Şimdi Ara

Marcao - Luyindama > Popescu - Bülent

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birlikte oynadıkları ilk maç itibariyle çok bariz ortada bu iki stoper bizi 10 yıl idare eder. Ya da en aşağı 40-50'ye satarız her birini.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ben güldüm,kaliteli troll beğendim

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Luyindama'dan birşey olmaz.İkinci lig topçusu.8 milyon sağlam kazık.Bu adamı youtube un cafcaflı videolarına bakınca bile almazdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biri şuna rakibin Hatayspor olduğunu hatırlatsın. Sanki büyük bir takıma karşı mücadele etmişler gibi gaza gelip konu açmış. Bunun gibi zihniyetler yönetiyor işte üç büyükleri. Küçük takımlara karşı bir şeyler yapanları hemen tonlarca para sayıp almaya çalışıyorlar.
  • oturma organım ile güldüm
  • Adam, Bülent Korkmaz'ı kıyaslamış ya...
  • Yazık lan kimin çocuğuysa allah sabır versin.

• Olm direk atlamışsınız bir sakin olun. Troll konu.
  • Mütevazi olmuş. Olması gereken;
    Marcao - Luyindama > Maldini - Nesta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İleride, rakip takım taraftarlarından " Marcao ve Luyundama'yı 40-50'ye satarız demiştiniz nabeeer" şeklinde karşılık almamıza neden olacak bir başlık.
  • saçma sapan bir kıyaslama olmuş.. lakin bu ikilinin asıl performansı bu haftasonu belli olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igunduz -- 7 Şubat 2019; 14:1:28 >
  • Marcao gerçekten takımda son yılların en iyi savunma oyuncusu , Lyu'nun seviyesi için hava toplarındaki hakimiyeti belirleyici olacak.
  • marcao gerçekten çok iyi bir stoper hatta yaşınada bakılırsa gs çok sağlam iş yapmış diyebilirim. bu bağlamda popescuyla ilişkilendirilmesi doğru değil bence.. marcao top class bir stoper olabilir ileride.

benzer şeyleri luyindama için söylemek güç. her ikisi içinde zaman lazım. ama marcao bben stoperim diye bbağırıyor.
  • Bayiliyorum bu ucmalara. Evet bu ikisinden toplam 25 civari aliriz o dogru.

Bu tip konu acip sanradan totem yaptim, sazan avi yazilmasina da ayri guluyorum.

• Yav he he Bırak Bülent Popescuyu
    Song-Tomas olamazlar

• Bülent-Popescu zamanlarını bilmesek inanacağız.
  • 14 years old
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rebellion87

Yav he he Bırak Bülent Popescuyu
    Song-Tomas olamazlar
    belki ilerde song-thomas olabilirler kardeşim. bakalım kendilerini geliştirecekler mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.