÖZ VERİYORUM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tipsy1977 -- 23 Ağustos 2010; 0:31:50 >

• dostum istanbuldamisin?topkapi yesil kunduranin arkasindaki sanayide bir kardesimiz var benim 1994 model bmw nin beynini 15 dakikada halletmisti borusan 600 mark istiyordu degistirmesine o adam ozman 80 marka yapmisti....hala yerindedir sanayiye git sor hemen gosterirler yerini
  • Hocam aynı araç bizde var ve aynı arızayı verdi biz motor değiştirmedik ama verdi işte :) Yazganlar servisi var haramidere taraflarında orda yaptırdık fiyat olarakta 500 tl ye yakın bi miktar ödedik diye hatırlıyorum özelden ulaşırsan detaylı bilgi verebilirim. Selametle.
  • tipsy1907 İstanbulda mısın ?
  • tipsy1907 yazi yazmis ama sonra isini halleti galiba donus yapmadi.....insallah halletmistirde bari nasil halletmis bizede soylese...
  • yok be kardeşim nerde halledicem...hala çalışmadı...hani bi yardımcı olan yokki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tipsy1977

yok be kardeşim nerde halledicem...hala çalışmadı...hani bi yardımcı olan yokki...

Ankaradaydın sen di mi tipsy
  • evet ankara çankaya
  • quote:

evet ankara çankaya

Benimde motorda büyük bir problem olmuştu bilmem takip ettin mi.Ustamı öneririm numara verebilirim yarın bir görüş istersen.
    Şu an arıza yanlızca beyinle mi ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruhumun -- 25 Ağustos 2010; 0:34:38 >
  • tipsy halledemessen aras kargo ile yolla bana beyni (antlasmam var cok ucuz)1 gunde geliyor elemani yollarim ordan tel actiririm oluyor su fiyat yada olmuyor sebeb su v.b sonrada kargo ile yollarim ...ama adamin tam adresini bulabilirsem yada telini sen artik nasil halledersen hallet....daha ne yapayim ALLAH adini vermissin benden bu kadar... cep 0532 500 11 56
  • dün sizin gibi ilgili bi arkadaş aradı..
    bana plastik manifoldlu motorun döküm manifoldlu motora uyum sağlamayacağını...boşa uğraşmamam gerektiğini söyledi...dünyam başıma yıkıldı..

düşünün bi...2800 lira vermiş motor almışım oda yanlış çıkmış...
    ne kadar doğru bilmiyorum ama...

ağlamamak için kendimi zor tutuyorum..

bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa yazsın lütfen...

boşa uğraşmiim...

eğer öyleyse ateşe vericem arabayı...

BIKTIM ARTIK................................

• Dün sana servisten sonuç çıksın tekrar konuşalım demiştim. Senin problemin beyinle meyinle falan alakalı değil. Yanlış motoru almışsın.

Arabanda olması gereken motor bu ;

Ama senin aldığın motor bu ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sympatique -- 25 Ağustos 2010; 10:19:40 >

• quote:

yok be kardeşim nerde halledicem...hala çalışmadı...hani bi yardımcı olan yokki...

Yardımcı olan yok ki diyorsun ama hatırlarsan dün sana vaktimi ayırıp yapman gerekenleri tek tek anlattım.
  • quote:

dün sizin gibi ilgili bi arkadaş aradı..
    bana plastik manifoldlu motorun döküm manifoldlu motora uyum sağlamayacağını...boşa uğraşmamam gerektiğini söyledi...dünyam başıma yıkıldı..

düşünün bi...2800 lira vermiş motor almışım oda yanlış çıkmış...
    ne kadar doğru bilmiyorum ama...

ağlamamak için kendimi zor tutuyorum..

bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa yazsın lütfen...

boşa uğraşmiim...

eğer öyleyse ateşe vericem arabayı...

BIKTIM ARTIK................................

Abi güzelce kartaşa git aracı makineye baglat 20 tl gibi bir ücret alıyorlar serviste yaptır sana tavsiyem usta usta gezip durma aynı para çıkıcak nede olsa

• walla şimdilik ööle yaptım servise bıraktım...bakalım arkadaşlar şimdilik ilgililer...

sonradan cozutmazlarsa...
  • quote:

walla şimdilik ööle yaptım servise bıraktım...bakalım arkadaşlar şimdilik ilgililer...

sonradan cozutmazlarsa...

Servisten hala ses seda yok mu ?
  • yok...
  • quote:

yok...

Servis o işin altından kalkamayacak . Bak görürsün.. Motorun farklı olduğunu bile anlamamışlar . Anlasalardı seni arayıp bu motor bu arabanın değil derlerdi zaten .. Allah sabır versin sana ne diyeyim.
  • yapilsada Hurdacıya kiloyla sat o arabayı , yürürsen daha güvende olursun
  • bu motoru satan kisininde bilgisi yok demekki....
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.